دسته‌بندی نشده · مارس 24, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب ایزدبانوان؛ چگونه زن کاملی باشیم (آزادی بیشتر) | الیزابت ویلسون | انتشارات اژدهای طلاییمعرفی کتاب ایزدبانوان؛ چگونه زن کاملی باشیم (آزادی بیشتر)الیزابت ویلسون در کتاب ایزدبانوان؛ چگونه زن کاملی باشیم (آزادی بیشتر)، با بهره‌گیری از کهن‌الگوهای یونان باستان، ابتدا تیپ‌های شخصیتی متفاوت زنان را طبقه‌بندی کرده و سپس به همه‌ی بانوان، راهکارهایی خارق‌العاده برای ساخت یک زندگی بدون نقص و عالی پیشنهاد داده است.

درباره‌ی کتاب ایزدبانوان؛ چگونه زن کاملی باشیم (آزادی بیشتر):

در هر کدام از کتاب‌های مجموعه‌ی ایزدبانوان، تصویری از یک زن کامل، قدرتمند، مستقل و پرانرژی به شما نشان داده می‌شود. این تصاویر که هر کدام از یکی از اساطیرِ یونانی‌ گرفته شده‌اند، نمونه‌ و الگویی خوب از سبک زندگی و طرز تفکر صحیح محسوب می‌شوند. الیزابت ویلسون (Elisabeth Wilson) با ارائه پرسش‌نامه‌هایی در آغاز تمامی کتاب‌های مجموعه‌ی ایزدبانوان، ضمن روشن ساختن مسیری که در کتاب‌هایش پیش گرفته، به شما کمک می‌کند تا به شناخت بهتری از خودتان دست پیدا کنید.

کتاب‌های مجموعه ایزدبانوان عناوین پیش رو را در بر خود می‌گیرند: «پول بیشتر»، «آزادی بیشتر»، «زیباتر باشیم»، «زمان بیشتر»، «آینده‌ای مطمئن» و سرانجام، «خانه‌ای بهتر».

در کتاب ایزدبانوان؛ چگونه زن کاملی باشیم (آزادی بیشتر) (Goddess: be the woman you want to be) نکته‌هایی را یاد می‌گیرید که شما را راهنمایی می‌کند تا به استقلال مالی و اقتصادی دست یابید و در حرفه‌ای مشغول به کار شوید که به آن علاقه دارید.

کتاب ایزدبانوان؛ چگونه زن کاملی باشیم (آزادی بیشتر) برای چه کسانی مناسب است؟

تمام زنانی که مطلب حاضر را می‌خوانند، می‌توانند خود را مخاطب این مجموعه‌ی درخشان و آموزنده بدانند.

در بخشی از کتاب ایزدبانوان؛ چگونه زن کاملی باشیم (آزادی بیشتر) می‌خوانیم:

خودتان را به یک مراسم چایخوران باستانی دعوت کنید. نوشیدن یک فنجان چای در بستر پیش از بلند شدن از خواب، آغازی آرامش‌بخش برای روز شما خواهد بود. برای انجام دادن این کار تلاش زیادی لازم نیست. کافی است چای را از شب قبل آماده کنید و یا کسی را داشته باشید که چای را به بستر بیداری شما برساند.

ما می‌توانیم برای یک مراسم عروسی کامل، یک مهمانی کامل، یک ازدواج کامل و یا زندگی شغلی کامل برنامه‌ریزی کنیم؛ اما هیچ‌گاه نمی‌توانیم بدانیم که وقتی به نقطه‌ی مدنظرمان برسیم، آنچه می‌خواهیم به راستی کامل باشد. تنها چیزی که می‌توانیم از آن مطمئن باشیم این است که می‌توانیم حداقل امروز لحظه‌های کاملی را برای خود خلق کنیم، لحظه‌های ناب و بی‌اضطرابی که حاصل از شعف محض باشند.

اما یک «لحظه‌ی کامل» برای شما چگونه لحظه‌ای است؟ فقط خودتان هستید که می‌توانید به این پرسش پاسخ دهید. در مورد من، لحظه‌ی کامل وقتی است که به من کمک کند آن بخش ناشناخته و ناملموس اما آرام و آرامش‌بخش خود را به یادم بیاورم. بگذارید نام این بخش را «جان» بگذاریم. در این‌جا، جان به همان معنایی است که عارفان از آن سخن گفته‌اند. زمانی که لحظه‌ای کامل برای من رخ می‌نماید، من کاملاً احساس شادمانی و خوشبختی می‌کنم. البته این بدان معنا نیست که در آن لحظه همه چیز در زندگی من بروفق مراد است، اما این معنا را می‌دهد که در این یک لحظه، من آن‌قدر قانع بوده‌ام که احساس رضایت کنم.

برخی مردم به چنان آسانی به لحظه‌ی کامل می‌رسند که گویی ژاکت همیشگی‌شان را دوباره بر تن می‌کنند؛ اما من واقع‌بین‌تر و عملگراتر از این‌ها هستم. به نظر من اگر می‌خواهید لحظه‌ی کاملی داشته باشید، باید پیش از آن‌که روزتان به یغما برود برای ساختنش طرحی بریزید.
فهرست مطالب کتابپیشگفتار
آزادی بیشتر
1. لحظات ناب
2. تعطیلاتی بر سر میز کار
3. کار در خانه
4. آزادی خریدنی است
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود کتاب ایزدبانوان؛ چگونه زن کاملی باشیم (آزادی بیشتر) | الیزابت ویلسون | انتشارات اژدهای طلایی