دسته‌بندی نشده · فوریه 20, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی ذهن زیبا: 21 روز تا رسیدن به طرز فکری تازه | کارلا آلنمعرفی کتاب صوتی ذهن زیبا: 21 روز تا رسیدن به طرز فکری تازهکارلا آلن در کتاب صوتی ذهن زیبا: 21 روز تا رسیدن به طرز فکری تازه با بهره‌گیری از آموزه‌های مسیحی، اثری پربار و متفاوت در حیطه‌ی ادبیات انگیزشی به رشته‌ی تحریر درآورده که در آن راه‌های دستیابی به کمال ذهنی و روحی با زبانی ساده و شیوا برای علاقه‌مندان شرح داده است.

درباره کتاب صوتی ذهن زیبا: 21 روز تا رسیدن به طرز فکری تازه:

کارلا آلن (Carla Allen) نویسنده‌ای مسیحی است که در اغلب نوشته‌های خود باورهای مذهبی‌اش را با آموزه‌های روانشناختی جدید تلفیق می‌کند. کتاب صوتی ذهن زیبا: 21 روز تا رسیدن به طرز فکری تازه (Beautiful Mind: 21 Days to a New Mindset) برای شناخت هر چه بهترِ نگرش و نگارش آلن نمونه‌ای بسیار جالب توجه و آموزنده است. او در ابتدای هر یک از فصول بیست‌ویک‌گانه‌ی این اثر آیه‌ای از کتاب مقدس را نقل نموده، و بعد با توجه به آیه‌ی مربوطه، دسته‌ای از مطالب پربار و آموزنده را ارائه داده است که به ما در مواجهه با مشکلات زندگی مدرن یاری می‌رسانند.

ایده‌ی مرکزی کارلا آلن در کتاب حاضر این است: ریشه‌ی سعادت و تباهی، هر دو در ذهن ماست. بنابراین بهتر است برای رشد معنوی و ترقی مادی، به جای عوامل بیرونی، به موانع درونی توجه کنیم، و در این مسیر بکوشیم که ذهن و روح خود را هر چه بیشتر و بیشتر به خلوص و زیبایی نزدیک کنیم.

در 21 فصلی که در کتاب صوتی ذهن زیبا خواهید شنید، از اصولی بحث شده که شما را گام به گام به سوی کسب آرامش ذهنی هدایت می‌کند، و در پایان از طریق آشنا ساختن‌تان با بینشی نوین و تازه نسبت به زندگی، تحولاتی بنیادین و مهم را در تمام جنبه‌های حیات شما سبب می‌گردد.

نکته‌ی قابل توجه کتاب ذهن زیبا برنامه‌محور بودن آن است. در توضیح باید گفت که هر یک از فصول این اثر، عنوان یک «روز» را بر خود دارند؛ به این ترتیب، محتوای کتاب ذهن زیبا به نحوی سامان یافته که طی «21 روز» اثرات عمیق خود را بر خواننده یا شنونده‌ی اثر اِعمال کند.

امید داریم که از گوش سپردن به کتاب صوتی ذهن زیبا: 21 روز تا رسیدن به طرز فکری تازه لذت ببرید و مطالب موجود در آن را پُرفایده بیابید. مطلب حاضر را با یادآوری این نکته به پایان می‌بریم که علاوه بر نسخه‌ی صوتی‌ای که در دست دارید، نسخه‌ی الکترونیک (متنی) کتاب ذهن زیبا نیز در کتابراه موجود و قابل تهیه است.

کتاب صوتی ذهن زیبا: 21 روز تا رسیدن به طرز فکری تازه مناسب چه کسانی است؟

اثر حاضر برای تمام آن دسته از مخاطبینی که تشنه‌ی کسب تجارب معنوی‌اند مفید و آموزنده خواهد بود. همچنین، علاقه‌مندان به آثار ژانر خودسازی نیز می‌توانند از مطالب موجود در این کتاب بهره‌های فراوانی بگیرند.

جملات برگزیده کتاب صوتی ذهن زیبا: 21 روز تا رسیدن به طرز فکری تازه:

– ترس از خداوند و جدایی از شیطان باید اساس وجودت باشد.
– از همه لحاظ تسلیم او باش تا او مسیر را برایت هموار سازد.
– هر آنچه در قلبش فکر می‌کند، همان است.
– قضاوت نکن تا قضاوت نشوی.

در بخشی از کتاب صوتی ذهن زیبا: 21 روز تا رسیدن به طرز فکری تازه می‌شنویم:

برای داشتن یک ذهن زیبا نمی‌توانیم به زندگی کسی نگاه کنیم و به آنچه دارد حسادت ورزیم. فقط به این دلیل که از بیرون عالی به نظر می‌رسد، نباید تصور کرد که زندگی عالی و بی‌نقصی دارد. وقتی بزرگ‌تر می‌شویم همیشه مرغ همسایه برایمان غاز است. اما در واقع هیچ‌وقت نمی‌دانیم داخل خانه‌شان چه می‌گذرد. فکر کردن و اعتقاد داشتن به یک زندگی عالی، تفکر غیرواقعی‌ست.

هر کسی گاهی اوقات کشمکش‌ها یا موقعیت‌های دردناکی را تجربه کرده است. با این حال اکثر مردم این کشمکش‌ها و دردها را مخفی نگه داشته‌اند. ما باید به آنچه در زندگی خود داریم راضی باشیم و به خاطر داشته‌های دیگری ناراضی نباشیم. نارضایتی آرامش را از شما سلب می‌کند. نارضایتی و مقایسه‌ی زندگی خود با زندگی دیگران مطمئناً شما را از داشتن ذهنی زیبا محروم می‌کند.

معرفی و دانلود کتاب صوتی ذهن زیبا: 21 روز تا رسیدن به طرز فکری تازه | کارلا آلن