دسته‌بندی نشده · مارس 16, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی بزرگ‌ترین راز | راندا برن | نشر ماه آوا

[ad_1]

معرفی کتاب صوتی بزرگ‌ترین رازاگر دوست دارید با قدرت درونی شگفت‌انگیز خود آشنا شوید، کتاب صوتی بزرگ‌ترین راز را گوش کنید. راندا برن، نویسندهٔ کتاب مشهور و پرطرفدار کتاب «راز» در این اثر که پرفروش‌ترین کتاب نیویورک‌تایمز است، به شما کمک می‌کند تا با کمک شهود درونی‌تان از قانون جذب استفاده کنید و زندگی شادتری داشته باشید.

درباره کتاب صوتی بزرگ‌ترین راز:

شاید اصطلاح «قانون جذب» را بارها از زبان دیگران شنیده باشید. اما چقدر از این موضوع اطلاعات دارید؟ شاید فکر کنید این موضوع خرافه‌ای بیش نیست و تأثیر چندانی در زندگی شما ندارد. اما باید گفت این ذهن انسان است که همه چیز را تعیین می‌کند. این حرف به این معنی است که شما به هر چیزی که باور داشته باشید آن موضوع در زندگی شما و تصمیم‌گیری‌هایتان تأثیرگذار است.

شما به هر چیزی در این دنیا باور داشته باشید، در زندگی‌تان تأثیر می‌گذارد؛ چراکه به ذهنتان تلقین می‌کنید که قرار است اتفاق بیفتد و وقتی مدام چیزی را پیش خود تکرار می‌کنید، اتفاق می‌افتد؛ بنابراین اگر به قانون جذب اعتقادی نداشته باشید، هیچ اثری برایتان نخواهد داشت. مهم نیست قانون راز چقدر از لحاظ علمی تأیید شده یا صحت داشته باشد. مهم این است که شما به چه چیزی باور دارید و دوست دارید در چه مسیری قرار بگیرید.

راندا برن در سال 2006 مستندی تهیه کرده بود که در آن به روایت داستان‌های واقعی افرادی پرداخت که با کمک قانون جذب به موفقیت زیادی دست یافتند. به طور مثال افرادی بودند که از طریق این قانون بیماری خود را درمان کردند یا ثروتی عظیم به دست آوردند. پس از اینکه این مستند بارها دیده شد و توجه افراد زیادی را جلب کرد، برن تصمیم گرفت نکات تکمیلی آن را در قالب کتاب «راز» به مخاطبان خود ارائه کند.

اکنون کتاب بزرگ‌ترین راز (The Greatest Secret) جدیدترین اثر راندا برن، ترکیبی از آموخته‌های پیشین او با رویکردی نوین است. شاخص‌ترین مضمون کتاب «راز» آن بود که به شما بیاموزد چگونه به اهداف و آرمان‌هایتان دست یابید، چگونه به فردی که در رؤیاهایتان می‌بینید نزدیک و نزدیک‌تر شوید. نکته اینجاست که قواعد و قانون‌هایی که در آن کتاب ذکر شده بود همچنان پابرجا هستند و صحت محتوای آن خدشه‌دار نشده است. اما با خوانش جدیدترین نسخه از کتاب راز، شما می‌توانید از تمامی موانع، مشکلات و انرژی‌های منفی دوری کنید!

نویسنده با فاش کردن رازی بزرگ و بنیادین در این کتاب، کاری می‌کند که شما به سعادتمندی دست پیدا کنید. کتاب حاضر چهارده سال پس از کتاب راز نوشته شد و تأثیرگذاری و اهمیت آن تا حد زیادی می‌تواند زندگی شما را متحول کند. راندا برن با استفاده از همان قواعد و قانون‌هایی که در کتاب راز ارائه کرده بود، به شما نشان می‌دهد مسیر زندگی‌تان را به سمتی سرشار از شادی و سعادت هدایت کنید.

با یادگیری نکاتی که در کتاب صوتی بزرگ‌ترین راز به شما ارائه می‌شوند، می‌توانید شیوه‌هایی را فرابگیرید که با استفاده از آن‌ها عمیق‌ترین ترس‌ها، عدم اطمینان و اضطراب‌های خود را از بین ببرید. همچنین می‌توانید از منفی‌گرایی، مشکلات روحی و هر چیزی که شما را از خوشبختی و سعادت دور می‌کند رهایی یابید.

کتاب صوتی بزرگ‌ترین راز مناسب چه کسانی است؟

اگر کتاب راز را خوانده‌اید و به قانون جذب و روش به‌کارگیری آن علاقه دارید، شنیدن کتاب صوتی بزرگ‌ترین راز می‌تواند برایتان لذت‌بخش باشد.

راندا برن را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده و تهیه‌کننده تلویزیونی با خلق کتاب راز، زندگی میلیون‌ها نفر در سراسر جهان را تغییر داد و به شهرتی جهانی رسید. او بعد از آن سه کتاب دیگر نوشت که همگی آن‌ها نیز پرفروش بودند. مجله تایم در سال 2007 راندا برن (Rhonda Byrne) را به‌عنوان یکی از بانفوذترین افراد جهان معرفی کرد.

وی زندگی پرتلاطمی را گذرانده و برای رسیدن به جایگاه کنونی خود سختی‌های زیادی کشیده است. برن در سال 2004 و بعد از مرگ پدرش به افسردگی مبتلا شد. کمی بعد به اصرار دخترش هیلی، کتاب علم ثروتمند شدن والاس دی واتلز را خواند و پس از آن تغییرات روحی‌اش آغاز شد. او به‌مرور تفکر مثبت، قوانین جذب و چگونگی دستیابی به موفقیت بیشتر را در زندگی خود کشف کرد و بعد از انجام تحقیقات فراوان کتاب راز را نوشت.

از دیگر کتاب‌های این نویسنده تأثیرگذار «قدرت»، «جادو» و «قهرمان» هستند که هر سه آن‌ها به‌نوعی تکمیل‌کننده کتاب راز به شمار می‌آیند.

در بخشی از کتاب صوتی بزرگ‌ترین راز می‌شنویم:

شادی حالت ذاتی توست. پس اگر هم‌اکنون احساس خوشحالی نمی‌کنی، یعنی حال و هوایی منفی داری که مانع می‌شود این شادی در درونت حضور داشته باشد. این فصل تمریناتی متعدد دارد که کمکت می‌کند به احساسات منفی که تو را در حلقهٔ تکراری‌اش قرار داده است، پایان دهی. وقتی از این حالت رها شوی، سرانجام زندگی‌ات را در حالت طبیعی لذت و شادی ناب سپری خواهی کرد؛ باشکوه‌تر از آنچه تابه‌حال سپری کرده‌ای!

اولین کاری که لازم است انجام دهی، برقراری ارتباط با احساسی منفی است که حتی از آن خبر نداری. عدهٔ زیادی از مردم احساساتی منفی دارند و از آن آگاه نیستند. تعداد بی‌شماری از مردم افسرده هستند بی‌آنکه خودشان بدانند که افسرده‌اند. زمانی به این مسئله واقف می‌شوند و می‌فهمند چقدر افسرده بودند که با لذت و شادی مرتبط شود.

اولین کار لازم آگاهی از احساسات منفی است. کدام احساسات منفی؟ مثلاً دلتنگی و ملال. تو احساس می‌کنی پکر و دلتنگ هستی. نفرت از خود یا عذاب وجدان را احساس می‌کنی. تو احساس می‌کنی که زندگی بیهوده است و معنا ندارد.

معرفی و دانلود کتاب صوتی بزرگ‌ترین راز | راندا برن | نشر ماه آوا