دسته‌بندی نشده · ژوئن 1, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی راز بزرگ کندرا | دستینی میهیو | آوارسامعرفی کتاب صوتی راز بزرگ کندراکتاب صوتی راز بزرگ کندرا داستانی کودکانه به قلم دستینی میهیو است. در این اثر با ماجراهای کانگوروی بامزه‌ای به نام کندرا همراه خواهید شد که دیوانه‌وار عاشق ورزشِ قهرمانی‌ست…!

درباره کتاب صوتی راز بزرگ کندرا:

کندرا کانگوروی کوچولوی بامزه‌ای است که عاشق ورزش هاکی‌ست. او عضو تیم هاکی مدرسه و از بهترین بازیکن‌ها در این رشته‌ی مهیج است. منتها مسئله‌ای که وجود دارد این است که به نظر بعضی‌ها، هاکی، با توجه به اندام خاص کانگوروها، خیلی مناسب این حیوانات محترم نیست! البته که کندرا با این حرف مخالف است و آن را چیزی جز یاوه‌ای بی‌معنا نمی‌داند. با این حال، همین دیدگاه باعث می‌شود که همه‌ی باخت‌‌های تیم هاکی مدرسه گردن کندرای بیچاره بیفتد…

مخاطبین خردسال در کتاب صوتی راز بزرگ کندرا (Out of Breath: Kendra’s Big Secret) شنونده‌ی داستانی‌ خواهند بود که هم سرگرمشان می‌سازد، هم نکاتی مهم در باب زندگی اجتماعی را بهشان آموزش می‌دهد.

کتاب صوتی راز بزرگ کندرا مناسب چه کسانی است؟

داستان راز بزرگ کندرا برای کودکان 5 تا 10ساله نوشته شده است.

در بخشی از کتاب صوتی راز بزرگ کندرا می‌شنویم:

هرچند که این حرف­‌ها خیلی آزارش می­‌دادن ولی همه‌شون رو نادیده گرفت و با خونسردی به طرف نیمکتش رفت، خیلی آروم پشت میزش نشست و بعد درحالی که صورتش رو با دست‌­هاش مخفی کرده بود، بی­‌صدا اشک می­‌ریخت.

مدتی به همین شکل گذشت. کندرا خیلی احساس درموندگی و بی‌­پناهی می­‌کرد و نمی­‌دونست برای حل این مشکل چی­‌کار باید بکنه. تنها راهی که به ذهنش می­‌رسید این بود که موقع ناهار پیش دوست صمیمی­ش بره تا این موضوع رو باهاش درمیون بذاره و چاره‌­ای براش پیدا کنه.

کانگورو کوچولو برای دیدن دوستش خیلی بی­‌قرار بود و لحظه‌­شماری می­‌کرد…
فهرست مطالب کتاب صوتی۲۴ دقیقهراز بزرگ کندراادامه فهرستمشخصات کتاب صوتیقیمت نسخه صوتی

معرفی و دانلود کتاب صوتی راز بزرگ کندرا | دستینی میهیو | آوارسا