دسته‌بندی نشده · فوریه 15, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی شاد ماندن در روزگاران سخت | اندرو متیوس | نشر ماه آوامعرفی کتاب صوتی شاد ماندن در روزگاران سختاگر دوست دارید نقشهٔ راه خوشبختی را پیدا کنید و شادی و لذت جزئی از وجودتان شود، کتاب صوتی شاد ماندن در روزگاران سخت نوشتهٔ اندرو متیوس را گوش کنید. با شنیدن این اثر راهکارهایی یاد می‌گیرید که با کمک آن‌ها می‌توانید در مسیر خوشبختی قدم بگذارید.

درباره کتاب صوتی شاد ماندن در روزگاران سخت:

وقتی می‌گوییم خیلی خوشحالم دقیقاً چه حسی داریم؟ اصلاً شادی به چه معنی است؟ آیا احساس شادی با مواردی مثل روابط اجتماعی، وضعیت شغلی و روابط عاطفی ارتباطی دارد؟ این‌ها سؤالاتی هستند که ممکن است برای هرکسی در زندگی‌اش پیش بیاید. در پاسخ این پرسش‌ها باید گفت لحظه‌ای چشمانتان را ببندید و به روزی فکر کنید که احساس خوب درونتان باعث ابراز عشق بیشتر به اطرافیانتان شده بود.

این احساس دقیقاً تعریف «شادی» است. اندرو متیوس عقیده دارد کل جهان و اتفاقات آن نوعی بازتاب از شخصیت و احساسات شماست؛ بدین معنی که هر موقع به خود عشق بورزید، عشق به دیگران نیز در وجودتان بیشتر می‌شود. این نویسندهٔ برجسته در کتاب صوتی شاد ماندن در روزگاران سخت (Happiness in Hard Times) با بررسی تفاوت‌های شادی و لذت به شما کمک می‌کند در زندگی به خوشبختی واقعی دست پیدا کنید.

با شنیدن این کتاب صوتی روش‌های مختلف شاد زیستن را در هر زمانی از زندگی را یاد می‌گیرید. همچنین قادر خواهید بود حس دوست داشتن را در کل جهان اشاعه دهید و همیشه به دیگران خوبی کنید. نویسنده در این کتاب به شما می‌گوید شادی یک انتخاب است و راز عجیبی در پشت آن نهفته نیست. نکتهٔ اصلی این است که شادی را انتخاب کنید تا همه چیز به دنبال آن رخ دهد.

کتاب صوتی شاد ماندن در روزگاران سخت با روایت داستان‌هایی از زندگی کسانی که موفق شدند از روزهای تاریک عبور کنند و به شادی برسند، به شما کمک می‌کند در هر شرایطی احساس خوشبختی کنید و خودتان را در هر موقعیتی دوست بدارید. شاید در لحظاتی از زندگی‌تان احساس بدبختی کرده باشید و فکر کنید تنها فرد روی زمین هستید که در سختی‌ها و مشکلات به سر می‌برید. در این لحظات می‌توانید این کتاب فوق‌العاده را گوش دهید تا شادی را به زندگی‌تان بازگردانید.

کتاب صوتی شاد ماندن در روزگاران سخت مناسب چه کسانی است؟

اگر دوست دارید در زندگی خود همیشه شاد و خوشبخت باشید، راهکارهای ارائه شده در این کتاب به شما کمک زیادی می‌کند. همچنین علاقه‌مندان به کتاب‌های توسعه فردی و خودیاری از شنیدن این کتاب مفید و تأثیرگذار لذت خواهند برد.

اندرو متیوس را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده و سخنران استرالیایی در سال 1957 متولد شد. او تابه امروز کتاب‌های زیادی در زمینهٔ خودیاری به رشته تحریر درآورده و توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. ازجمله آثار دیگر اندرو متیوس (Andrew Matthews) می‌توان به کتاب‌هایی مثل «راز شاد زیستن»، «تک‌نسخه کامیابی» و «درخت دوستی بنشان» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی شاد ماندن در روزگاران سخت می‌شنویم:

«اگر همسرم فقط قدری بیشتر دوستم می‌داشت، آن‌وقت می‌توانستم خودم را دوست داشته باشم. حتی شاید می‌توانستم به خودم عشق بورزم.» اگر منتظر هستید که دیگران به ارزش‌های شما پی ببرند، درحالی‌که هنوز خود شما قدردان خودتان نیستید، این اتفاق هرگز رخ نخواهد داد. بعضی‌ها با ایدهٔ عشق ورزیدن به خویشتن راحت نیستند، اما بااین‌حال از همسران خود توقع دارند که به آن‌ها عشق بورزند.

به نظر شما کمی عجیب نیست؟ می‌گوییم من شاید نتوانم عاشق خودم باشم و بعد عصبانی می‌شویم که چرا همسرمان عاشق ما نیست! اگر می‌خواهی که دیگران عاشق تو باشند، دست‌کم باید بتوانی خودت را دوست داشته باشی. اگر ذهن ما درگیر اشتباهاتمان باشد، همان اشتباهات را در دیگران جستجو می‌کنیم به امید اینکه از دیدن این خطاها در دیگران حال بهتری پیدا کنیم.

اما با یافتن این خطاها هم حال و روزمان تغییری نمی‌کند. هنگامی که خود را به‌خاطر نقص‌ها و کاستی‌هایمان می‌بخشیم، به طور خودکار دیگران را نیز از بند این کاستی‌ها رها می‌کنیم.

معرفی و دانلود کتاب صوتی شاد ماندن در روزگاران سخت | اندرو متیوس | نشر ماه آوا