دسته‌بندی نشده · ژوئن 24, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی قلعه‌ی بچه گربه | مل فریدمن | آوارسامعرفی کتاب صوتی قلعه‌ی بچه گربهمل فریدمن در کتاب صوتی قلعه‌ی بچه گربه ضمن نقل داستانی سرگرم‌کننده، برخی از اصول علم ریاضی را نیز به مخاطبین خردسال خود آموزش داده است. اثر حاضر ذیل مجموعه‌ی پرفروش و جایزه‌برده‌ی «مسائل ریاضی» به انتشار می‌رسد.

درباره کتاب صوتی قلعه‌ی بچه گربه

آنا، قهرمان کوچک داستان قلعه‌ی بچه گربه (Kitten Castle)، عاشق حیوانات خانگی است. او و خانواده‌اش در کنار هم صاحب نُه حیوان بامزه، از جمله دو همستر و یک قناری‌اند. با این حال، آنا باز هم به دنبال قبول سرپرستی چند گربه به عنوان حیوانات خانگی جدید است! البته این خواسته‌ی او به خودی خود هیچ اشکالی ندارد، ولی مسئله اینجاست که در خانه‌ بیش از این جایی برای حیوانات باقی نمانده است. حالا، حل این مشکل بر عهده‌ی آناست. او یا باید ظرف مدت زمانی کوتاه منزلی جدید برای گربه‌هایش دست و پا کند، یا آن‌ها را به امان خدا در خیابان رها کند…

مل فریدمن در داستان قلعه‌ی بچه گربه ضمن سرگرم ساختن کودکانِ شما، مسائلی در باب علم ریاضی را نیز به آن‌ها یاد می‌دهد.

درباره مجموعه مسائل ریاضی

تمام عناوین مجموعه‌ی مسائل ریاضی (Math Matters)، داستان‌هایی‌ سرگرم‌کننده و جذابند که برای کودکان به رشته‌ی تحریر درآمده‌اند، و ضمن تعریف ماجراهایی بامزه از کاراکترهای کم‌سن‌وسالِ دوست‌داشتنی، برخی از مسائل ابتدایی علم ریاضی را نیز به مخاطبین خود آموزش می‌دهند. گفتنی‌ست تاکنون یازده میلیون نسخه از این مجموعه در سراسر جهان به فروش رفته است.

در نکوداشت کتاب صوتی قلعه‌ی بچه گربه

– بچه‌ها از مطالعه‌ی داستان قلعه‌ی بچه گربه لذتی فراوان خواهند برد. (School Library Jornal)

کتاب صوتی قلعه‌ی بچه گربه مناسب چه کسانی است؟

کودکان متعلق به رده‌ی سنی 5 تا 8 سال، مخاطبین اصلی داستان قلعه‌ی بچه گربه از مل فریدمن هستند.

با مل فریدمن بیشتر آشنا شویم

مل فریدمن نویسنده‌ی کودک و نوجوان اهل آمریکاست که تاکنون جوایزی را نیز به پاس آثار درخشان خود به دست آورده است. گفتنی‌ست که وی علاوه بر قصه‌نویسی، به کار روزنامه‌نگاری نیز اشتغال دارد.

در بخشی از کتاب صوتی قلعه‌ی بچه گربه می‌شنویم

موقع شام، دخترک بالاخره سوال بزرگی رو که تمام روز ذهنش رو مشغول کرده بود از پدر و مادرش پرسید:

«ما می‌­­تونیم همه­‌ی بچه­ گربه­‌ها رو نگه داریم؟»

مامان گفت: «اووووم… شاید.»

پدرش، آقای کل، گفت: «شاید هم نه! ما همین الانش هم پنج تا ماهی قرمز، دو تا همستر، یک قناری و همینطور استریکس رو داریم. به نظرت داشتن نُه تا حیوونِ خونگی کافی نیست؟»

آنا قیافه­‌ی مظلومی به خودش گرفت و رو به پدرش گفت:

«اِه بابا، لطفاً!!!… خوااااهش می‌­کنم. قول می­‌دم که به خوبی از همه­‌شون مراقبت کنم.»

معرفی و دانلود کتاب صوتی قلعه‌ی بچه گربه | مل فریدمن | آوارسا