دسته‌بندی نشده · مارس 14, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی به آدم بهتری تبدیل شوید | ایواندر تایسون | شادن پژواک

[ad_1]

معرفی کتاب صوتی به آدم بهتری تبدیل شویدچگونه می‌توانیم بهترین خودمان باشیم؟ ایواندر تایسون در کتاب صوتی به آدم بهتری تبدیل شوید با ارائه راهکارهایی عملی و مؤثر به شما کمک می‌کند تا نسخه بهتری از خودتان را ارائه دهید و همیشه در مسیر اهدافتان حرکت کنید.

دربارهٔ کتاب صوتی به آدم بهتری تبدیل شوید:

شاید شما هم در زندگی تجربهٔ اشتباهاتی را داشته‌اید که حالا از انجامشان پشیمانید. این اشتباهات و خطاها ممکن است تأثیر درستی بر زندگی ما نگذاشته باشند. مثلاً بسیاری از افراد در مدرسه برای بچه‌های کوچک‌تر از خودشان قلدری می‌کردند یا مدام به اطرافیان خود دروغ می‌گویند. شاید اگر شما هم این تجربیات را داشته‌اید، حالا با عذاب وجدان به این فکر می‌کنید که کاش آن کارها را نکرده بودید. اما آیا می‌توان به فرد بهتری تبدیل شد یا راهی جز حسرت خوردن وجود ندارد؟

ایواندر تایسون (Evander Tyson) در کتاب به آدم بهتری تبدیل شوید (How to be a Better Person) به شما این اطمینان را می‌دهد که شما در هر سنی که باشید می‌توانید به فرد بهتری تبدیل شوید و هیچ‌وقت برای آدم خوبی بودن دیر نیست. با شنیدن این کتاب متوجه می‌شوید که کارهایی وجود دارند که با انجام‌دادن آن‌ها می‌توانید نسخه بهتری از خودتان را ارائه کنید.

نویسنده با ارائه روش‌هایی مؤثر و راهکارهای کاربردی خود ارتقایی به شما کمک می‌کند تا طوری رفتار کنید که هم به نفع خودتان است و هم از نظر دیگران دوست‌داشتنی‌تر به نظر می‌رسید. با یادگیری و به‌کاربردن شیوه‌های ارائه شده در کتاب حاضر می‌توانید عملکرد ضعیف خود را بهتر کنید و دیگر خودتان را سرزنش نکنید. کافی است از هوش و تلاشتان استفاده کنید تا بتوانید به آدم بهتری تبدیل شوید!

کتاب صوتی به آدم بهتری تبدیل شوید مناسب چه کسانی است؟

اگر دوست دارید عملکرد بهتری در زندگی داشته باشید و در همه‌جا از شما به‌عنوان انسان خوبی یاد کنند، راهکارهای ارائه شده در این کتاب می‌تواند به شما کمک زیادی در این زمینه کند.

در بخشی از کتاب صوتی به آدم بهتری تبدیل شوید می‌شنویم:

هیچ شکی تو این موضوع نیست که چیزای زیادی وجود دارن که مارو به اینترنت معتاد می‌کنن. بعضی وقت‌ها اونقدر تو اینترنت می‌چرخیم که از واقعیت غافل می‌مونیم. مسلما این موضوع هیچ کمکی به عزت نفسمون نمیکنه. اینترنت لعنتی حواس پرت کنه. بعضی وقت‌ها تنها کاری که می‌خواید تو اینترنت انجام بدید، اینه که به عکس شاهزادهٔ موردعلاقتون تو کارتون‌های دیزنی نگاه کنید و با خودتون بگید آیا روزی می‌تونید مثل اون بشید یا نه.

اینترنت محل خوبی برای زندگی یه جوون نیست. و اگه برای مدتی اونو کنار بذارید، قطعا شرایط بهتری خواهید داشت. درضمن اگه زمان زیادی رو تو اینترنت میگذرونید، احتمالا زمان زیادی رو هم صرف تلویزیون دیدن می‌کنید. تلویزیون یکی دیگه از انواع سرگرمی‌های مضره. مجددا راه‌هایی برای فرار از اون وجود داره. می‌تونید برنامه‌های موردعلاقتونو ضبط کنید. یا اینکه می‌تونید فقط تلویزیون رو خاموش کنید و به جاش یه کتاب خوب به کتابخونتون اضافه کنید.
فهرست مطالب کتاب صوتی۴ دقیقهفصل اول: به خودتان عشق بورزید و احترام بگذارید۳ دقیقهفصل دوم: صادق باشید۴ دقیقهفصل سوم: به افکار خود گوش بدهید۴ دقیقهفصل چهارم: از اینترنت و تلویزیون دوری کنید۶ دقیقهفصل پنجم: هدفگذاری کنید۴ دقیقهفصل ششم: سخت تلاش کنید۳ دقیقهفصل هفتم: یاد بگیرید چگونه خودتان باشید۴ دقیقهفصل هشتم: بهترین هدیه را تهیه کنیدادامه فهرستمشخصات کتاب صوتیقیمت نسخه صوتی

معرفی و دانلود کتاب صوتی به آدم بهتری تبدیل شوید | ایواندر تایسون | شادن پژواک