دسته‌بندی نشده · مارس 9, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی راز | راندا برن | نشر ماه آوامعرفی کتاب صوتی رازاگر دوست دارید با کشف قدرت درونی‌تان به هر چیزی که می‌خواهید برسید، کتاب صوتی راز نوشتهٔ راندا برن را گوش کنید. با شنیدن این کتاب می‌توانید باور قلبی‌تان را در جهتی تقویت کنید که تمامی افکارتان به واقعیت تبدیل شوند. کتاب حاضر تاکنون به 50 زبان دنیا ترجمه شده و 30 میلیون نسخه از آن به فروش رفته است.

درباره کتاب صوتی راز:

به نظر شما شادی و خوشبختی در زندگی چگونه حاصل می‌شود؟

شاید اصطلاح «قانون جذب» را بارها از زبان دیگران شنیده باشید. اما چقدر از این موضوع اطلاعات دارید؟ شاید فکر کنید این موضوع خرافه‌ای بیش نیست و تأثیر چندانی در زندگی شما ندارد. اما باید گفت این ذهن انسان است که همه چیز را تعیین می‌کند. این حرف به این معنی است که شما به هر چیزی که باور داشته باشید آن موضوع در زندگی شما و تصمیم‌گیری‌هایتان تأثیرگذار است.

شما به هر چیزی در این دنیا باور داشته باشید، در زندگی‌تان تأثیر می‌گذارد؛ چراکه به ذهنتان تلقین می‌کنید که قرار است اتفاق بیفتد و وقتی مدام چیزی را پیش خود تکرار می‌کنید، اتفاق می‌افتد؛ بنابراین اگر به قانون جذب اعتقادی نداشته باشید، هیچ اثری برایتان نخواهد داشت. مهم نیست قانون راز چقدر از لحاظ علمی تأیید شده یا صحت داشته باشد. مهم این است که شما به چه چیزی باور دارید و دوست دارید در چه مسیری قرار بگیرید.

اگر علاقه‌مند شدید که درباره قانون جذب اطلاعات بیشتری کسب کنید و زندگی‌تان را بر اساس ارتباط با نیروی هستی پیش ببرید، راندا برن در کتاب راز (The Secret) درمورد قانون جذب و روش آن به شما آموزش‌هایی می‌دهد. تمرین‌های موجود در این کتاب بسیار ساده هستند و می‌توانید به‌صورت امتحانی آن‌ها را انجام دهید و اطلاعات بیشتری درمورد آن کسب کنید.

نویسنده این کتاب در سال 2006 مستندی تهیه کرده بود که در آن به روایت داستان‌های واقعی افرادی پرداخت که با کمک قانون جذب به موفقیت زیادی دست یافتند. به طور مثال افرادی بودند که از طریق این قانون بیماری خود را درمان کردند یا ثروتی عظیم به دست آوردند. پس از اینکه این مستند بارها دیده شد و توجه افراد زیادی را جلب کرد، برن تصمیم گرفت نکات تکمیلی آن را در قالب کتابی به مخاطبان خود ارائه کند.

با شنیدن کتاب صوتی راز یاد می‌گیرید که در هر جنبه از زندگی خود از قانون جذب بهره ببرید و از این طریق تحولی اساسی در زندگی‌تان ایجاد کنید. همچنین به این نکته پی می‌برید که افکار شما چقدر می‌توانند زندگی‌تان را تحت‌تأثیر قرار دهند. نویسنده عقیده دارد به هر چیزی که فکر کنید، افکار مشابه آن را به سمت خود جذب می‌کنید و احساسات مشابه آن را به جهان اطراف منتشر می‌کنید.

کافی است خودتان را با طبیعت همراه کنید و با آگاهی از قدرت ذهن خود، برای یک زندگی بهتر قدم بردارید. اگر به دنبال روشی برای بهترشدن شرایط زندگی خود هستید و از روش‌های تکراری خسته شده‌اید، قانون جذب به شما کمک می‌کند که از روزمرگی خلاص شوید و به آرزوهایتان نزدیک شوید. پس از قدرت عظیم افکارتان باخبر شوید و از آن در زمینه رشد فردی‌تان استفاده کنید.

کتاب صوتی راز مناسب چه کسانی است؟

اگر قصد دارید هرچه زودتر به آرزوهایتان برسید و زندگی شاد و موفقیت‌آمیزی داشته باشید، شنیدن این کتاب صوتی می‌تواند به شما در این راه کمک زیادی کند. همچنین کسانی که به کتاب‌های موفقیت و توسعه فردی علاقه دارند، می‌توانند از مطالب کاربردی کتاب راز استفاده کنند.

راندا برن را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده و تهیه‌کننده تلویزیونی با خلق کتاب راز زندگی میلیون‌ها نفر در سراسر جهان را تغییر داد و به شهرتی جهانی رسید. او بعد از آن سه کتاب دیگر نوشت که همگی آن‌ها نیز پرفروش بودند. مجله تایم در سال 2007 راندا برن (Rhonda Byrne) را به‌عنوان یکی از بانفوذترین افراد جهان معرفی کرد.

وی زندگی پرتلاطمی را گذرانده و برای رسیدن به جایگاه کنونی خود سختی‌های زیادی کشیده است. برن در سال 2004 و بعد از مرگ پدرش به افسردگی مبتلا شد. کمی بعد به اصرار دخترش هیلی، کتاب علم ثروتمند شدن والاس دی واتلز را خواند و پس از آن تغییرات روحی‌اش آغاز شد. او به‌مرور تفکر مثبت، قوانین جذب و چگونگی دستیابی به موفقیت بیشتر را در زندگی خود کشف کرد و بعد از انجام تحقیقات فراوان کتاب راز را نوشت.

از دیگر کتاب‌های این نویسنده تأثیرگذار می‌توان به «قدرت»، «جادو» و «قهرمان» اشاره کرد هر سه آن‌ها به‌نوعی تکمیل‌کننده کتاب راز هستند.

در بخشی از کتاب صوتی راز می‌شنویم:

دستیابی به راز تحولی واقعی برای من بود. چون با پدری منفی‌باف که خیال می‌کرد افراد پولدار همه را می‌چاپند و هرکسی که پول دارد سر دیگری کلاه می‌گذارد بزرگ شدم؛ بنابراین با باورهای زیادی درمورد پول بزرگ شدم. اینکه اگر پول داشته باشی آدم بدی هستی، فقط آدم‌های شیطان‌صفت پول دارند، پول علف خرس نیست. «خیال می‌کنی من راک فلر هستم؟»

این عبارت مورد علاقهٔ پدرم بود؛ بنابراین من طوری بزرگ شدم که واقعاً خیال می‌کردم زندگی سخت است. تا اینکه با «دبلیو کلمنت استون» آشنا شدم و ایجاد تغییروتحول در زندگی‌ام را شروع کردم. وقتی با استون کار می‌کردم، او می‌گفت: دلم می‌خواهد هدفی برای خودت تعیین کنی که خیلی مهم باشد تا وقتی به آن رسیدی سرت سوت بکشد و بدانی که صرفاً به دلیل هرآنچه به تو یاد داده بودم است که به این هدف نائل شدی.

در آن زمان من سالی هشت هزار دلار درآمد داشتم؛ بنابراین گفتم: «دلم میخواد یک‌صد هزار دلار در سال پول دربیارم.» در آن موقع خودم هم نمی‌دانستم چطور می‌توانم چنین کاری کنم. نه امکاناتش را داشتم نه راهبردی.

معرفی و دانلود کتاب صوتی راز | راندا برن | نشر ماه آوا