دسته‌بندی نشده · جولای 7, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی مکسین و شبح سگ | لیندا پک باتلر | آوارسامعرفی کتاب صوتی مکسین و شبح سگدر کتاب صوتی مکسین و شبح سگ به داستانی کودکانه از لیندا پک باتلر گوش خواهید سپرد. قهرمان این داستان، سگی است که طی اتفاقاتی عجیب و ناگهانی، از یک آتش‌نشانِ دست و پاچلفتی، به یک آتش‌نشانِ قهرمان و نترس بدل می‌شود!…

درباره کتاب صوتی مکسین و شبح سگ

مکسین یک سگ آتش‌نشان بود. از آن‌ها که موقع خرابی و آتش‌سوزی‌ زیاد دیده‌ایم. بله، همان سگ‌های ورزیده و زبر و زرنگی که معمولاً یک لباس زردرنگ هم به تن دارند. کار این سگ‌های آتش نشان، معمولاً پیدا کردن بازمانده‌های یک حادثه‌ی دلخراش است. مثلاً اگر جایی ساختمانی فرو بریزد و عده‌ای زیر آوار بمانند، این سگ‌های آتش‌نشان‌اند که اول از همه خودشان را به محل حادثه می‌رساندند؛ تا بلکه بتوانند افرادی را که زیر آوار زنده مانده‌اند، بیرون بیاورند.

مکسین ما هم، همانطور که گفتیم، یکی از همین سگ‌ها بود. ولی راستش او نه زبر و زرنگ بود، نه چست و ورزیده. بلکه تا دلتان بخواهد خنگول و کارخراب‌کن بود. تا حدی که کم مانده شغل شریف آتش‌نشانی را به خاطر دست گل به آب دادن‌های مکررش از دست بدهد. تا اینکه ناگهان، اتفاقی عجیب و باورنکردنی، زندگی او را از این رو به آن رو کرد. اتفاقی که پس از آن، مکسین دیگر همان سگ ابلهِ سابق نبود…

کتاب مکسین و شبح سگ (Maxine and the Ghost Dog) داستانی کودکانه از لیندا پک باتلر (Linda Pack Butler) است که ضمن سرگم ساختن مخاطبین خردسال خود، نکاتی مهم نیز در باب شغل خطیر آتش‌نشانی به آن‌ها می‌آموزد.

خوانش این داستان بر عهده‌ی گروهی از گویندگان بوده، و ترجمه‌ی آن به قلم ارشام طهماسبی زاده صورت گرفته است.

کتاب صوتی مکسین و شبح سگ مناسب چه کسانی است؟

کودکان رده‌ی سنی 4 تا 8 سال مخاطبین اصلی کتاب حاضرند.

در بخشی از کتاب صوتی مکسین و شبح سگ می‌شنویم

تا به حال هیچ‌­وقت به اون اتاق سر نزده بود. اونجا پر از قفسه­‌ها و جعبه‌­های قدیمی بود. همه­‌جا خاک گرفته و گوشه و کنارها پر از تار عنکبوت بود. مکسین احساس ناراحتی می­‌کرد ولی در عین حال خیلی هم نسبت به این فضای جدیدی که واردش شده بود کنجکاو بود. پس تصمیم گرفت که به همه جا سرک بکشه. اتاق پر بود از وسایل و لباس‌­های قدیمی آتش­نشان­‌ها که مشخص بود مدت‌­هاست کسی ازشون استفاده نکرده.

پشت یک صندوق بزرگ، چشمش به تابلوی نقاشی بزرگی از تصویر یک سگ خورد که دقیقاً شبیه خودش بود. حتی خال‌­هایی که روی تنش داشت هم دقیقاً روی همون نقاطی بود که خال‌­های مکسین بودن. تنها تفاوتش با سگ توی تابلو این بود که اون برخلاف مکسین، یک کلاه قرمز آتش­نشانی روی سرش داشت.
فهرست مطالب کتاب صوتی۱۸ دقیقهمکسین و سگ شبحادامه فهرستمشخصات کتاب صوتیقیمت نسخه صوتی

معرفی و دانلود کتاب صوتی مکسین و شبح سگ | لیندا پک باتلر | آوارسا