دسته‌بندی نشده · آوریل 12, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی جشن آشنایی و چند داستان کمدی دیگر | پوریا جارچی | شرکت توسعه محتوای لحن دیگرمعرفی کتاب صوتی جشن آشنایی و چند داستان کمدی دیگرکتاب صوتی جشن آشنایی و چند داستان کمدی دیگر مجموعه‌ای متشکل از پنج قصه‌ی طنز در قالب چت استوری است. گفتنی‌ست که تمام داستان‌های این مجموعه از طریق گفتگو (دیالوگ) روایت شده‌اند.

درباره کتاب صوتی جشن آشنایی و چند داستان کمدی دیگر:

پسر می‌گوید: «اگه بیام خونه‌ی شما چی؟ واسه درس… به خدا راست می‌گم!» و دختر، کنایه‌آمیز می‌پرسد: «منظورت اینه که خودتو به مامان و بابام معرفی کنی؟» و بعد، مکالمه‌ای شکل می‌گیرد عجیب و خنده‌دار، بین دو جوان به ظاهر عاشق‌پیشه و سربه‌هوا؛ مکالمه‌ای که البته در آخر به جاهای باریکی کشیده می‌شود!…

در کتاب صوتی جشن آشنایی و چند داستان کمدی دیگر شنونده‌ی پنج قصه‌ی کوتاه کمدی – رمانتیک خواهید بود که در قالب گفتگویی کوتاه بین دو یا چند شخصیت شکل گرفته‌اند. نام داستان‌ها به ترتیب از این قرار است:

بهشون گفتی؟
شماره‌ی سرنوشت
پیامی از سال 2039
دو خواهر
جشن آشنایی

لازم به ذکر است که اثر حاضر به قلم پوریا جارچی و محمدعلی سراجق به فارسی ترجمه شده، و به همت جمعی از صداپیشگان به نسخه‌ی صوتیِ در دست بدل گشته است.

چت استوری چیست؟

چت استوری (Chat Story) گونه‌ی داستانی جدیدی‌ست که اساساً مبتنی بر دیالوگ‌های دو یا چندنفره است؛ به نحوی که در آن به ندرت با توصیفات مستقیم یا شخصیت‌پردازی‌های مرسوم در داستان‌های عادی مواجه خواهید شد. چت استوری‌‌ها اغلب حاصل خلاقیت گروهی از نویسندگان‌اند، و معمولاً در بستری خاص (یک اپلیکیشن مجزا یا چت‌رومِ پیام‌رسان‌های مختلف) تولید و عرضه می‌شوند.

مجموعه‌ی چت استوری‌های صوتی‌ای که به همت شرکت توسعه محتوای لحن دیگر تولید شده و در کتابراه موجودند، به قلم مترجمین از زبان انگلیسی به فارسی برگردانده شده‌اند؛ اگرچه در برخی از عناوین، اسامی و فضای قصه‌ها، در راستای جذابیت بیشتر برای مخاطب فارسی‌زبان، تغییر یافته‌ و به حال و هوای ما نزدیک‌تر شده‌اند.

کتاب صوتی جشن آشنایی و چند داستان کمدی دیگر مناسب چه کسانی است؟

اثر حاضر را به دوست‌داران داستان‌های طنزآمیز پیشنهاد می‌کنیم.

در بخشی از کتاب صوتی جشن آشنایی و چند داستان کمدی دیگر می‌شنویم:

– منو یادت میاد؟
– ها؟
– دیروز.
– نه.
– تو بوفه‌ی دانشگاه… گفتی موهام قشنگن… شماره‌تو دادی.
– شرمنده رفیق. حتماً یکی بهت شماره‌ی سر کاری داده.
– تو از بچه‌های دانشکده‌ی هنر نیستی؟
– چرا هستم. ولی دیروز تو بوفه‌ی دانشگاه نبودم.
– کجا بودی پس؟
– یه کم فضولیه…
فهرست مطالب کتاب صوتی۶ دقیقهشماره‌ی سرنوشت۷ دقیقهپیامی از سال 2039ادامه فهرستمشخصات کتاب صوتیقیمت نسخه صوتی

معرفی و دانلود کتاب صوتی جشن آشنایی و چند داستان کمدی دیگر | پوریا جارچی | شرکت توسعه محتوای لحن دیگر