دسته‌بندی نشده · مارس 11, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی تمرین‌های تنفسی برای کاهش وزن: نکاتی برای کاهش چربی شکم | مارتا جویمعرفی کتاب صوتی تمرین‌های تنفسی برای کاهش وزن: نکاتی برای کاهش چربی شکممارتا جوی در کتاب صوتی تمرین‌های تنفسی برای کاهش وزن دسته‌ای از ورزش‌های تنفسی ساده را به شما آموزش داده که انجامشان کاهش محسوس وزن را برایتان به ارمغان می‌آورد.

درباره کتاب صوتی تمرین‌های تنفسی برای کاهش وزن:

اینکه تمرین‌های تنفسی می‌توانند به کاهش چربی‌های شکم منجر شوند، شاید کمی عجیب به نظر برسد. واقعیت اما این است که این دسته از تمرین‌ها که بسیاری‌شان را می‌توان پشت میز کار و یا در خانه انجام داد، نه تنها در دستیابی به تناسب اندام مفیدند، بلکه همچنین، در کاهش اضطراب، بهبود فرایند جریان خون و البته تسکین دردهای ماهیچه‌ای مؤثرند.

برای اینکه بدانیم تمرین‌های تنفسی به چه نحو و چرا منجر به کاهش وزن می‌شوند، باید به این نکته توجه کنیم که بدن برای سوزاندن چربی به اکسیژن نیاز دارد. پس تأثیر تمرین‌های تنفسی در وزن انسان، وابسته به میزان اکسیژنی‌ست که از مجرای این تمرین‌ها به بدن می‌رسانیم.

تمرین‌های تنفسی عالی و اثرگذارند؛ به این شرط که به شکل درست و اصولی انجامشان بدهیم. در همین راستا، ما گوش سپردن به کتاب صوتی تمرین‌های تنفسی برای کاهش وزن (Breathing Exercises for Weight Loss) از مارتا جوی (Martha Joy) را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

این اثر مختصر و مفید که ذیل شش فصل تنظیم گشته، به شما نحوه‌ی انجام دقیق تمرین‌های تنفسی را آموزش می‌دهد، و از این طریق یک گام به تناسب اندام نزدیک‌ترتان می‌کند.

آنچه در ادامه می‌بینید عناوین شش فصل‌ کتاب تمرین‌های تنفسی برای کاهش وزن است:

فصل اول: تنفس دیافراگمی
فصل دوم: تنفس جمجمه‌ی درخشان
فصل سوم: تنفس شکمی
فصل چهارم: تنفس دهانی
فصل پنجم: مزایای تمرین تنفس
فصل ششم: نتیجه‌گیری

کتاب صوتی تمرین‌های تنفسی برای کاهش وزن مناسب چه کسانی است؟

اگر خواهان رسیدن به تناسب اندام و خلاص شدن از شر چربی‌های اضافه‌ی شکم هستید، مطالب موجود در این کتاب می‌تواند برایتان بسیار مفید واقع شود.

در بخشی از کتاب صوتی تمرین‌های تنفسی برای کاهش وزن می‌شنویم:

وقتی که از دهان نفس می‌کشید به ماهیچه‌های شکم فشار وارد می‌شه. این عمل نه تنها موجب نشاط و آرامش شماست، بلکه چربی شکمتون رو هم از بین می‌بره. با این تمرین هم از چربی دور شکم خلاص می‌شید، و هم چونه و گونه‌ها فرم مناسبی پیدا می‌کنن. انجامش به این صورته که اول از راه دهان عمل دم و بازدم انجام بدید و در حین انجام هر یک، تا ده بشمارید. طول مدت بازدم باید دو برابر طول مدت دم باشه. این رویه رو می‌شه سه بار در روز و هر بار به مدت ده دقیقه انجام داد.

این تمرین کمک می‌کنه که هم بدنتون رو شل کنید و هم اندازه‌ی شکمتون رو کوچک‌تر کنید. به علاوه برای بهتر شدن جریان خون در ناحیه‌ی شکم هم خیلی مهمه.
فهرست مطالب کتاب صوتی۴ دقیقهفصل اول: تنفس دیافراگمی۲ دقیقهفصل دوم: تنفس جمجمه‌ی درخشان۳ دقیقهفصل سوم: تنفس شکمی۲ دقیقهفصل چهارم: تنفس دهانی۹ دقیقهفصل پنجم: مزایای تمرین تنفس۴ دقیقهفصل ششم: نتیجه‌گیریادامه فهرستمشخصات کتاب صوتیقیمت نسخه صوتی

معرفی و دانلود کتاب صوتی تمرین‌های تنفسی برای کاهش وزن: نکاتی برای کاهش چربی شکم | مارتا جوی