دسته‌بندی نشده · ژوئن 6, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی در جا زدن ممنوع | جان سی ماکسول | نشر ماه آوامعرفی کتاب صوتی در جا زدن ممنوعجان سی ماکسول در کتاب صوتی در جا زدن ممنوع پانزده قانون طلایی رشد فردی را با شما به اشتراک می‌گذارد. با به‌کاربستن پیشنهادات مطرح شده در این کتاب فردایی بهتر برای خود رقم بزنید، با سخت‌کوشی و تمرکز بر رشد شخصی، همه‌ی استعداد خود را به کار ببندید و در نهایت به آنچه که در سر می‌پرورانید، دست پیدا کنید.

درباره کتاب صوتی در جا زدن ممنوع:

برای بسیاری از ما اهداف و آرزوهایمان تنها غم و حسرت و سرزنش می‌آفریند. هنگامی که تلاش می‌کنیم اما به آنچه که می‌خواهیم نمی‌رسیم، فقط رمقمان گرفته می‌شود و زانوهامان سست. در این مواقع اغلب ما نمی‌دانیم باید چه کاری انجام دهیم و چگونه به جایگاه دلخواهمان برسیم.

خودسازی و خودپروری کلید موفقیت شما در زندگی‌ست. اگر بر رشد و توسعه‌ی خود تمرکز کنید، به زودی در مسیری مثبت و سازنده قرار خواهید گرفت. این ایده‌ی اصلی جان سی ماکسول، نویسنده‌ی پرفروش آمریکایی در کتاب در جا زدن ممنوع (The 15 invaluable laws of growth) است. می‌دانیم که احتمالاً از کتاب‌های بی‌شماری که در زمینه‌ی موفقیت و خودسازی وجود دارند، به تنگ آمده‌اید و هنگامی که عنوان کتاب در جا زدن ممنوع به چشمتان خورد، با خود فکر کردید:‌ «باز هم یک کتاب خودسازی بی‌فایده‌ی دیگر!».

از شما می‌‌خواهیم پیش از آن که کتاب حاضر را در رده‌ی کتاب‌های «بدون ‌فایده» قرار دهید، تا انتهای این معرفی همراه ما باشید. جان سی ماکسول به شما می‌گوید سخت‌کوشی تنها راه رسیدن به خواسته‌هاتان نیست! بلکه قوانینی وجود دارد که اگر آن‌ها را به کار ببندید، می‌توانید بسیار سریع‌تر از آنچه که تصور می‌کنید، به مطلوبتان دست پیدا کنید. تنها کافی‌ست راه رسیدن را بلد باشید و به بیراهه نروید. فقط در این صورت است که دیگر هیچ‌چیز نمی‌تواند شما را متوقف کند و اینگونه می‌توانید بی‌مهابا در مسیر زندگی پیش بروید! بسیاری از مخاطبان و نویسندگان نام‌آشنا کتاب در جا زدن ممنوع را اثری الهام‌بخش توصیف کرده‌اند و بر این عقیده‌اند که این کتاب زندگی‌شان را تغییر داده است. این امر، گواهی‌ست بر این که چرا این کتاب، یک نه تنها یک کتاب بی‌فایده نیست، که می‌تواند زندگی شما را دگرگون سازد. با این وجود، ما بیش از این نمی‌گوییم و قضاوت را به شما وا می‌گذاریم.

ماکسول در کتاب پیش‌رو پانزده قانون طلایی را مطرح کرده که عبارتند از: «خواستن، آگاهی، آینه، تأمل، پشتکار، محیط، برنامه‌ریزی، رنج، نردبان، کشسانی، دادوستد، کنجکاوی، الگوبرداری، شکوفایی و خدمت‌رسانی». او در هر فصل مفصلاً به توضیح این اصول می‌پردازد. با گوش سپردن به کتاب صوتی در جا زدن ممنوع خودشناسی شما افزایش پیدا خواهد کرد، برای خود ارزش بیشتری قائل خواهید شد، می‌توانید در مواقع تنش بهترین تصمیم را بگیرید و در نهایت با پیشرفت خود، قادر می‌شوید به رشد دیگران نیز کمک کنید.

خوب است اشاره کنیم کتاب حاضر اولین بار در سال 2012 منتشر شده و در اغلب سایت‌های ارزیابی کتاب، از جمله سایت گودریدز (Goodreads)، نمره‌ی بالایی کسب کرده است. جان سی ماکسول در کتاب در جا زدن ممنوع به دنبال دو اثر پیشین خود با عنوان «21 قانون غیرقابل انکار رهبری» و «17 قانون غیرقابل انکار رهبری» مجموعه قوانینی را برای رسیدن به موفقیت مطرح می‌کند. دو اثر نام‌برده بیش از دو میلیون فروش داشته‌اند. سیما فرجی اثر حاضر را به فارسی برگردانده و گشتاسب امجدی خوانش آن را برعهده داشته است.

نکوداشت‌های کتاب صوتی در جا زدن ممنوع:

– جان سی ماکسول در جدیدترین کتاب خود، 15 قانون بسیار ارزشمند برای رشد شخصی را با موفقیت خلاصه کرده است. (Stedman Graham)

– در کتاب درجا زدن ممنوع، جان بار دیگر بینش و خردمندی قابل توجه خود را در مورد اینکه چگونه هر یک از ما می‌توانیم به تمام توانایی‌های خود برسیم و تغییر مثبتی در زندگی دیگران ایجاد کنیم، به اشتراک می‌گذارد. (Elizabeth Dole)

– دوست خوب من جان مکسول منبع بزرگی از الهام در زندگی من بوده است و به میلیون‌ها نفر در سراسر جهان برای رسیدن به بهترین‌ها در زندگیشان انگیزه بخشیده است. (Joel Osteen)

کتاب صوتی در جا زدن ممنوع مناسب چه کسانی است؟

اگر به کتاب‌های خودیاری علاقه‌مند هستید، کتاب صوتی در جا زدن ممنوع برای شماست.

با جان سی ماکسول بیشتر آشنا شویم:

جان سی ماکسول (John C. Maxwell) نویسنده و کشیشی آمریکایی است که آثار درخورِ توجه فراوانی درباره‌ی موضوع رهبری به رشته‌ی تحریر درآورده است. ماکسول سالانه برای حدود پانصد شرکت در سرتاسر جهان سخنرانی کرده، و از طریق برگزاری سمینارهای گوناگون، آموخته‌های ارزشمند خویش را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد. او همچنین شرکتی به نام INJOY را بنا نهاده، که فعالیت‌هایش معطوف به افزایش آگاهی درباره‌ی موضوع مدیریت و رهبری، در تمام سطوح جامعه است.

گفتنی است که آثار ماکسول تاکنون بارها در صدر پرفروش‌های نیویورک تایمز، ژورنال وال استریت و بیزنس ویک قرار گرفته و همواره از فروشی بالا برخوردار بوده‌اند. برخی از مهم‌ترین کتاب‌های او عبارتند از: «دگرش در رهبری، افراد موفق چگونه فکر می‌کنند، 10 قانون موفقیت، درجا زدن ممنوع، اخلاق حرفه‌ای در تجارت.»

برخی از جملات ماندگار جان سی ماکسول:

– رهبری یعنی اثرگذاری.
– غرور ما را در مقابل نصیحت یا هشدارهای اطرافیانمان کر می‌کند.
– یاد بگیر به خوب‌ها بگویی «خیر» تا بتوانی به بهترین‌ها بگویی «آری».
– تنها تضمین شکست خوردن، دست از تلاش برداشتن است.
– رهبر کسی است که راه را می‌داند، راه را طی می‌کند و راه را نشان می‌دهد.
– هرگز نباید اجازه دهیم کاری که نمی‌توانیم بکنیم جلوی ما را در انجام کاری که می‌توانیم بکنیم بگیرد.

در بخشی از کتاب صوتی در جا زدن ممنوع می‌شنویم:

پدرم اغلب، هنگام رساندن ما به خانه، چنین نکته‌ای را مطرح می‌کرد. فرانک کلارک، سیاستمدار آمریکایی، گفت: اگر همه‌ی انسان‌ها به معنای واقعی می‌کوشیدند کارهایی را انجام دهند که برای انجام دادن آن‌ها تصمیم‌گیری کرده بودند؛ هم اکنون دستاوردهایی شگرف و حیرت‌انگیز را در دنیا شاهد بودیم. بسیاری از انسان‌ها، آن چنان که باید و شاید، به شیوه‌ای سریع و مناسب برای به ثمر رساندن تصمیم‌های خود اقدام نمی‌کنند. آنان در واقع خودشان را به قانون از دست دادن قصد و نیت دچار می‌دانند. برمبنای این قانون می‌توان چنین گفت: “هرچه بیشتر برای انجام دادن کاری منتظر بمانید که بهتر است آن را هم اکنون انجام دهید؛ این احتمال افزایش خواهد یافت که آن کار را هرگز به معنای واقعی انجام نخواهید داد.“

برمبنای قانون از دست دادن قصد و نیت می‌توان چنین گفت: “هرچه بیشتر برای انجام دادن کاری منتظر بمانید که بهتر است آن را هم اکنون انجام دهید؛ این احتمال افزایش خواهد یافت که آن کار را هرگز به معنای واقعی انجام نخواهید داد.“

معرفی و دانلود کتاب صوتی در جا زدن ممنوع | جان سی ماکسول | نشر ماه آوا