دسته‌بندی نشده · آوریل 22, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی اوکالیک و کالا به ماهیگیری میرن | نادیا مایک | آوارسامعرفی کتاب صوتی اوکالیک و کالا به ماهیگیری میرنکتاب صوتی اوکالیک و کالا به ماهیگیری میرن نوشتهٔ نادیا مایک دربارهٔ خرگوشی به اسم «اوکالیک» است که در یک صبح زیبای بهاری تصمیم می‌گیرد به همراه دوستش «کالا» برای ماهیگیری به دریاچهٔ یخ‌زده برود.

موضوع کتاب صوتی اوکالیک و کالا به ماهیگیری میرن چیست؟

یک صبح زیبای بهاری بود که اوکالیک خرگوشه با هیجان زیادی از خانه بیرون رفت تا به خانهٔ دوستش کالا برود. او عاشق ماجراجویی بود و حالا تصمیم گرفته بود به ماهیگیری برود. اما کالا برخلاف اوکالیک بسیار آرام و کم سروصدا بود و ترجیح می‌داد زمانی به ماهیگیری برود که یخ‌های روی دریاچه خشک شده باشند و آن‌ها با آمادگی کامل به آنجا بروند.

با وجود تفاوت زیادی که بین این دو دوست وجود داشت، آن‌ها رابطهٔ بسیار خوبی با یکدیگر داشتند. آن‌ها به همدیگر چیزهایی یاد می‌دادند و از این طریق دوستی خوبی با هم داشتند و همیشه به آن‌ها خوش می‌گذشت.

نادیا مایک (Nadia Mike) در کتاب اوکالیک و کالا به ماهیگیری میرن (Ukaliq and Kalla Go Fishing) با روایت داستانی جذاب و سرگرم‌کننده به کودکان مسائل مهمی مثل صبوری را آموزش می‌دهد. بچه‌‌ها با شنیدن این کتاب یاد می‌گیرند در هیچ کاری نباید عجله کرد و همیشه با آرامش همه چیز خوب پیش می‌رود.

کتاب صوتی اوکالیک و کالا به ماهیگیری میرن مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال و والدینی که قصد دارند برای بچه‌های خود قصه‌های آموزنده بگویند مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی اوکالیک و کالا به ماهیگیری میرن می‌شنویم:

وقتی که اوکالیک مکان مناسب برای ماهیگیری رو روی سطح یخ‌زدهٔ دریاچه پیدا کرد، شروع به کندن کرد و بعد از مدتی سوراخ کوچیکی روی سطح یخ به وجود آورد. بعد قلاب ماهیگیریش رو توی سوراخ انداخت و منتظر نشست تا ماهی­‌ها بهش گیر کنن. اون باید قلابش رو به آرومی تکون‌­های نرم و موج‌داری می­‌داد تا توجه ماهی‌­ها رو به خودش جلب کنه، ولی نمی‌­تونست این کار رو به ظرافت انجام بده، دائم تکون‌­های شدیدی بهش می‌­داد و هربار که ماهی‌­ای می­‌خواست طعمه‌­ی نوک قلاب رو بگیره، با حرکات قلاب می‌­ترسید و از اونجا دور می‌­شد. اوکالیک که موفق نشده بود تا اون لحظه هیچ ماهی­‌ای بگیره، خیلی کلافه و دلسرد شده بود.
فهرست مطالب کتاب صوتی۱۳ دقیقهاوکالیک و کالا به ماهیگیری میرنادامه فهرستمشخصات کتاب صوتیقیمت نسخه صوتی

معرفی و دانلود کتاب صوتی اوکالیک و کالا به ماهیگیری میرن | نادیا مایک | آوارسا