دسته‌بندی نشده · مارس 22, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی روزی که مامانم به مهدکودکم اومد | مرین فرگس | آوارسامعرفی کتاب صوتی روزی که مامانم به مهدکودکم اومدکتاب صوتی روزی که مامانم به مهدکودکم اومد نوشته مرین فرگس داستان طنز دختربچه‌ای را تعریف می‌کند که بعد از دعوت کردن مادرش به مهدکودک، اتفاقات خنده‌داری برایشان می‌افتد. این کتاب آموزنده در سال 2015 جایزه OLA Forest of Reading Blue Spruce را از آن خود کرد.

موضوع کتاب صوتی روزی که مامانم به مهدکودکم اومد چیست؟

داستان از زبان دختربچه‌ای روایت می‌شود که احساس می‌کند مادرش از اینکه او در حال بزرگ‌شدن است و دیگر خیلی نمی‌تواند پیش او باشد ناراحت است. برای همین تصمیم می‌گیرد تا یک روز از مادرش بخواهد تا به همراه او به مهدکودک برود. اما مادر او آن‌قدر از این موضوع هیجان‌زده شد که کارهای عجیب و خنده‌داری از او سر می‌زد!

مرین فرگس (Maureen Fergus) در کتاب روزی که مامانم به مهدکودکم اومد (The Day My Mom Came to Kindergarten) با روایت داستانی جذاب و سرگرم‌کننده درمورد رفتارهای درست مثل رعایت نظم در محیط‌های عمومی با بچه‌ها صحبت کرده است. کتاب حاضر برای کودکانی که قصد رفتن به مهدکودک یا پیش‌دبستانی را دارند مناسب است.

کتاب صوتی روزی که مامانم به مهدکودکم اومد مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال و والدینی که قصد دارند برای بچه‌های خود قصه‌های آموزنده بگویند مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی روزی که مامانم به مهدکودکم اومد می‌شنویم:

لب­‌هام رو محکم بهم فشار دادم که کسی صدای ناله‌­­ی شرمندگیم رو نشنوه. صورتم هم از خجالت سرخ شده بود، پس بلوزم رو روی سرم کشیدم تا کسی نبینتم. مامان بلوزم رو از روی سرم پایین کشید تا صورتم معلوم بشه و بعد تند و تند ازم عذرخواهی کرد که قبل از نوبتش جواب رو گفته. زیرچشمی بهش نگاه کردم و ازش خواستم که به بقیه‌­ی حرف­‌های خانم بودری گوش کنه. بعد زیرلب گفتم:

«وقتی خانم بودری داره صحبت می­کنه از ادب به دوره که با بقل‌­دستیت حرف بزنی.»
فهرست مطالب کتاب صوتی۹ دقیقهروزی که مامانم به مهدکودکم اومدادامه فهرستمشخصات کتاب صوتیقیمت نسخه صوتی

معرفی و دانلود کتاب صوتی روزی که مامانم به مهدکودکم اومد | مرین فرگس | آوارسا