دسته‌بندی نشده · آوریل 9, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی تقاطع و چند داستان مهیج دیگر | گروه نویسندگان | شرکت توسعه محتوای لحن دیگر

[ad_1]

معرفی کتاب صوتی تقاطع و چند داستان مهیج دیگرچت استوری یکی از گونه‌های روایی‌ست که مدتی‌ست باب شده و دنبال‌کنندگان خاص خود را دارد. کتاب صوتی تقاطع و چند داستان مهیج دیگر نیز ذیل این سبک قرار می‌گیرد و از پنج داستان رمزآلود و هیجان‌انگیز تشکیل شده است.

درباره کتاب صوتی تقاطع و چند داستان مهیج دیگر:

فرض کنید اگر روزی یک فرد غریبه به شما زنگ بزند و از شما آخرین درخواست زندگی‌اش را بکند، آیا به حرف او گوش خواهید داد؟ ماجرای داستان تقاطع درباره دختری‌ست که قصد دارد خود را از یک پل بیندازد و به زندگی‌اش پایان دهد. به همین خاطر به طور اتفاقی به یک فرد ناشناس زنگ می‌زند و از او می‌خواهد درمورد خودش و رازهای زندگی‌اش سخن بگوید. اما برملا شدن این رازهای مگو، عاقبت خوشی را برای آن دو نفر رقم نمی‌زند…

کتاب حاضر دربردارنده‌ی پنج داستان کوتاه شنیدنی است که هر یک اتفاقاتی ماجراجویانه و مهیج را روایت می‌کنند. نام هر یک از این داستان‌ها عبارتند از: «تقاطع، داستان لطف، فرار در پایان هفته، سردخانه و صندوق‌عقب»

چت استوری چیست؟

چت استوری (Chat Story) گونه‌ی داستانی جدیدی‌ست که اساساً مبتنی بر دیالوگ‌های دو یا چندنفره است؛ به نحوی که در آن به ندرت با توصیفات مستقیم یا شخصیت‌پردازی‌های مرسوم در داستان‌های عادی مواجه خواهید شد. چت استوری‌‌ها اغلب حاصل خلاقیت گروهی از نویسندگان‌اند، و معمولاً در بستری خاص (یک اپلیکیشن مجزا یا چت‌رومِ پیام‌رسان‌های مختلف) تولید و عرضه می‌شوند.

مجموعه‌ی چت استوری‌های صوتی‌ای که به همت شرکت توسعه محتوای لحن دیگر تولید شده و در کتابراه موجودند، به قلم مترجمین از زبان انگلیسی به فارسی برگردانده شده‌اند؛ اگرچه در برخی از عناوین، اسامی و فضای قصه‌ها، در راستای جذابیت بیشتر برای مخاطب فارسی‌زبان، تغییر یافته‌ و به حال و هوای ما نزدیک‌تر شده‌اند.

کتاب صوتی تقاطع و چند داستان مهیج دیگر برای چه کسانی مناسب است؟

این مجموعه داستان را به طرفداران ماجراهای هیجان‌انگیز پیشنهاد می‌کنیم.

در بخشی از کتاب صوتی تقاطع و چند داستان مهیج دیگر می‌شنویم:

– املیا خواهش میکنم بگو که اونجایی.
– شما؟
– منظورت از شما چیه؟ منم مکس!
– ببینم نکنه شوخیت گرفته؟
– شماره منو پاک کردی؟
– چرا به من زنگ میزنی؟! مگه بهت نگفته بودم دیگه هیچ وقت به من زنگ نزنی؟
– گوش کن میدونم آخرین دفعه‌ای که باهم صحبت کردیم، خب… مکالمه خیلی دوستانه‌ای نبود ولی راستش الان تو بد مخمصه‌ای گیر افتادم!
فهرست مطالب کتاب صوتی۶ دقیقهفرار در پایان هفتهادامه فهرستمشخصات کتاب صوتیقیمت نسخه صوتی

معرفی و دانلود کتاب صوتی تقاطع و چند داستان مهیج دیگر | گروه نویسندگان | شرکت توسعه محتوای لحن دیگر