دسته‌بندی نشده · می 25, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی از دشت و رود و جنگل: قصه‌ها و ترانه‌ها | پیمان پورشکیباییمعرفی کتاب صوتی از دشت و رود و جنگل: قصه‌ها و ترانه‌هاکتاب صوتی از دشت و رود و جنگل مجموعه‌ای از قصه‌ها و اشعار کودکانه سروده‌ی پیمان پورشکیبایی است. کودکان با گوش سپردن به این اثر روش‌های اخلاقی زیستن و بسیاری از مسائل مهم دیگر را فرا می‌گیرند. این اشعار که اغلب از زبان حیوانات روایت می‌شوند، از چنان جذابیتی برخوردارند که مخاطب را وادار می‌کنند تا آخرین لحظه با کتاب همراه باشد.

درباره کتاب صوتی از دشت و رود و جنگل:

نام پیمان پورشکیبایی برای اهالی فرهنگ و هنر بسیار آشناست. او این بار در کتاب صوتی از دشت و رود و جنگل نیز مجموعه‌ای از بهترین داستان‌ها و ترانه‌های کودکانه‌ی خود را جمع‌آوری کرده و در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است. گوش سپردن به این اشعار در عین حال که برای کودکان بسیار لذت‌بخش خواهد بود، بهره‌ی فراوانی را برای آن‌ها به ارمغان خواهد آورد.

یکی از دیگر ویژگی‌هایی که دو چندان بر جذابیت کتاب صوتی از دشت و رود و جنگل افزوده، همراهی سازهای تار و تنبک و افکت‌های به کار رفته در آن است. به شیوه‌ای که کودکان ترغیب می‌شوند تا آخرین داستان با کتاب همراهی کنند.

بد نیست اشاره کنیم قصه‌های این اثر جملگی به زبان شعر روایت شده‌اند و زهرا مظفری، مریم نظامی نژاد،‌ آوا احمدی عطار و پیمان پورشکیبایی خوانش آن‌ها را برعهده داشته‌اند. کتاب نام‌برده به همت نشر اساطیر پارسی به انتشار رسیده است.

کتاب صوتی از دشت و رود و جنگل مناسب چه کسانی است؟

پیمان پورشکیبایی قصه‌ها و ترانه‌های کتاب صوتی از دشت و رود و جنگل را برای کودکان 4 تا 7 سال به نگارش درآورده است.

با پیمان پورشکیبایی بیشتر آشنا شویم:

پیمان پورشکیبایی شاعر، نویسنده و عضو شورای کتاب کودک و خانه‌ی موسیقی است. پیمان پورشکیبایی با تشکیل گروهی هنری تحت عنوان «نارنج و ترنج» به داستان‌سرایی و ساخت نمایشنامه‌های صوتی همراه با موسیقی تار و سه‌تار پرداخت. او بیش از سی‌وپنج کتاب داستان کودک به چاپ رسانده و از میان آثار معروف‌اش می‌توان به کتاب «سی داستان برای تصویرگران کتاب کودک، برکه و اسب آبی و فیفیلی و مار زرد» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی از دشت و رود و جنگل می‌شنویم:

اگر که می‌خواهی
چشم تیزبین همیشه
نزدیک نکن چشم‌ها را
به تبلت و تلویزیون
اگر که می‌خواهی
پاک بمانی همیشه
حمام را نکن رها
نترس از شامپو صابون
فهرست مطالب کتاب صوتی۵ دقیقهقورقوری پرصدا۴ دقیقهداستان خر کوچولو و پنجره۶ دقیقهداستان اسب دانای سفید۵ دقیقهداستان زبرا و خال‌خالی در سفر۴ دقیقهداستان موش کور و تونل۴ دقیقهداستان ماهی کوچولو و کوسه۴ دقیقهداستان خپلی پیتزاخور۲ دقیقهاگر که می‌خواهیادامه فهرستمشخصات کتاب صوتیقیمت نسخه صوتی

معرفی و دانلود کتاب صوتی از دشت و رود و جنگل: قصه‌ها و ترانه‌ها | پیمان پورشکیبایی