دسته‌بندی نشده · آوریل 24, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی قانون جذب در روابط | مایکل لوسیر | نشر ماه آوامعرفی کتاب صوتی قانون جذب در روابطمایکل لوسیر در کتاب صوتی قانون جذب در روابط با زبانی ساده و نثری شیوا به شما کمک می‌کند تا با به‌کاربستن قانون جذب در زندگی، ارتباطات عاطفی و شغلی ایده‌آل‌تری را برای خود رقم بزنید و راز حفظ یک رابطه‌ی موفق را فرا بگیرید.

درباره کتاب صوتی قانون جذب در روابط:

همه‌ی ما می‌توانیم فردی را در خاطر بیاوریم که برای دیدن او شوق وصف‌ناپذیری داشتیم و همواره با اشتیاق به دیدارش می‌رفتیم. همچنین به راحتی می‌توان کسی را در نظر آورد که باوجود همه‌ی عقاید مشترک، تمایلی به ملاقات او نداشته‌ایم. عامل اصلی شکل‌ گرفتن چنین احساسی درون ما چیست؟

دعوای میان زوج‌ها، اختلافات اساسی با فرزندان یا پدر و مادرتان، مشاجرات دائمی با همکاران در سر کار… تفاوتی نمی‌کند کدام نوع ارتباط را در نظر بگیرید؛ همه‌ی ما انسان‌ها با چالش‌ها و تعارضاتی از این دست در روابط خود مواجه هستیم که می‌توانند باری عظیم بر شانه‌های ما قرار دهند. مایکل لوسیر (Michael Losier) در کتاب صوتی قانون جذب در روابط (Law of Connection) مهارت‌های ایجاد رابطه‌ی موثر با دیگران را به مخاطبان خود آموزش می‌دهد و به آن‌ها کمک می‌کند تا با افرادی که ارتباط عاطفی و یا حرفه‌ای دارند، رابطه‌ی کارآمدتری را بسازند.

این اثر به نحو خارق‌العاده‌ای به مخاطبان خود کمک می‌کند تا به شناسایی و جذب آرزوها و خواسته‌هایشان، چه در سطح فردی و چه در زندگی اجتماعی، بپردازند. کتاب پیش‌رو در مورد اصول ساده‌ایست که به شما آموزش می‌دهد چگونه می‌توانید با استفاده از قانون جذب و NLP روابط مطلوب‌تری را برای خود رقم بزنید. مایکل لوسیر در اثری که پیش‌روی شماست، ‌راز ساختن ارتباطات موثر را به شما نشان می‌دهد. همچنین، با بهره‌گیری از این کتاب می‌توانید درباره‌ی شیوه‌ و سبک ارتباطی خود، شناخت پیدا کنید و در پی آن، نقاط قوت و ضعف هر سبک ارتباطی را دریابید.

کتاب صوتی قانون جذب در روابط مناسب چه کسانی است؟

اگر قصد دارید با به‌کارگیری قانون جذب تغییرات مثبتی را در زندگی خود رقم بزنید، کتاب صوتی قانون جذب در روابط مناسب شماست.

با مایکل لوسیر بیشتر آشنا شویم:

مایکل لوسیر در سال 1962 دنیا آمد و امروزه به‌عنوان سخنران و مربی موفقیت و خودیاری فعالیت می‌کند. این نویسنده‌ی کانادایی را بیشتر به دلیل نوشتن کتاب قانون جذب می‌شناسند. او در بخشی از آموزه‌های خود عنوان می‌کند که در سال 1995 با قانون جذب آشنا شد و با استفاده از آن توانست به سطح متفاوتی از موفقیت برسد و به‌عنوان مربی، کارآفرین و نویسنده‌ای که امروزه می‌شناسیم جایگاه خود را تثبیت کند.

مایکل در سال 1996 شروع به برگزاری جلسات هفتگی قانون جذب کرد و پس از مدتی این جلسات از یک‌نفره تبدیل به جلسات چهل و پنج‌نفری شد. وی همچنین یکی از اعضای هیئت‌علمی مرکز آموزشی قانون جذب است که دانشجویان را برای تبدیل‌شدن به مربی‌هایی مجرب تربیت می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی قانون جذب در روابط می‌شنویم:

اگر فرزندانی داشته باشید، می‌دانید که رابطه برقرار کردن با هر یک از آن‌ها می‌تواند چقدر پیچیده باشد. این مشکل زمانی ادامه می‌یابد که شیوه‌های ارتباطی فرزندانتان با یکدیگر و با شما متفاوت باشد.

و بالاخره اگر شیوه‌ی ارتباطی شما با همسرتان نیز تفاوت داشته باشد، هر یک برای ایجاد تفاهم با فرزندانتان ناچارید به گونه‌ای متفاوت خود را با آن‌ها وفق دهید. شاید برایتان پیش آمده باشد که وقتی از یکی از فرزندانتان می‌خواهید که اتاقش را تمیز کند،‌ همیشه این کار را انجام می‌دهد. اما دیگری هر چقدر هم از او این درخواست را کنید، ظاهراً هرگز یادش نمی‌ماند اتاقش را تمیز کند. یا شاید به یاد داشته باشید که وقتی سوفی شش ساله بود، می‌توانستید به او بگویید: «لطفاً قطعات پازل رو جمع کن، دست‌هات رو بشور و بیا آشپزخونه شام بخور.» و تنها لازم بود یک بار این حرف را بزنید تا انجام دهد.
فهرست مطالب کتاب صوتیادامه فهرستمشخصات کتاب صوتیقیمت نسخه صوتی

معرفی و دانلود کتاب صوتی قانون جذب در روابط | مایکل لوسیر | نشر ماه آوا