دسته‌بندی نشده · مارس 9, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی شما برای برنده شدن به دنیا آمده‌اید: رمز موفقیت‌تان را پیدا کنید | زیگ زیگلارمعرفی کتاب صوتی شما برای برنده شدن به دنیا آمده‌اید: رمز موفقیت‌تان را پیدا کنیدزیگ زیگلار یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان حوزه‌ی موفقیت است. کتاب صوتی شما برای برنده شدن به دنیا آمده‌اید که به قلم او و تام زیگلار به رشته‌ی تحریر درآمده، حاوی برخی از کلیدی‌ترین و کاربردی‌ترین آموزه‌‌ها برای نیل به کامیابی در عرصه‌های کاری و شخصی‌ست.

درباره کتاب صوتی شما برای برنده شدن به دنیا آمده‌اید:

دیو اندرسون به عنوان یکی از متخصصان ژانر موفقیت و خودسازی، در مطلبی که برای معرفی کتاب شما برای برنده شدن به دنیا آمده‌اید (Born to Win: Find Your Success) نوشته، چنین بیان داشته که اگر به او می‌گفتند از میان انبوه آثار انگیزشی و خودسازانه، دو اثر را به عنوان ارزشمندترین و کاربردی‌ترین عناوینِ این حوزه نام ببرد، یکی از انتخاب‌های او، بی‌شک اثر حاضر از زیگ زیگلار و تام زیگلار می‌بود. این گفته به خوبی ارزش کتابی را که در دست دارید مشخص می‌سازد.

اغراق نیست اگر بگوییم زیگ زیگلار و تام زیگلار تمام آنچه را که دانستنش برای کسب موفقیت‌های روزافزون در زندگی نیاز است، در فصول سیزده‌گانه‌ی این کتاب به شما آموخته‌اند. همه‌ی کاری که باید انجام دهید تهیه‌ی اثر حاضر و فراگیری دقیق مطالب آن است. پس از آن ذره‌ای نباید به روزهای روشن آینده شک کنید. چرا که این یکی از مهم‌ترین آموزه‌هایی‌ست که از زیگلار می‌آموزیم: نخست باور، سپس تلاش، و آنگاه: نتیجه!

کتاب شما برای برنده شدن به دنیا آمده‌اید، چنانکه اشاره کردیم، از سیزده فصل تشکیل شده است. ساختار کتاب به نحوی‌ست که در هر یک از فصول، یکی از رموز موفقیت بیان شده، و سپس به تفصیل مورد بحث قرار گرفته است. برای آشنایی بهتر با محتوای این اثر، عناوین برخی از فصل‌های آن را از نظر می‌گذرانیم:

خواستنِ پیروزی
بدانید چه می‌خواهید
مشاوره‌ی درست دریافت کنید
تمرین شما را برای برنده شدن آماده می‌کند
برنده‌ی مادرزاد بودن برای رهبران کسب‌وکار
و…

ذکر این مطلب ضروری‌ست که مطالب موجود در کتاب شما برای برنده شدن به دنیا آمده‌اید، اگرچه در وهله‌ی نخست معطوف به شرایط پیشرفت و موفقیت در امور کاری و حرفه‌ای‌اند، در عین حال، به کارِ استفاده در زندگی روزمره نیز می‌آیند. پس اثری که بدان گوش خواهید سپرد، هم ذیل ژانر «موفقیت شخصی» قابل طبقه‌بندی‌ است، هم تحت دسته‌ی کتاب‌های «موفقیت شغلی».

نکوداشت‌های کتاب صوتی شما برای برنده شدن به دنیا آمده‌اید:

– زندگی‌تان را متحول می‌کند. (Seth Godin)
– زیگلار در سبک خود بهترین است. (Andy Andrews)
– نویسنده‌ی کتاب شما برای برنده شدن به دنیا آمده‌اید یکی از برترین مربیان و آموزگاران دوران ماست. (Michael J. Maher)

کتاب صوتی شما برای برنده شدن به دنیا آمده‌اید مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به آثار حوزه‌ی موفقیت مخاطبین اصلی این کتاب صوتی‌اند.

با نویسندگان کتاب صوتی شما برای برنده شدن به دنیا آمده‌اید بیشتر آشنا شویم:

زیگ زیگلار (Zig Ziglar) یکی از مطرح‌ترین سخنرانان انگیزشی و همچنین، از پرفروش‌ترین نویسندگانِ حوزه‌ی روانشناسی و مدیریت بود. این مربی خوش‌بیان و بادانشِ اهل آمریکا، در سال 1926 متولد شد و به سال 2012 از دنیا رفت. زیگلار زندگی پرافت‌وخیزی داشت و دشواری‌های زیادی را متحمل شد؛ با این حال از مثبت‌نگری دست نکشید و به مدد همین طرز فکر، قله‌های موفقیت را یکی بعد از دیگری فتح نمود. از میان آثار مطرح او می‌توان به عناوینی چون «پله پله تا اوج»، «الفبای بازاریابی شبکه‌ای» و «10 قانون موفقیت» اشاره کرد.

گفتنی‌ست که نویسنده‌ی همکار زیگ در کتاب حاضر، یعنی تام زیگلار (Tom Ziglar) فرزند وی می‌باشد.

در بخشی از کتاب صوتی شما برای برنده شدن به دنیا آمده‌اید می‌شنویم:

در طول حرفه‌م شنیدم که آدم‌ها از اظهارات تعریفی درباره‌ی تأثیر بلندمدت پیام‌های انگیزشی و تفکر مثبت کمتر صحبت می‌کنن. اونا می‌گن تفکر مثبت اتلاف پوله و وقت، چون دوام نداره. می‌گن ممکنه آدم‌ها موقتی تغییر کنن، اما دوباره سراغ عادت‌ها و روش‌های قدیمی خودشون می‌رن. کسایی که همچین حرف‌هایی می‌زنن، قدرت تفکر مثبت رو درک نمی‌کنن و نمی‌دونن برای حفظ نگرش مثبت و برنده شدن چه کاری انجام بدن. بارها گفتم که انگیزه دائمی نیست، اما خوردن و حموم کردن هم دائمی نیست! اگه هر روز بخوری و حمومی کنی، عمر طولانی‌تری داری، و بوی بهتری می‌دی. بعضی چیزها رو براید مرتب انجام داد. حتی برای برنده شدن باید به حد کافی انگیزه داشته باشید، تا بتونید یه کار رو هر روز انجام بدید.

معرفی و دانلود کتاب صوتی شما برای برنده شدن به دنیا آمده‌اید: رمز موفقیت‌تان را پیدا کنید | زیگ زیگلار