دسته‌بندی نشده · مارس 24, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی عقاب نویدبخش | آنا یولیت | آوارسامعرفی کتاب صوتی عقاب نویدبخشآنا یولیت در کتاب صوتی عقاب نویدبخش داستان پسری سرخپوست را بیان می‌کند که به سراغ قبایل مختلف می‌رود و با تعریف کردن قصه‌هایی با مضمون صلح و دوستی سعی می‌کند اتحاد و صلح را برای قبایل به ارمغان بیاورد. این کتاب در سال 2014 موفق شد برنده جوایز بین‌المللی کتاب لاتین شود.

دربارۀ کتاب صوتی عقاب نویدبخش:

قبایل سرخپوست اسامی فرزندانشان را از روی پدیده‌های طبیعی انتخاب می‌کند. بنابراین وقتی دیدند پسربچه‌ی کتاب صوتی عقاب نویدبخش (Walking Eagle) بین قبیله‌های گوناگون سفر می‌کند و قصه‌هایی از صلح و دوستی می‌گوید تا آن‌ها دست از جنگ بردارند و با هم آشتی کنند، نام آن پسر را عقاب نویدبخش گذاشتند.

آنا یولیت (Ana Eulate) در کتاب این پیام را می‌دهد که صلح و آرامش مهم‌ترین چیز در این دنیا است و زندگی کردن در دنیایی بدون جنگ به نفع همه است.

نکوداشت‌های کتاب صوتی عقاب نویدبخش:

– صلح و طبیعت ریسمان‌هایی هستند که در این داستان به‌زیبایی در هم تنیده شده‌اند. (Érase una vez Magazine)
– اگر قدرت ادراکمان را گسترش دهیم، می‌توانیم ارتباط مادر طبیعت با ساکنانش را ببینیم. (Diario de Mallorca)

کتاب صوتی عقاب نویدبخش به چه کسانی پیشنهاد می‌شود:

این کتاب برای کودکان 5 تا 9 ساله مناسب است.

با آنا یولیت بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده صاحب یک انتشارات است که به صورت تخصصی به چاپ کتاب کودک می‌پردازد. کتاب‌های نشر آنا یولیت با تصاویری زیبا منتشر می‌شوند و این مشخصۀ کار اوست. از یولیت تاکنون آثار متعددی به چاپ رسیده که به غیر از کتاب پیش‌رو، «زندگی زیباست» نیز به فارسی ترجمه شده است.

در بخشی از کتاب صوتی عقاب نویدبخش می‌شنویم:

در زمان‌های دور، قبایل سرخ‌پوست در آمریکای شمالی زندگی می‌کردن. اون‌ها مدت‌ها بود که با هم در جنگ و دعوا برای بزرگ‌تر کردن قلمروشون به سر می‌بردن. از طرف دیگه چشم مردم دنیا به سمتشون بود تا ببین در آخر چه اتفاقی می‌خواست بیفته. کسی از اون‌همه درگیری و جنگ زنده می‌موند؟! در این بین پسر بچه‌ای سرخ‌پوست متولد می‌شه که از ابتدا رویای اتحاد و یکی شدن قبایل رو در ذهنش داشت. اما باید راهی پیدا می‌کرد تا همه رو وادار کنه که به حرفش گوش بدن. چون اون هنوز خیلی بچه بود و کسی حرف‌هاش رو جدی نمی‌گرفت. اما همین موضوع تونست به کمکش بیاد. اون تصمیم گرفت که با رفتن به قبیله‌های مختلف و تعریف کردن داستان‌ها و حکایت‌هایی از قهرمانان و مردمانی از گذشته‌ی دور، که با هم دیگه متحد شدن و دنیا رو به جای بهتری تبدیل کردن، همه رو به یک دل شدن دعوت کنه.
فهرست مطالب کتاب صوتیادامه فهرستمشخصات کتاب صوتیقیمت نسخه صوتی

معرفی و دانلود کتاب صوتی عقاب نویدبخش | آنا یولیت | آوارسا