دسته‌بندی نشده · آوریل 11, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی آفریقا و چند داستان مهیج دیگر | گروه نویسندگان | شرکت توسعه محتوای لحن دیگرمعرفی کتاب صوتی آفریقا و چند داستان مهیج دیگرداستان‌های کوتاه در قالب گفتگوهایی جذاب! کتاب صوتی آفریقا و چند داستان مهیج دیگر در سبک چت استوری نوشته شده و در خلال چت کردن چند شخصیت داستان‌هایی مهیج را برای شما روایت می‌کند.

دربارهٔ کتاب صوتی آفریقا و چند داستان مهیج دیگر:

جین در خانه است. او ظرف‌ها را شسته و اتاقش را تمیز کرده است. اما با پیامی از جانب دوستش روبه‌رو شد که از او می‌خواست تلویزیون را روشن کند و اخبار محلی را ببیند. در اخبار فردی را نشان می‌داد که برای فرار از آسایشگاه چند نفر را به قتل رسانده است. او با پای پیاده فرار کرده و ممکن است یک جایی در همین اطراف باشد…

شروع داستان «بی‌کله» از کتاب آفریقا و چند داستان مهیج دیگر به این شکل است و در ادامه آن با اتفاقاتی هیجان‌انگیز مواجه خواهید شد. از دیگران داستان‌های این مجموعه می‌توان به «مارهای سمی، مترو و دو صندلی» اشاره کرد که هر یک اتفاقات جذابی را روایت می‌کنند.

چت استوری چیست؟

چت استوری (Chat Story) گونهٔ داستانی جدیدی است که اساساً مبتنی بر دیالوگ‌های دو یا چندنفره است؛ به‌نحوی‌که در آن به‌ندرت با توصیفات مستقیم یا شخصیت‌پردازی‌های مرسوم در داستان‌های عادی مواجه خواهید شد. چت استوری‌‌ها اغلب حاصل خلاقیت گروهی از نویسندگان‌اند و معمولاً در بستری خاص (یک اپلیکیشن مجزا یا چپ‌روم پیام‌رسان‌های مختلف) تولید و عرضه می‌شوند.

مجموعهٔ چت استوری‌های صوتی‌ای که به همت شرکت توسعه محتوای لحن دیگر تولید شده و در کتابراه موجودند، به قلم مترجمین از زبان انگلیسی‌به‌فارسی برگردانده شده‌اند؛ اگرچه در برخی از عناوین، اسامی و فضای قصه‌ها، در راستای جذابیت بیشتر برای مخاطب فارسی‌زبان، تغییریافته و به حال و هوای ما نزدیک‌تر شده‌اند.

کتاب صوتی آفریقا و چند داستان مهیج دیگر مناسب چه کسانی است؟

از تمام علاقه‌مندان به داستان‌های مهیج دعوت می‌کنیم به این کتاب صوتی گوش کنند.

در بخشی از کتاب صوتی آفریقا و چند داستان مهیج دیگر می‌شنویم:

– «وای، توی دردسر افتادم.»
– «چی شده؟»
– «مارها فرار کردن.»
– «چی؟ کجا؟»
– «داخل آزمایشگاه.»
– «الان کجایی؟»
– «روی کابینت وایسادم. این چماق تو رو هم برداشتم.»
– «چه رنگی‌ان؟»
– «چی؟»
– «مارها رو میگم.»
فهرست مطالب کتاب صوتیادامه فهرستمشخصات کتاب صوتیقیمت نسخه صوتی

معرفی و دانلود کتاب صوتی آفریقا و چند داستان مهیج دیگر | گروه نویسندگان | شرکت توسعه محتوای لحن دیگر