دسته‌بندی نشده · آوریل 12, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی تولدت مبارک گاس | جاکلین ویلیامز | آوارسامعرفی کتاب صوتی تولدت مبارک گاسبه نظرتان رفتن به یک اردوی چند روزه و یاد گرفتن ورزش کاراته بهترین هدیه تولد دنیا نیست؟! جاکلین ویلیامز در کتاب صوتی تولدت مبارک گاس، قصه یک جوجه تیغی را تعریف می‌کند که به همراه دوستان خود به یک اردوی جذاب می‌رود و لحظات جالبی را تجربه می‌کند.

موضوع کتاب صوتی تولدت مبارک گاس چیست؟

گاس یک جوجه تیغی کوچک و مهربان است که مادرش برای روز تولدش یک هدیه‌ی هیجان انگیز در نظر می‌گیرد. گاس به همراه بین، دوست صمیمی‌اش، که یک اسب آبی است قرار است به یک اردوی آموزشی کاراته بروند و در آنجا علاوه‌بر یاد گرفتن این ورزش رزمی، ماهیگیری و شنا کنند و باهم خوش بگذرانند. اما در کلاس کاراته آقای مربی از آن‌ها قولی مهم می‌گیرد، اینکه از فنون رزمی در هیچ جای دیگری جز کلاس درس استفاده نکنند. گاس و بین بلافاصله حرف معلم‌شان را گوش می‌دهند اما تنها یک نفر در آن جمع چندان بچه حرف گوش‌کنی نیست، و او کسی نیست جز بیلی روباهه!

جاکلین ویلیامز (Jacklyn Williams) در کتاب صوتی تولدت مبارک گاس (Happy birthday, Gus) در قالب شخصیت‌هایی دوست داشتنی، قصه‌ای سرگرم‌کننده برای کودکان تعریف می‌کند و لحظات خنده‌داری را برای کودکان خلق می‌کند.

کتاب صوتی تولدت مبارک گاس برای چه کودکانی مناسب است؟

این داستان دوست داشتنی برای کودکان 5 تا 8 سال مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی تولدت مبارک گاس می‌شنویم:

آقای چِیس بچه‌ها رو به اتاق غذاخوری هدایت کرد و بعد از احترام و تعظیم مخصوص کاراته‌ای، گفت: «بچه‌ها! شما توی مدرسه من رو مدیر چِیس (Chase) صدا می‌زنین اما اینجا من سِن‌سِی چِیس (Sensei Chase) هستم. سِن‌سِی در زبان ژاپنی به معنی معلمه.»

بعد از اون، سِن‌سِی چِیس، لباس مخصوص کاراته که شامل یک یونیفرم سفید و یک کمربند سفید می‌شد، رو به دست هر کدوم از بچه‌ها داد.

سِن‌سِی: «این لباس‌ها برای شماست. به این یونیفرم سفید، کاراته‌گی و به این کمربند، اُوبی می‌گن.»
فهرست مطالب کتاب صوتی۱۶ دقیقهتولدت مبارک گاسادامه فهرستمشخصات کتاب صوتیقیمت نسخه صوتی

معرفی و دانلود کتاب صوتی تولدت مبارک گاس | جاکلین ویلیامز | آوارسا