دسته‌بندی نشده · آوریل 26, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی راز: اسرار عشق، سلامتی و ثروت | راندا برنمعرفی کتاب صوتی راز: اسرار عشق، سلامتی و ثروتراندا برن در کتاب صوتی راز: اسرار عشق، سلامتی و ثروت با بهره‌گیری از تعلیمات بزرگ‌ترین استادان جهان به شما نشان می‌دهد که چگونه هر لحظه از زندگی و هر چه که تجربه‌اش می‌کنید، از «قانون جذب» پیروی می‌کند. او گام‌به‌گام همراه شماست تا بتوانید با به‌کاربستن این قانون عشق، صحت و ثروت را در زندگی خود جاری کنید.

درباره کتاب صوتی راز:

سال 2006 بود که انتشار مستند «راز» تحولی اساسی را در دنیای آثار خودسازی رقم زد. این مستند که در زمان خود بسیار پیشگامانه و مهم تلقی می‌شد،‌ برای اولین بار از قانون جهانی جذب سخن گفته بود. اواخر همان سال راندا برن (Rhonda Byrne) کتابی را تحت عنوان راز (The Secret) منتشر کرد که خیلی سریع به یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های ژانر موفقیت و خودسازی بدل شد. اثری که مشغول مطالعه‌ی آن هستید، در ادامه‌ی کتاب پرفروش راز به نگارش درآمده و راندا برن در آن شیوه‌ی به‌کاربستن قانون جذب را در جنبه‌های مختلف زندگی آموزش می‌دهد.

نویسنده در کتاب راز: اسرار عشق، سلامتی و ثروت پیشنهاداتی را مطرح می‌کند که اگر آن‌ها را در زندگی خود به کار ببندید، به پول، سلامتی، شادی و هر چیز دیگری که در سر می‌پرورانید، دست پیدا خواهید کرد. به کمک این کتاب شنیدنی قدرت فوق‌العاده‌ای را که در درونتان نهفته، بازخواهید یافت و این بازیابی خوشبختی و شادی را به سرتاسر زندگی شما سرازیر خواهد کرد.

راندا برن برای تألیف کتاب راز از آموزه‌های عمیق و تأمل‌برانگیز بیست‌وچهار استاد بزرگ استفاده کرده و اگر بگوییم جوهره‌ی تمامی این تعلیمات یکی بوده،‌ هیچ اغراق نکرده‌ایم. توگویی راز رسیدن به خوشبختی، سلامتی و ثروت تنها یکی‌ست که به شیوه‌های گوناگون جلوه‌گر می‌شود.

لحن ساده و صمیمی کتاب از جمله مواردی‌ست که باعث می‌شود مشتاقانه به آن گوش بسپارید و پیش از به پایان بردن اثر،‌ نتوانید از آن دست بکشید. پس از اتمام کتاب راز: اسرار عشق، سلامتی و ثروت (The Secret to Love, Health, and Money)، خود مشاهده خواهید کرد که قادر به انجام هر کاری هستید و هیچ چیز نمی‌تواند مانعی بر سر راه آرزوهای شما شود. هرآنچه که باید درباره‌ی اثر حاضر گفته شد. درنهایت این که اگر قصد دارید سلامتی، ثروت و عشق را در زندگی خود متجلی کنید،‌ کتاب حاضر همه‌ی چیزی‌ست که به آن نیاز دارید.

در نکوداشت‌ کتاب صوتی راز:

راز واقعا برجسته‌ترین کتابی است که تا به امروز منتشر کرده‌ایم. من بسیار خوشحالم که رندا برن توانست این اطلاعات در حال تغییر و تحول زندگی را تا این حد استادانه جمع کند. (سینتیا بلک، مدیر انتشارات Beyond Words )

کتاب صوتی راز مناسب چه کسانی است؟

اگر به آثاری با موضوع قانون جذب علاقه‌مند هستید، کتاب صوتی راز مناسب شماست.

با راندا برن بیشتر آشنا شویم:

راندا برن 12 مارس 1945 در استرالیا به دنیا آمد. این نویسنده و تهیه‌کننده تلویزیونی با خلق کتاب راز زندگی میلیون‌ها نفر در سراسر جهان را تغییر داد و به شهرتی جهانی رسید. او بعد از آن سه کتاب دیگر نوشت که همگی آن‌ها نیز پرفروش بودند. مجله تایم در سال 2007 راندا برن (Rhonda Byrne) را به‌عنوان یکی از بانفوذترین افراد جهان معرفی کرد.

وی زندگی پرتلاطمی را گذرانده و برای رسیدن به جایگاه کنونی خود سختی‌های زیادی کشیده است. برن در سال 2004 و بعد از مرگ پدرش به افسردگی مبتلا شد. کمی بعد به اصرار دخترش هیلی، کتاب علم ثروتمند شدن والاس دی واتلز را خواند و پس از آن تغییرات روحی‌اش آغاز شد. او به‌مرور تفکر مثبت، قوانین جذب و چگونگی دستیابی به موفقیت بیشتر را در زندگی خود کشف کرد و بعد از انجام تحقیقات فراوان کتاب راز را نوشت.

از دیگر کتاب‌های این نویسنده تأثیرگذار می‌توان به «قدرت»، «جادو» و «قهرمان» اشاره کرد هر سه آن‌ها به‌نوعی تکمیل‌کننده کتاب راز هستند.

در بخشی از کتاب صوتی راز می‌شنویم:

سالم بودن به چه معناست؟ ممکن است فکر کنید سالم بودن به این معنیه که شما بیمار نیستید؛ اما سالم بودن بسیار بیشتر از این‌هاست. اگه احساس خوبی دارید، حستون معمولیه یا اصلاً حس خوبی ندارید، پس سالم نیستید. سالم بودن همون احساسیه که کودکان کوچیک احساس می‌کنن.

کودکان هر روز در حال انفجار انرژین. بدن اون‌ها هر لحظه سبک و انعطاف‌پذیره. حرکت بدون خطا دارن،‌ روی پاهای خود حس سبکی می‌کنن، ذهنشون روشنه، شاد و بدون نگرانی و استرسن. هرشب عمیق و آرام می‌خوابند و با احساس شادابی کامل از خواب بیدار می‌شن؛ انگار بدنی کاملاً جدید دارن. نسبت به هر روز جدید احساس اشتیاق دارن. به کودکان کوچیک نگه کنید؛ متوجه می‌شید که سالم بودن واقعاً به چه معناست.

معرفی و دانلود کتاب صوتی راز: اسرار عشق، سلامتی و ثروت | راندا برن