دسته‌بندی نشده · آوریل 15, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی خدمات سواره و چند داستان جنایی دیگر | گروه نویسندگان | شرکت توسعه محتوای لحن دیگرمعرفی کتاب صوتی خدمات سواره و چند داستان جنایی دیگرکتاب صوتی خدمات سواره و چند داستان جنایی دیگر مجموعه‌ای متشکل از چهار داستان کوتاه جذاب در ژانر جنایی است. اثر حاضر ذیل مجموعه‌ چت استوری‌های لحن دیگر منتشر می‌شود.

درباره کتاب صوتی خدمات سواره و چند داستان جنایی دیگر:

امیر به مازیار، پسر تازه‌وارد مدرسه، ظن عجیبی برده است؛ به گمان او، مازیار جوان مشکوک و نامتعارفی‌ست و احتمالاً در جریان مرگ یکی از دانش‌آموزهای کلاس دست داشته. مرگی که خودکشی اعلام و از سوی همه به همین عنوان پذیرفته شد؛ از سوی همه به جز امیر، که مازیار را قاتل دوست خود می‌پندارد. او ضمن صحبت تلفنی با دوستش از «سیاهی چشم‌های مازیار» و حالت غریبِ وجود او می‌گوید. آیا این‌ها همه خیالات امیر است؟ یا این‌که واقعاً باید به مازیار مشکوک شد؟…

در کتاب صوتی خدمات سواره و چند داستان جنایی دیگر به چند قصه‌ی کوتاهِ جنایی – معمایی گوش خواهید داد؛ آثاری با عناوین «خدمات سواره»، «فرار کن»، «طلسم» و «آخرین پرونده»، که همگی در قالب تازه‌ی چت استوری (روایت‌های دیالوگ‌محور) عرضه شده‌اند.

چت استوری چیست؟

چت استوری (Chat Story) گونه‌ی داستانی جدیدی‌ست که اساساً مبتنی بر دیالوگ‌های دو یا چندنفره است؛ به نحوی که در آن به ندرت با توصیفات مستقیم یا شخصیت‌پردازی‌های مرسوم در داستان‌های عادی مواجه خواهید شد. چت استوری‌‌ها اغلب حاصل خلاقیت گروهی از نویسندگان‌اند، و معمولاً در بستری خاص (یک اپلیکیشن مجزا یا چت‌رومِ پیام‌رسان‌های مختلف) تولید و عرضه می‌شوند.

مجموعه‌ی چت استوری‌های صوتی‌ای که به همت شرکت توسعه محتوای لحن دیگر تولید شده و در کتابراه موجودند، به قلم مترجمین از زبان انگلیسی به فارسی برگردانده شده‌اند؛ اگرچه در برخی از عناوین، اسامی و فضای قصه‌ها، در راستای جذابیت بیشتر برای مخاطب فارسی‌زبان، تغییر یافته‌ و به حال و هوای ما نزدیک‌تر شده‌اند.

کتاب صوتی خدمات سواره و چند داستان جنایی دیگر مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به آثار جنایی بیش از دیگران اثر حاضر را مورد پسند خود خواهند یافت.

در بخشی از کتاب صوتی خدمات سواره و چند داستان جنایی دیگر می‌شنویم:

– این پسره مازیار یه چیزیش می‌شه.
– این که تازه اومده مدرسه؟
– آره. شاید فکر کنی زده به سرم، ولی… ولی فکر کنم یه نفر رو کشته.
– ها؟ چی داری می‌گی برای خودت؟
– هفته‌ی پیش یکی از بچه‌هایی که کشته شده بود رو یادته؟
– فرزاد؟ آره… مگه خودکشی نبود؟
– به ما اینجوری گفتن.
– مردم دیده بودن خودش پریده…
فهرست مطالب کتاب صوتیادامه فهرستمشخصات کتاب صوتیقیمت نسخه صوتی

معرفی و دانلود کتاب صوتی خدمات سواره و چند داستان جنایی دیگر | گروه نویسندگان | شرکت توسعه محتوای لحن دیگر