دسته‌بندی نشده · ژوئن 24, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی دختر هلویی | ریموند ناکامورا | آوارسامعرفی کتاب صوتی دختر هلوییکتاب صوتی دختر هلویی بازنویسیِ خلاقانه‌ی یک افسانه‌ی عامیانه‌ی ژاپنی به قلم ریموند ناکامورا است. در اثر حاضر به داستان زندگی دخترکی گوش خواهید سپرد که عزم خود را جزم کرده تا دنیا را به جایی بهتر برای زیستن بدل سازد. اثر حاضر پس از انتشار در فهرست برترین عناوین Toronto Public Library قرار گرفت.

درباره کتاب صوتی دختر هلویی

یکی بود، یکی نبود. در زمان‌های قدیم، در کشور زیبا و پهناور ژاپن، زن و شوهر کشاورزی زندگی می‌کردند که مثل تمام کشاورزان دیگرِ دنیا، زندگی معمولی و خالی از هیجانی داشتند. این آقا و خانم کشاورز روزها مشغول زرع بودند و شب‌ها مشغول بگو و مگو با یکدیگر. تا اینکه یک روز، اتفاقی عجیب مسیر زندگی‌شان را به کل عوض کرد.

حتماً کنجکاو شده‌اید که بدانید چه اتفاقی. مگر نه؟ خب، قضیه از این قرار بود که یک روز صبح، وقتی آقا و خانم کشاورز از خانه بیرون زدند، چشمشان افتاد به یک هلوی بزرگ و آبدار و رسیده. ولی حقیقت این بود که آنچه می‌دیدند نه یک هلو، بلکه دختری در پوست هلو بود که موموکو نام داشت…!

آنچه خواندید خلاصه‌ای بود از طرح کلی داستان دختر هلویی (Peach Girl) از ریموند ناکامورا. قصه‌ای شیرین که بی‌گمان موجب سرگرمی مخاطبین خردسال خود خواهد شد.

افتخارات کتاب صوتی دختر هلویی

– بهترین کتاب سال Cooperative Children’s Book Center
– حضور در فهرست برترین عناوین Toronto Public Library

نکوداشت‌های کتاب صوتی دختر هلویی

– داستانی شیرین با پایانی خوشمزه! (Kirkus Reviews)
– مملو از کاراکترهایی دوست‌داشتنی. (The Calgary Herald)
– دختر هلویی یک قصه‌ی پریان واقعی است. (The International Educator)

کتاب صوتی دختر هلویی مناسب چه کسانی است؟

کودکان 3 تا 7 ساله مخاطبین اصلی این کتابند.

با ریموند ناکامورا بیشتر آشنا شویم

ریموند ناکامورا (Raymond Nakamura) هنرمند و نویسنده‌ی کانادایی – ژاپنی است. او که این روزها ساکن شهر زیبای ونکوور است، علاوه بر نوشتن به کار تدریس زبان نیز مشغول است.

در بخشی از کتاب صوتی دختر هلویی می‌شنویم

خانم کشاورز و همسرش، دختر کوچولو و هلویی که ازش بیرون اومده بود رو به داخل خونه‌شون بردن. بعد خانم کشاورز پوست هلو رو با دقت و ظرافت جدا کرد و باهاش برای دخترک یک لباس زیبا درست کرد.

موموکو توی آینه نگاهی به خودش انداخت و گفت: «حالا کاملاً هلویی شدم و بهتره برای رفتن آماده­ بشم.»

شوهرِ خانم کشاورز با نگرانی گفت: «ولی من شنیدم اون بیرون یک غول هست که بچه‌­های کوچولو رو می‌­خوره. تو به محافظت احتیاج داری.»
فهرست مطالب کتاب صوتیادامه فهرستمشخصات کتاب صوتیقیمت نسخه صوتی

معرفی و دانلود کتاب صوتی دختر هلویی | ریموند ناکامورا | آوارسا