دسته‌بندی نشده · جولای 8, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی به سوم ابتدایی خوش اومدی گاس | جاکلین ویلیامز | آوارسامعرفی کتاب صوتی به سوم ابتدایی خوش اومدی گاسکتاب صوتی به سوم ابتدایی خوش اومدی گاس داستانی کودکانه به قلم جاکلین ویلیامز است که در آن، ضمن نَقل روایتی شیرین و سرگرم‌کننده، نکاتی چند نیز درباره‌ی نحوه‌ی مقابله با اضطراب‌ها و هیجان‌های کودکی بیان می‌کند.

درباره کتاب صوتی به سوم ابتدایی خوش اومدی گاس

گاس، جوجه تیغی محبوب و دوست‌داشتنی‌ِ قصه‌ی ما، امروز قرار است پایه‌ی سوم دبستان را آغاز کند. او برای این اتفاق هیجان زیادی دارد. راستش، هیجانی افراطی و بیش از اندازه! اصلاً شاید بهتر باشد از لفظ «هیجان» استفاده نکنیم و خیلی راحت، بگوییم گاس از آغاز پایه‌ی سوم دبستان وحشت دارد! بله، فقط در این صورت است که حق مطلب را بیان کرده‌ایم. گاس کوچولو آنقدر از رفتن به مدرسه می‌ترسد که حاضر است تمام تیغ‌های کمرش را درسته ببلعد اما یک دقیقه سر کلاس درس ننشیند! اما اینطور که نمی‌شود؛ می‌شود؟…

کتاب به سوم ابتدایی خوش اومدی گاس (Welcome to Third Grade, Gus) عنوانی دیگر از مجموعه‌ی «گاس جوجه تیغی» به قلم جاکلین ویلیامز است.

کتاب صوتی به سوم ابتدایی خوش اومدی گاس مناسب چه کسانی است؟

کودکان رده‌ی سنی 5 تا 9 سال مخاطبین اصلی این کتاب صوتی‌اند.

با جاکلین ویلیامز بیشتر آشنا شویم

جاکلین ویلیامز (Jacklyn Williams) روزنامه‌نگار و نویسنده‌ی پرکار ادبیات حوزه‌ی کودک و نوجوان است. از میان آثار وی می‌توان به عناوین پیش رو اشاره کرد: «یک حیوان خانگی انتخاب کن گاس»، «روز شکرگزاری مبارک گاس» و «تولدت مبارک گاس».

در بخشی از کتاب صوتی به سوم ابتدایی خوش اومدی گاس می‌شنویم

اون با بی‌میلی پتوش رو کنار زد، به هر زحمتی که بود لباس خوابش رو درآورد و لباس‌های نوش رو پوشید. بعد از خوردن صبحانه، ظرف غذای جدیدش رو هم گرفت و به دنبال مادرش به سمت دَر خروجی رفت.

هنوز چند قدمی از خونه دور نشده بودن که گاس، شروع کرد به ماساژ دادن شکمش.

«اوه. مادر. شکمم خیلی درد می‌کنه. فکر نکنم امروز بتونم به مدرسه برم.»

مادر که می‌دونست شکم پسرش واقعاً درد نمی‌کنه بهش گفت: «گاسِ عزیزم، اصلاً نگران نباش. وقتی به مدرسه برسی حالت خوبِ خوب می‌شه.»
فهرست مطالب کتاب صوتی۱۳ دقیقهبه سوم ابتدایی خوش اومدی گاسادامه فهرستمشخصات کتاب صوتیقیمت نسخه صوتی

معرفی و دانلود کتاب صوتی به سوم ابتدایی خوش اومدی گاس | جاکلین ویلیامز | آوارسا