دسته‌بندی نشده · آوریل 19, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی آفرینش سلامتی: به خود عشق بورزید و سلامت باقی بمانید! | لوئیز ال هی | نشر ماه آوا

[ad_1]

معرفی کتاب صوتی آفرینش سلامتی: به خود عشق بورزید و سلامت باقی بمانید!دیگر وقت آن رسیده است که انرژی‌تان را به سطح دیگری برسانید! لوئیز ال هی، نویسنده و مربی خودیاری، با همکاری اهلیا خادرو و هدر دین کتاب صوتی آفرینش سلامتی را نوشته است تا با روایت داستانی لطیف و عاشقانه، دربارهٔ عشق به خود و توجه به سلامت روح و بدن نکاتی را با شما در میان بگذارد.

درباره کتاب صوتی آفرینش سلامتی:

لوئیز ال هی در تمام عمرش تلاش می‌کرد تا آن چیزهایی که برای داشتن یک زندگی شاد و سالم نیاز است با دیگران به اشتراک بگذارد. او خود طی چندین دهه از فرمول‌هایی استفاده می‌کرد که بتواند ذهن و بدنش را با هم هماهنگ کند. وی همچنین با تغذیه‌ای سالم و دوری از رژیم‌های غذایی بی‌اثر و مضر بدنش را سالم‌تر از همیشه نگه داشته است. اما راز واقعی خوشبختی و سلامتی او چیست؟

اگر دوست دارید بدانید لوئیز هی از چه فرمولی برای سلامتی روح و جسم خود استفاده می‌کند و راز هماهنگی کامل و بدن و ذهنش چیست، کتاب آفرینش سلامتی (Loving Yourself to Great Health) برای شما نوشته شده است! این نویسنده پرفروش و مربی خودیاری کتاب حاضر را با کمک همکارانش اهلیا خادرو (Ahlea Khadro) متخصص تغذیه و مربی معنوی و هدر دین (Heather Dane) پزشک و مربی بهداشت نوشته است.

او در این کتاب راز سلامتی، شادی و طول عمرش را برای شما فاش کرده است. کتاب حاضر برخلاف کتاب‌های دیگری که در زمینهٔ سلامت نوشته شده‌اند، از هر گرایش یا مد به دور است و با معرفی یک سیستم ساده و آسان به شما کمک می‌کند تا در جهت شفای بدن و ذهن خود حرکت کنید. تکنیک‌هایی که نویسندگان این کتاب به شما یاد می‌دهند، برای خلق‌وخوی خوب، رسیدن به آرامش و بدنی سالم مناسب هستند.

کتاب صوتی آفرینش سلامتی دستورالعمل‌هایی همچون استفاده از جملات تأکیدی، رژیم غذایی سالم و عشق ورزیدن به خود و دیگران را برای آموزش شما به کار گرفته است. کافی است خودتان را بیشتر دوست داشته باشید و فضایی آرام و خلوت برای خود ایجاد کنید. فضایی که به شما احساس خوبی می‌دهد و شما را به سکون دعوت می‌کند.

کتاب صوتی آفرینش سلامتی مناسب چه کسانی است؟

اگر به کتاب‌های حوزه خودسازی و سلامت جسم و روان علاقه دارید، شنیدن کتاب صوتی آفرینش سلامتی می‌تواند برایتان لذت‌بخش باشد.

لوئیز ال هی را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده و مربی خودیاری در سال 1926 در لس‌آنجلس متولد شد. او زندگی پرفرازونشیب و عجیبی پشت سر گذاشت و تجربه‌های سختی را از سر گذراند. لوئیز ال. هی (Louise Lynn Hay) پس از مدتی وقتی کتاب‌های «فلورانس اسکاول شین» را مطالعه کرد فهمید که خوش‌بینی در شرایط سخت هم امکان‌پذیر است.

وی خیلی زود به یکی از مشهورترین نویسندگان در حوزهٔ خودشناسی تبدیل شد و آثار زیادی در این زمینه منتشر کرد که همه آن‌ها فروش خیلی زیادی داشتند. لوئیز هی چند سال پس از نوشتن کتاب شفای زندگی مؤسسه‌ای تأسیس کرد که در آن تمامی آموزه‌های خود را به گوش دیگران برساند. او نام این مؤسسه را خانهٔ هی (Hay House) گذاشت.

ازجمله آثار دیگر این نویسنده کتاب‌های «معجزات قرن حاضر»، «زندگی تو را دوست دارد»، «شفای زندگی»، «شفای بدن»، «اندیشه‌های دل»، «شفای قلب‌های شکسته» و «خودتان را دوست بدارید» هستند.

جملات برگزیده کتاب صوتی آفرینش سلامتی:

– تنها یک فکر است و فکر را می‌توان تغییر داد. فکر می‌کنم این در مورد سلامتی شما هم صدق کند.
– در واقع زندگی ساده است. آنچه را ارائه دهیم، همان را می‌گیریم. هر فکری به ذهن ما خطور کند، آینده ما را ایجاد خواهد کرد.
– جسم شما، مانند هر چیز دیگر در زندگی آینه‌ای از اندیشه‌ها و باورهای درونی است.

در بخشی از کتاب صوتی آفرینش سلامتی می‌شنویم:

اگر از شما می‌پرسیدم چرا غذا می‌خورید، چه جوابی می‌دادید؟ می‌توان گفت که انسان‌ها برای از بین بردن گرسنگی و سوخت‌رسانی به بدن غذا می‌خورد. حتی گاهی احتمال دارد بگویید غذا می‌خورم که سلامت باشم. اما ممکن است ندانید که غذا خوردن انسان پیچیده‌تر از آن است که فکر می‌کنید. انسان باتوجه‌به عواطف و احساسات، عادت‌ها، شرایط محیطی، اشخاصی که با آن‌ها است و افزودنی‌های غذایی در روز بیش از دویست بار دربارهٔ غذا خوردن تصمیم می‌گیرد.

با این که این کار سخت است، ما سعی می‌کنیم به طرزی بسیار ساده دربارهٔ موضوع بحث کنیم. علتش این است که سخن ایجاد از یک احساس، یک عادت و یک محیط زندگی است. موضوع درمورد دوست داشتن خود است. در این فصل توضیح می‌دهیم که چگونه بدنتان کار می‌کند تا بتوانید با علم به آن به بهترین شکل بدنتان را تغذیه کنید.

من با آرامش و شور و نشاط غذایم را می‌خورم و هضم می‌کنم. «لوئیز هی»

معرفی و دانلود کتاب صوتی آفرینش سلامتی: به خود عشق بورزید و سلامت باقی بمانید! | لوئیز ال هی | نشر ماه آوا