معرفی و دانلود کتاب تکنیک‌های رهبری 1 | سعید سهیلی | انتشارات جیحون

[ad_1]

معرفی کتاب تکنیک‌های رهبری 1به جای اینکه چندین کتاب را بخوانید، کتاب تکنیک‌های رهبری 1 نوشته سعید سهیلی را چند بار بخوانید! این تالیف جلد اول از یک مجموعه دو جلدی است که با داشتن فشرده‌ای از کلیدی‌ترین نکات، شما را از خواندن متون پییچده بی‌نیاز می‌کند و هرآنچه را که درباره مدیریت و رهبری لازم داشته باشید در اختیارتان قرار می‌دهد. این کتاب به صورت خلاصه تالیف شده تا بتوانید در زمان اندک سکان زندگی‌‌تان را در دست بگیرید.

درباره‌ی کتاب تکنیک‌های رهبری 1:

تفاوتی ندارد که قصد مدیریت یک سازمان را بر عهده دارید یا یک تیم را هدایت می‌کنید. شاید هم برای تربیت فرزندان خود و سامان دادن به امور شخصی به داشتن مهارت رهبری نیازمند باشید.

برای رسیدن به همه موقعیت‌های فوق لازم است برخی مهارت‌ها و شاخصه‌های یک شخصیت کاریزماتیک و شایسته را یاد بگیرید. شما با تقویت ارتباطات، خلاقیت و چیدن یک استراتژی هوشمندانه به رهبری موفق تبدیل می‌شوید و نقش تعیین‌کننده‌ای در زندگی خود و اطرافیانتان ایفا خواهید کرد.

سعید سهیلی نتیجه چندین سال مطالعه و تحقیق در حوزه توسعه فردی، موفقیت و رهبری را در مجموعه کتاب‌های تکنیک‌های رهبری گنجانده است. این مجموعه که از 2 جلد تشکیل می‌شود، راهنمای مناسبی برای مدیران سازمان‌های مختلف خواهد بود. کتاب حاضر، جلد اول این مجموعه، حاوی نکات مهم و ارزشمندی است که از آن‌ها بهره‌مند خواهید شد.

علاوه بر این افرادی که به صورت شخصی برای رسیدن به اهداف خود به یک برنامه هدفمند و هوشمندانه نیاز دارند نیز می‌توانند از مطالب این کتاب در جهت موفقیت استفاده نمایند. تالیف پیش‌رو با ترکیب جامعی از اطلاعات، شما را برای یک زندگی سازماندهی شده و با برنامه آماده می‌کند و قدرت رهبری‌تان را افزایش می‌دهد.

خواندن کتاب تکنیک‌های رهبری 1 را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم:

این کتاب را به تمام مدیران و رهبرانی که می‌خواهند زندگی کاری و شخصی خود را در مسیر موفقیت هدایت کنند، پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب تکنیک‌های رهبری 1 می‌خوانیم:

در مورد رهبری، مردم باورهای اشتباهی دارند که شایع‌ترین آن‌ها پنج برداشت غلط است که با هم مرور می‌کنیم. اولین برداشت غلط رایج این است که عوام، مدیر و رهبر را یکسان تلقی می‌کنند. در گذشته‌ای نه چندان دور بسیاری از منابع و مأخذی که مربوط به مقولۀ رهبری بودند، در واقع شامل همان بحث‌های مدیریتی معمول بودند.

تفاوت اصلی میان مدیریت و رهبری این است که کار اصلی مدیران حفظ سیستم‌ها، خط‌های تولید و فرآیندهاست در حالی که رهبران با استفاده از قدرت نفوذ خود، دیگران را وادار به پیروی از خود می‌کنند.

برای تمییز بین یک رهبر و یک مدیر، کافی است که از مدیر بخواهیم تغییر مثبتی در روند کار ایجاد کند. افرادی که توان ایجاد تغییرات مثبت و حفظ سمت و سوی آن را دارند، مدیر و رهبر هستند اما یک مدیر به تنهایی از ایجاد تغییرات عمده عاجز است.

به عبارت دیگر همۀ مدیران رهبر نیستند، اما هر رهبری، مدیر نیز هست. اشتباه دیگر این است که همۀ فروشنده‌های موفق و افرادی که می‌توانند طرح‌های جدید ارائه دهند را رهبر تلقی می‌کنند، در این جا نیز این احتمال وجود دارد که چنین شخصی رهبر هم باشد، اما معمولاً این طور نیست.

بسیاری افراد مبتکر، خلاق و پرتلاش هستند و حتی توان این را دارند که روی دیگران اثرگذار باشند تا کالایی خریده یا تولید شود، اما رهبری کسی را نمی‌توانند بکنند.
فهرست مطالب کتابمقدمه
پرورش رهبری: رهبری بهتر=کارآیی بیشتر
رسیدن به درجات بالای رهبری قوام رهبری به زمان نیاز دارد
مبارزه برای رشد و پیشرفت
قابلیت نفوذ و تأثیرگذاری قدرت اصلی رهبر در نفوذ به فکر دیگران است
تقویت قدرت نفوذ رهبری یعنی نفوذ، نفوذ و نفوذ
تسلط بر خود

معرفی و دانلود کتاب تکنیک‌های رهبری 1 | سعید سهیلی | انتشارات جیحون