معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید: یک راهنمای کامل برای ایجاد خوشبختی | ریما رادنر | سبکتومعرفی خلاصه کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید: یک راهنمای کامل برای ایجاد خوشبختیخوشحالی کشف نمی‌شود؛ ساخته می‌شود!… ریما رادنر در خلاصه کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید افرادی را که خواهان بهبود هرچه سریع‌تر کیفیت زندگی خود هستند، با توصیه‌هایی بی‌نهایت کاربردی راهنمایی کرده است.

درباره خلاصه کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید:

شادی و خوشبختی چگونه حاصل می‌شود؟ چرا برخی از افراد، علی‌رغم برخورداری از اسباب رفاه و آسایش، هرگز آرام نمی‌گیرند و احساس رضایت نمی‌کنند؛ در حالی که بعضی دیگر، با وجود تحمل مشقت‌های فراوان در زندگی، اغلب شاد و پرانرژی و بشاش‌اند؟ اصلاً، منشأ شادی را در کجا باید جست؟ ثروت و رفاه نسبت مستقیمی با شادی دارند یا نه؟ ویژگی‌های روانی و جسمانی ما چطور می‌توانند در شاد و غمگین بودن ما نقش بازی کنند؟

این‌ها و بسیاری از سوالات دیگر موضوع کتاب پیش روی شما را تشکیل می‌‌دهند؛ اثری که عنوان آن به خوبی محتوایش را بازمی‌نماید: شاد بودن را انتخاب کنید: یک راهنمای کامل برای ایجاد خوشبختی (Choose to Be Happy). ریما رادنر در کتاب یادشده، ابتدا به بحثی مقدماتی در باب چیستی شادی پرداخته و بالافاصله بعد از آن توصیه‌های سودمند و کاربردی خویش در باب ساختن زندگی‌ای آکنده از سعادت‌ را با شما در میان گذاشته.

جالب است بدانید که ریما رادنر برای برهه‌ای نسبتاً طولانی با بیماری دشوار سرطان دست و پنجه نرم کرده، و در نهایت با اتکا به نیروی اراده‌ی خویش، بر آن فائق آمده است. این نویسنده اگرچه شعار «شاد بودن را انتخاب کنید» سر می‌دهد، خود ابداً با رنج و سختی بیگانه نیست، بلکه حتی آن را در مسیر رشد و ترقی لازم می‌داند. به باور او امّا، مسئله‌ی حیاتی این است که اسیر دست غم نشویم و خودْ به اختیار خویش، بیچارگی و درماندگی را برنگزینیم. آری، شادی یک انتخاب است؛ هرچند انتخابی سخت، اما همواره در دسترس. برای لمس دستان آن، فقط کافی‌ست آرام آرام به سمتش گام برداریم…

خلاصه کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید می‌شنویم مناسب چه کسانی است؟

اگر به دنبال کتابی انگیزه‌بخش و سازنده هستید، حتماً به مطالعه‌ی اثر پیش رو بپردازید.

با ریما رادنر بیشتر آشنا شویم:

ریما رادنر (Rima Rudner) نویسنده‌ی آثاری چند در حوزه‌ی سلامت جسم و سلامت روان است. کتاب‌های او سرشار از توصیه‌هایی سودمند در راستای سالم زیستن‌اند. ویژگی بارز رادنر توانایی او در برانگیختن احساس همدلی در مخاطب است.

در بخشی از خلاصه کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید می‌شنویم:

خاطرم هست که چند سال پیش به همراه همسرم به کنسرت ربا مک‌اینتایر رفتیم. بین جمعیت نشسته بودم و با صدای بسیار دلنشین موسیقی گوش می‌دادم. هر چیزی که تو اون کنسرت می‌دیدم احساس خوبی بهم می‌داد. اون لحظه چشم‌های من تنها چیزهای خوبی که تو این دنیا وجود داشت رو می‌دید. احساس ایمنی، سلامتی و شادی، همه‌ی وجود منو فرا گرفته بود.

اگه شما هم بتونید که هر روز چیزهای مثبت رو به خوبی ارزیابی کنید، اون‌وقت می‌تونید به آرامش ذهنی بسیار خوبی دست پیدا کنید. برای این کار توصیه‌هایی که در ادامه می‌شنوید رو به کار بگیرید.

1: فنگ‌شویی کنید:
فنگ‌شویی بر این اساس استواره که انسان باید به طور هماهنگ با طبیعت زندگی کنه…
فهرست مطالب کتاب صوتی۳ دقیقهمیکروکتاب چیست؟۲ دقیقهدرباره کتاب و نویسنده۹ دقیقهفصل اول: چرا خوشحال نیستم؟۲۳ دقیقهفصل دوم: دستیابی به آرامش درونی۹ دقیقهفصل سوم: خودتان را آزاد کنید۷ دقیقهفصل چهارم: از افسردگی بیرون بیایید۹ دقیقهفصل پنجم: پیروز پیروز پیروز۱۳ دقیقهفصل ششم: قربانی نباشید۹ دقیقهفصل هفتم: در انتخاب اطرافیان خود دقت کنید۷ دقیقهفصل هشتم: اصالت داشته باشید۸ دقیقهفصل نهم: بخت و اقبال بلند خود را بیافرینید۲ دقیقهپیشنهاد میکروکتاب بعدیادامه فهرستمشخصات کتاب صوتیقیمت نسخه صوتی

معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید: یک راهنمای کامل برای ایجاد خوشبختی | ریما رادنر | سبکتو