دسته‌بندی نشده · جولای 9, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی دیگر بدهکار نباش | وحیدرضا حاجیوندیمعرفی کتاب صوتی دیگر بدهکار نباشکتاب صوتی دیگر بدهکار نباش نوشته‌ی وحیدرضا حاجیوندی، به شما کمک می‌کند تا از پس مشکلات دوران بدهکاری بربیایید و درنهایت به یک ثبات و آرامش مالی، شخصی و شغلی دست یابید.

درباره کتاب صوتی دیگر بدهکار نباش

در این زمانه که شرایط سخت اقتصادی به بیشتر اقشار جامعه فشار وارد می‌کند و تامین مخارج زندگی را دشوارتر از گذشته ساخته است، ممکن است فقر و بیکاری و بدهکاری گریبان بسیاری از مردم را بگیرد. بدهکاری از جمله مشکلاتی‌ست که هرکسی ممکن است در زندگی خود آن را تجربه کند و به تبع شرایطی نامساعد را برای تک تک نزدیکان و خانواده فرد بدهکار به وجود می‌آورد.

ممکن است فرد بدهکار طلبکاران منصفی نداشته باشد و به همین خاطر تمام نظم زندگی شخصی و شغلی‌اش بهم بریزد. در چنین شرایطی افراد به دنبال وام‌های سنگین و قرض و حتی ربا می‌روند تا هر چه زودتر این وضعیت خاتمه یابد. حتی عده‌ای بر اثر فشار بالای روانی و استرس‌های هر روزه دست به خودکشی می‌زنند.

در چنین شرایطی فرد بدهکار نیاز به کمک بسیاری دارد تا بتواند از پس مشکلات مالی و روانی خود بربیاید و بار دیگر به زندگی عادی‌اش بازگردد. کتاب دیگر بدهکار نباش (Don’t be debtor anymore) راهنمایی مفید و کاربردی برای کسانی‌ست که می‌خواهند از تجربیات شخصی نویسنده استفاده کنند. تجربیاتی که از دل شرایط سخت بیرون آمده و می‌تواند تمامی روابط اقتصادی و اجتماعی فرد آسیب‌دیده و بدهکار را سر و سامان دهد و تعادلی در امور مالی‌اش به وجود آورد.

کتاب صوتی دیگر بدهکار نباش برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای کسانی که می‌خواهند به امور مالی خود رسیدگی کنند، کتاب مفیدی خواهد بود.

در بخشی از کتاب صوتی دیگر بدهکار نباش می‌شنویم

رویکردهای ما زندگی ماست، مثال شاگرد خوب و بد مثال خوبی در این زمینه است. شاگرد خوب برای چه چیز تلاش می‌کند ناخودآگاه برای گرفتن تشویق او فردی است که همیشه مورد تشویق در خانه و اجتماع قرار گرفته است و حالا در مدرسه هم همین را می‌خواهد اما بچه‌های شیطان معمولاً مورد مواخذه‌اند آن‌ها همیشه کاری را انجام می‌دهند تا مورد مواخذه قرار گیرند. شاید به نظر عجیب بیاید اما همیشه همین‌طور است بنابراین شرایط شخص بدهکار شرایطی است که برای او مواخذه به وجود می‌آورد و او متعجب و درمانده ناخودآگاه دوباره همان کارها را می‌کند. بین جریان درونی و بیرونی ما تقارن عجیبی است و هر کدام باید دیگری را تائید کنند و ناخودآگاه همیشه همین تکرار است که ما را به چالش می‌کشاند و در آن نگه می‌دارد. مثال دانش‌آموز خوب و بد باید الگویی برای شما باشد چه چیز را می‌خواهید تشویق یا مواخذه؟ خوب حتما خواهید گفت معلوم است تشویق هر ذهن سالمی تشویق را دوست دارد اما متأسفانه گاهی این‌چنین نیست من اگر بخواهم علت پیدا کردن این حالت ذهنی را شرح دهم.
فهرست مطالب کتاب صوتی۵۲ دقیقهدیگر بدهکار نباشادامه فهرستمشخصات کتاب صوتیقیمت نسخه صوتی

معرفی و دانلود کتاب صوتی دیگر بدهکار نباش | وحیدرضا حاجیوندی