دسته‌بندی نشده · ژوئن 14, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی روش ارتباط گیری: داستانی درباره ایجاد رابطه تجاری | پاتریک گالوینمعرفی کتاب صوتی روش ارتباط گیری: داستانی درباره ایجاد رابطه تجاریکتاب صوتی روش ارتباط گیری اثری در حوزه‌ی بازاریابی و فروش است که به قلم پاتریک گالوین به رشته‌ی تحریر درآمده؛ او در این کتاب شیوه‌های نیل به موفقیت‌های تجاری از طریق برقراری روابط مؤثر با خریداران را به شما آموخته است.

درباره کتاب صوتی روش ارتباط گیری

امروزه رشد خیره‌کننده‌ی فناوری و گسترش کاربردهای تکنولوژی در زندگی، در ذهن بسیاری این تصور را پدید آورده که ارتباطات انسانی دیگر چندان محلی از اعراب ندارد. این گمان و حرف نادرست، خصوصاً در حوزه‌ی تجارت طرفداران زیادی دارد. ما هر روز در معرض انواع پیام‌های تجاری و کلیشه‌ای هستیم که با سماجت بهمان یادآوری می‌کنند رشد در اقتصاد امروز، مشروط است به روی خوش نشان دادن به تکنولوژی و فناوری و فضای سایبری.

این تز شاید به کل غلط نباشد، اما دست‌کم غلط‌انداز است؛ البته انکار اهمیت تکنولوژی و زیر سوال بردن نقش آن در زندگی انسان امروز غیرواقع‌بینانه خواهد بود. اما شیفتگیِ افراطی نسبت به فناوری (به نحوی که سبب شود چشم و گوشمان را بر جهان واقعی اطرافمان ببندیم) نیز به نوبه‌ی خود گمراه‌کننده و زیان‌بار است. توجه به آنچه گفتیم خصوصاً برای تاجران، بازاریاب‌ها و مدیران کسب‌وکارها مهم و حیاتی‌ست.

این است پیام پاتریک گالوین در کتاب روش ارتباط‌گیری (The Connector’s Way): برقراری روابط مؤثر شرط دستیابی به موفقیت در زندگی شخصی و حرفه‌ای‌ست. و این روابط، باید به بهترین شکل ممکن در «فضای واقعی» برقرار شوند. چگونه؟ این همان سوالی‌ست که بیست فصل اثر حاضر برای پاسخ گفتن بدان نوشته شده.

کتاب روش ارتباط‌گیری مانند کتاب‌های مشابه و مشهوری چون میلیون فوری و چه کسی پنیر مرا جابه‌جا کرد، ساختاری داستانی دارد، و آموزه‌های تجاری ، انگیزشی و مدیریتی را از مجرای حکایتی ساده با شخصیت‌هایی جذاب در اختیار مخاطبین خود می‌گذارد. شخصیت اصلی کتاب روش ارتباط‌گیری رابرت نام دارد. او به عنوان مدیر یک مؤسسه‌ی بیمه، مشتاقانه پای صحبت مربیانی دانا می‌نشیند تا از ایشان راه‌های برقراری ارتباط با مشتری را بیاموزد…

نکوداشت‌های کتاب صوتی روش ارتباط گیری

– نمی‌توان این کتاب را زمین گذاشت… (Revolution in Real Estate Sales)
– من موفقیت تجاری خود را مدیون کتاب روش ارتباط‌گیری هستم. (Tammy Wittren)
– مطالعه‌اش را به شدت پیشنهاد می‌کنم. (Richard Fenton)

کتاب صوتی روش ارتباط گیری مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به آثار حوزه‌ی بازاریابی مخاطبین اصلی کتاب روش ارتباط‌گیری‌ از پاتریک گالوین‌اند.

با پاتریک گالوین بیشتر آشنا شویم

پاتریک گالوین (Patrick Galvin) شاعر، فیلمنامه‌نویس، و صاحب آثاری چند در حوزه‌ی موفقیت و تجارت بود. او در سال 1927 متولد شد و به سال 2011 از دنیا رفت. گالوین اهل کشور ایرلند، و متولد شهر کورک بود. گفتنی‌ست که وی علاوه بر اشتغال به کار نوشتن، صاحب مؤسسه‌ای مشهور به نام خودش نیز بود، که در آن آموزه‌های نوین اقتصادی‌ در قالب کارگاه‌هایی عملی به دانشجویان آموزش داده می‌شد.

در بخشی از کتاب صوتی روش ارتباط گیری می‌شنویم

رابرت چنان مشتاق بود تا با کارمندهاش درباره‌ی ایده‌های بازاریابی جدید صحبت کنه، که سریع از کنار دو نفر با کلاه بابانوئل رد شد و ندید که داشتن جلوی چندتا ساختمون اون‌طرف‌تر از اداره‌ش زنگوله می‌زدن. رابرت که تا حالا توی محله‌شون زنگوله‌های کریسمس ندیده بود، از آینه‌ی ماشینش به عقب نگاه کرد و متوجه شد یکی از اون دو نفر موهای خاکستری فرفری خاصی داره و به نظرش شبیه آلبرت اومد. پس فوراً دور زد تا بررسی کنه. رابرت شیشه‌ی ماشینش رو پایین کشید و آلبرت گفت: «بعد از اتفاق دیشب، تعجب می‌کنم اینجا اومدی.»

«توی برنامه‌م نبود بیام سر کار. اما باغبونی که بهم معرفی کردی، جوری منو با ایده‌های خیلی خیلی بزرگ سر ذوق آورد که طاقت نداشتم صبر کنم تا اون‌ها رو به کارمندهام هم بگم…»

معرفی و دانلود کتاب صوتی روش ارتباط گیری: داستانی درباره ایجاد رابطه تجاری | پاتریک گالوین