دسته‌بندی نشده · آوریل 28, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی آلبرت اضافه می‌کنه | النور می | آوارسامعرفی کتاب صوتی آلبرت اضافه می‌کنهکتاب صوتی آلبرت اضافه می‌کنه نوشته‌ی النور می ماجرای موش کوچکی به اسم «آلبرت» را تعریف می‌کند که حاضر است همه‌ی اسباب‌بازی‌هایش را در ازای یک کتاب معامله کند! نویسنده در این داستان شیرین مفاهیم ساده‌ی ریاضی، همچون جمع و تفریق را به کودکان آموزش می‌دهد. گفتنی‌ست اثر حاضر یکی از عناوین مجموعه‌ی موش ریاضی‌دان است.

درباره کتاب صوتی آلبرت اضافه می‌کنه:

آلبرت و واندا، دو موش کوچک دوست داشتنی قصه‌ی ما، باهم خواهر و برادر بودند و در یک کتابخانه زندگی می‌کردند. همه‌ی ماجرای کتاب صوتی آلبرت اضافه می‌کنه (Albert Adds Up) از جایی آغاز شد که واندا کتاب جدید کاپیتان لزج را از میان کتاب‌های بی‌شمار کتابخانه پیدا کرد و به خانه آورد. آلبرت که عاشق این اثر بود، از خوشحالی سر از پا نمی‌شناخت. هیجان او برای مطالعه وصف‌ناشدنی بود؛ آلبرت به واندا نگاهی کرد و از او خواست تا خودش اول از همه کتاب کاپیتان لزج را بخواند. آخر موش کوچولوی داستان ما از مطالعه خیلی خیلی لذت می‌برد؛ حتی بیشتر از بازی کردن…

اما چطور می‌شد واندا را راضی کرد تا کتابش را به او امانت بدهد؟ ناگهان فکری به ذهن آلبرت خطور کرد: «اسباب‌بازی‌هایم را با کتاب تعویض می‌کنم.» موشِ کورِ ماشینی، موش رباتی، کرم و چند وسیله‌ی دیگر از جمله اسباب‌بازی‌هایی بودند که به واندا پیشنهاد شدند. هر بار که آلبرت وسیله‌ای را به خواهرش پیشنهاد می‌کرد، او می‌خواست چیزی بگوید. اما آلبرت اصلاً اجازه نمی‌داد واندا حرفش را تمام کند و مدام بین صحبت‌های او می‌پرید…

آیا آلبرت درنهایت موفق خواهد شد که به عنوان اولین نفر کتاب کاپیتان لزج را بخواند؟ برای یافتن پاسخ سوالتان با کتاب آلبرت اضافه می‌کنه همراه شوید و تجربه‌ی گوش سپردن به داستانی آموزنده و کم‌نظیر را برای خود رقم بزنید. النور می (Eleanor May) در قالب داستانی سرگرم‌کننده و زیبا مفاهیم ریاضی و مهربانی را به کودکان آموزش می‌دهد. بد نیست اشاره کنیم این اثر اولین بار در سال 2014 منتشر و با تحسین گسترده‌ی مخاطبان مواجه شده است.

کتاب صوتی آلبرت اضافه می‌کنه مناسب چه کسانی است؟

النور می این اثر شنیدنی را برای کودکان 3 تا 7 سال به نگارش درآورده است.

در بخشی از کتاب صوتی آلبرت اضافه می‌کنه می‌شنویم:

آقای موش گفت: سلام پسرم بیا تو، چی شده؟

آلبرت: من می‌خوام کتابی که واندا از کتابخونه گرفته رو بخونم، بعد بهش گفتم که به جای کتابی که بهم می‌ده، هر چی اسباب بازی دارم رو بهش می‌دم، ولی اون فقط با اما، نه و جمله‌های نیمه کاره جوابمو می‌ده. چیکار باید بکنم؟

– خب بزار من خودم پیشش بیام و موضوع رو ازش بپرسم.

آقای موش به همراه آلبرت پیش واندا اومد و گفت: دخترم، چی شده؟ چرا اسباب بازی‌های آلبرت رو قبول نمی‌کنی؟

– اینطور نیست پدر، آلبرت اصلا اجازه نمی‌ده که من جملم رو تموم کنم، همش می‌خواد من با اسباب‌بازی‌های بیشتر راضی بشم که این طور نیست. بعد رو به آلبرت کرد و گفت: آلبرت، تو به چیزی برای راضی کردن من نیازی نداری.
فهرست مطالب کتاب صوتی۱۰ دقیقهآلبرت اضافه می‌کنهادامه فهرستمشخصات کتاب صوتیقیمت نسخه صوتی

معرفی و دانلود کتاب صوتی آلبرت اضافه می‌کنه | النور می | آوارسا