معرفی و دانلود کتاب صوتی ماجراجویی برفی | انتوان لنژس | آوارسامعرفی کتاب صوتی ماجراجویی برفیکتاب صوتی ماجراجویی برفی داستانی کودکانه به قلم انتوان لنژس است. در این اثر به ماجراهای پرتب‌وتابی گوش خواهید سپرد که خواهر و برادری با اسامی فیل و پرون پشت سر می‌گذارند. کودکان با گوش دادن به قصه‌ی صوتی حاضر، علاوه بر دانستنی‌های علمی در باب زیست‌بوم قطبی، نکاتی نیز در باب نحوه‌ی تعامل با اعضای خانواده خواهند آموخت.

درباره کتاب صوتی ماجراجویی برفی:

فیل و پرون خواهر و برادرند. این دو در شهری کوچک و زیبا زندگی می‌کنند که پل زیبایی آن را به دو قسمت تقسیم می‌کند. زیر این پل، رودخانه‌ای بی‌نظیر جریان دارد. رودخانه‌ای همیشه سرشار از آب تازه؛ رودخانه‌ای رویایی و سحرانگیز…

داستان ما زمانی شروع می‌شود که هوس سفری ماجراجویانه به سر پرون می‌زند. سفری به طبیعت زیبا. در این بین اما برفی غیرمنتظره همه چیز را خراب می‌کند. ظاهراً سفر تفریحی آغاز نشده باید تمام شود! اما صبر کنید، کی گفته که نمی‌توان در دل برف به ماجراجویی و تفریح پرداخت؟

کتاب صوتی ماجراجویی برفی (Snow Adventure) داستانی کودکانه به قلم انتوان لنژس است؛ اثری توأمان سرگرم‌کننده و آموزنده، که بی‌شک اوقات خوشی را برای مخاطبین خردسال خود رقم خواهد زد.

اقتباس هنری از کتاب صوتی ماجراجویی برفی:

داستان ماجراجویی برفی در سال 2015 به انیمیشنی کوتاه و تأثیرگذار بدل گشت.

کتاب صوتی ماجراجویی برفی مناسب چه کسانی است؟

کودکان سه تا هفت ساله‌ مخاطبین اصلی انتوان لنژس (Antoine Lanciaux) در کتاب صوتی ماجراجویی برفی‌اَند.

در بخشی از کتاب صوتی ماجراجویی برفی می‌شنویم:

فیل هم که برای رفتن به مدرسه آماده شده بود، کمی ناراحت به نظر می‌­رسید. اون روز معلمشون یک کتاب بزرگ درباره‌­ی قطب شمال با خودش آورده بود. همونطور که صفحه‌­های کتاب رو ورق می­‌زد، بچه­‌ها در مورد سرخپوست‌­ها مطالب جدید یاد می‌­گرفتن. فهمیدن که اون­ها توی روستاهایی که با برف و یخ محاصره شده بود زندگی می­‌کردن و خوک‌­های آبی و خرس‌­های قطبی هم در نزدیکیشون بودن.

بیرون از کلاس، آسمون از ابرهای کلفت پوشیده شده بود. ناگهان، معلم کتابش رو بست و روی میز گذاشت. بعد در حالی که چشم‌­هاش از تعجب درشت شده بودن، از جاش بلند شد و به بچه‌­ها گفت که بیرون رو نگاه کنن. داشت برف می­‌بارید!
فهرست مطالب کتاب صوتی۱۴ دقیقهماجراجویی برفیادامه فهرستمشخصات کتاب صوتیقیمت نسخه صوتی

معرفی و دانلود کتاب صوتی ماجراجویی برفی | انتوان لنژس | آوارسا