دسته‌بندی نشده · ژوئن 4, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی شش اصل موفقیت | استوارت آر. لیواین | انتشارات جیحون

[ad_1]

معرفی کتاب صوتی شش اصل موفقیتکتاب صوتی شش اصل موفقیت نوشته‌ی استوارت آر. لیواین کتابی درخشان در زمینه‌ی راهکارهای موفقیت شغلی است. در هر موقعیتی از شرایط کاری و حرفه‌ایتان هستید، این کتاب پیشنهاداتی دارد که باعث پیشرفت و موفقیت شما می‌شود.

درباره‌ی کتاب صوتی شش اصل موفقیت:

در دنیای امروز روی آوردن به دوره‌ها و کتاب‌های راهکار موفقیت و خودیاری بسیار رواج دارد. همه‌ی ما در جهانی که هر لحظه سرعت بیشتری می‌گیرد، نیاز داریم که به‌روز باشیم و پیشرفت جهان پیرامون جا نمانیم، ساعت‌های زیادی از روز را برای کارمان وقت بگذرانیم، کسب‌وکارمان را ارتقاء بدهیم، در موقعیت شغلی بهتر با حقوق بالاتری مشغول به کار بشویم، شغل مورد علاقه‌مان را پیدا کنیم و در کنار همه‌ی این دغدغه‌ها باید یادمان نرود که زندگی جنبه‌های شخصی‌تری هم دارد که مربوط به درونیات و احساسات ماست و چه بسا بسیار مهم‌تر از دغدغه‌های شغلی و حرفه‌ای است.

دوام آوردن در این مسیر پر سرعت و پیشبرد زندگی به بهترین شکل، مهمترین نیاز ما است. همه‌ی ما دلمان می‌خواهد در هر مرحله‌ای از مسیر حرفه‌ای خود که هستیم، بهترین نسخه خودمان را ارائه بدهیم، با بالاترین حد توانایی‌های خود کار کنیم تا سبب پیشرفت و موفقیت خودمان و مجموعه‌ای شویم که به ما وابسته است.

استوارت آر. لیواین (Stuart R Levine) به عنوان کسی که سال‌هاست یک موسسه راهنمای مدیریت و رهبری را اداره می‌کند، با گستره‌ی وسیعی از اقشار جامعه رو در رو است و نیازهای هر سطحی را به درستی درک می‌کند، او در کتاب شش اصل موفقیت (The Six Fundamentals of Success) مجموعه‌ای از اصول و قوانین موفقیت را در شش اصل کلی جمع‌آوری کرده و برای هر کدام از این اصول تعدادی تمرین و و راهکار بسیار کاربردی طراحی کرده است. با به کار بستن این تمرین‌ها در زندگی و تکرارشان، به درک روشن‌تری از شرایط خود می‌رسیم و با آگاهی بیشتری مسیرهای آینده را می‌سازیم.

کتاب صوتی شش اصل موفقیت برای چه کسانی مناسب است؟

علاقه‌مندان به کتاب‌های مدیریت کسب‌وکار و طرفداران کتاب‌های خودیاری از این کتاب لذت فراوانی خواهند برد.

با استوارت آر. لیواین بیشتر آشنا شویم:

استوارت آر. لیواین نویسنده‌ی چندین کتاب در حوزه‌ی راهکارهای موفقیت و پیشرفت در کسب‌وکار است. وی همچنین بنیانگذار و مدیر موسسه‌ای به نام استوارت لیواین است که در زمینه‌ی ارائه‌ی راهکارهای مدیریتی و رهبری به صاحبان کسب‌وکارها فعالیت می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی شش اصل موفقیت می‌خوانیم:

«ظرف بیست‌ و چهار ساعت به تلفن‌ها و ایمیل‌هاتان پاسخ دهید.»

خود را متعهد کنید که ظرف بیست و چهار ساعت به ایمیل‌ها و تلفن‌ها پاسخ دهید. این کار را معیاری شخصی قلمداد کنید و خود را در خصوص آن مسئول بدانید. این کار را با تغییر دادن پیام روی پیغامگیر صوتی‌تان آغار کنید؛ طوری که به تماس‌گیرنده نشان دهد شما در این محدوده‌ی زمانی به او پاسخ خواهید داد.

همین گام ساده بی‌درنگ حس مسئولیت‌پذیری در شما ایجاد می‌کند. سپس این گام را عملی کنید. هر گاه به پیامی گوش می‌دهید، آن را در دفترچه تلفنتان یادداشت کنید. روش‌ها و گزینه‌های متعددی برای سامان‌دهی به این پیغام‌ها هست. از هر کدام که به کار شما می‌آید استفاده کنید ولی همیشه اطلاعات را در جای مشخصی ضبط کنید.
فهرست مطالب کتاب صوتی۳ دقیقهدرباره نویسنده۱۲ دقیقهاصل یکم – مطمئن شوید۱۴ دقیقهبا فوریت کار کنید۱۲ دقیقههر روز یک کار مهم را به پایان برسانید۱۳ دقیقهمانند صاحب کار یا مالک عمل کنید۱۲ دقیقهمأموریت خود را ممکن و انجام‌شدنی سازید۹ دقیقهاصل دوم – با بالا و پایین۱۰ دقیقهبه آنچه می‌گویید، گوش دهید۱۲ دقیقهظرف 24 ساعت به تلفن‌ها و ایمیل‌ها پاسخ دهید۱۰ دقیقهبا دید باز به نظرهای دیگران عمل کنید۸ دقیقهمحیط‌های کاری پراسترس۲۰ دقیقهاصل سوم – یاد بگیرید چگونه نتیجه بگیرید۱۱ دقیقهنشست‌ها را هدفمند و متمرکز برگزار کنید۱۱ دقیقهبه تعهدات پایبند باشید۱۰ دقیقهاصل چهارم – با شرافت رفتار کنید۱۰ دقیقهآدم‌های بااخلاق۱۳ دقیقهاصل پنجم – برای روابط خود سرمایه‌گذاری کنید۱۶ دقیقهنود درصد مبارزه انتخاب صحیح افراد گروه است۱۵ دقیقهکارمند راضی=مشتری وفادار=سود بیشتر۱۱ دقیقهاصل ششم – چشم‌اندازتان را وسیع کنید۱۵ دقیقهبه نقاط ضعف و محدودیت‌های خود اعتراف کنید۱۱ دقیقهآزمون بهره‌ هوشی برای اصول شخصی۱۷ دقیقهآزمون بهره هوشی برای اصول گروهی یا تیمیادامه فهرستمشخصات کتاب صوتیقیمت نسخه صوتی

معرفی و دانلود کتاب صوتی شش اصل موفقیت | استوارت آر. لیواین | انتشارات جیحون