دسته‌بندی نشده · آوریل 13, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی احساس گناه | امین رضایی | شرکت توسعه محتوای لحن دیگرمعرفی کتاب صوتی احساس گناهکتاب صوتی احساس گناه داستانی کوتاه از مجموعه‌ی چت استوری‌های لحن دیگر است. در این اثر شنونده‌ی مکالمه‌ی تلفنیِ روانشناسی حاذق با مراجعی عجیب و غریب خواهید بود. گفتنی است که اثر حاضر ساختاری نمایش‌گونه داشته، و در آن جمعی از صداپیشگان به ایفای نقش پرداخته‌اند.

درباره کتاب صوتی احساس گناه:

دکتر اربابی، روانشناس و مشاور حاذق، با طمأنینه و اتکا به نفس، به تلفن مراجع جدید پاسخ می‌دهد: مردی که دوست دارد ناشناس بماند و خود را شماره‌ی هفت می‌نامد. دکتر اربابی مشاوره‌ی آنلاین را با پرسیدن این سوال که “برای حل چه مشکلی به بنده مراجعه کردید؟” شروع می‌کند. شماره‌ی هفت در پاسخ، به احساس گناه جانکاهی اشاره می‌کند که درون خود دارد؛ احساس گناهی فزاینده که اغلب چنان شدید است که مانع خواب او می‌شود. حال، وظیفه‌ی دکتر اربابی این است که به عمق این احساس گناه پی ببرد و علت آن را فاش سازد. اما این کار، آن اندازه که در ابتدا می‌نماید، ساده نیست. به علاوه، احتمال دیگری هم مطرح است. شاید شماره‌ی هفت به راستی دست به چنان کار فجیعی زده که احساس گناه او نه بیمارگونه، بلکه کاملاً طبیعی باشد. در این صورت، دکتر اربابی دقیقاً باید چه واکنشی از خود نشان دهد؟…

آنچه خواندید خلاصه‌ای بود از داستان احساس گناه؛ اثری در قالبِ نوظهور چت استوری، که به همت شرکت توسعه محتوای لحن دیگر به انتشار رسیده است.

چت استوری چیست؟

چت استوری (Chat Story) گونه‌ی داستانی جدیدی‌ست که اساساً مبتنی بر دیالوگ‌های دو یا چندنفره است؛ به نحوی که در آن به ندرت با توصیفات مستقیم یا شخصیت‌پردازی‌های مرسوم در داستان‌های عادی مواجه خواهید شد. چت استوری‌‌ها اغلب حاصل خلاقیت گروهی از نویسندگان‌اند، و معمولاً در بستری خاص (یک اپلیکیشن مجزا یا چت‌رومِ پیام‌رسان‌های مختلف) تولید و عرضه می‌شوند.

مجموعه‌ی چت استوری‌های صوتی‌ای که به همت شرکت توسعه محتوای لحن دیگر تولید شده و در کتابراه موجودند، به قلم مترجمین از زبان انگلیسی به فارسی برگردانده شده‌اند؛ اگرچه در برخی از عناوین، اسامی و فضای قصه‌ها، در راستای جذابیت بیشتر برای مخاطب فارسی‌زبان، تغییر یافته‌ و به حال و هوای ما نزدیک‌تر شده‌اند.

کتاب صوتی احساس گناه مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به داستان‌های درام و روانشناختی بیش از سایرین از گوش سپردن به چت استوریِ احساس گناه لذت می‌برند.

در بخشی از کتاب صوتی احساس گناه می‌شنویم:

– شما درباره‌ی رازداری بین پزشک و بیمار سوالی ندارید؟
– فعلاً نه.
– در آینده هر سوالی داشتید، می‌تونیم بدون محدودیت زمانی درباره‌ش صحبت کنیم.
– خیلی خوبه. برای شروع می‌تونید بگید برای حل چه مشکلی به بنده مراجعه کردید؟ متأسفانه فرمی که پر کردید کامل نیست. چه چیزی شما رو اینجا کشونده؟
– یه کار بدی انجام دادم.
– چه کار بدی؟
– نمی‌تونم بگم.
– بسیار خب. به چه کتاب یا نویسنده‌هایی علاقه داری؟
– چرا این سوالو می‌پرسی؟…
فهرست مطالب کتاب صوتیادامه فهرستمشخصات کتاب صوتیقیمت نسخه صوتی

معرفی و دانلود کتاب صوتی احساس گناه | امین رضایی | شرکت توسعه محتوای لحن دیگر