دسته‌بندی نشده · آوریل 20, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی نگرش همه چیز است: نگرش خود را تغییر دهید و زندگی‌تان را دگرگون کنید | جف کلرمعرفی کتاب صوتی نگرش همه چیز است: نگرش خود را تغییر دهید و زندگی‌تان را دگرگون کنیدنگرش و افراد خود را تغییر دهید و زندگی‌تان را دگرگون کنید!… جف کلر در کتاب صوتی نگرش همه چیز است به توضیح نکات مهمی پرداخته که توجه بدان‌ها هر فردی را در مسیر رشد و ترقیِ روزافزون یاری می‌کند.

درباره کتاب صوتی نگرش همه چیز است:

جف کلر (Jeff Keller) یکی از برترین متفکران حیطه‌ی روانشناسی عمومی‌ست. دقت در آموزه‌های او، به باور بیشتر مخاطبین، تحولاتی سازنده را در منش افراد سبب می‌گردد. ایده‌ی بنیادینی که کلر تبلیغ می‌کند این است: اندیشه‌ و ساختار فکری افراد مهم‌ترین عامل در موفقیت یا عدم موفقیت آن‌هاست. همه‌ی عوامل دیگر، از جمله بخت و اقبال، به این بستگی دارند که انسان چه دیدگاهی در مواجهه با مسائل گوناگون اتخاذ می‌کند. در کتاب صوتی نگرش همه چیز است (Attitude Is Everything) شنونده‌ی کوشش جف کلر برای توضیح کامل و دقیق مطالب گفته‌شده خواهید بود.

مباحثی که در این کتاب پی خواهید گرفت، جملگی به این هدف آمده‌اند که آموزه‌ای مهم، خطیر و حیاتی را در اختیار شما بگذارند: نخستین و مهم‌ترین گام در مسیر نیل به موفقیت، ایجاد تغییر در طرز فکرمان است؛ اگر می‌خواهیم به خوشبختی برسیم، باید به امکان دستیابی به آن «باور» داشته باشیم. چون اگر جز این باشد، تمام اقدامات ما فقط و فقط اتلاف زمان و انرژی خواهد بود.

مرور زندگی افراد موفق در زمینه‌های گوناگون، مؤید واقعیتی تردیدناپذیر است: نگرش انسان، سازمان‌دهنده‌ی اعمال اوست. پس ما اگر خواهان کامیابی در زندگی شخصی و اجتماعی خود بوده و از شکست‌های پی‌درپی به تنگ آمده‌ایم، چاره‌ای نداریم جز این که به طور جدی دست به اصلاح دیدگاه‌هایمان بزنیم. جف کلر در کتاب صوتی نگرش همه چیز است در این مسیر راهنما و مشوق ما خواهد بود.

در پایان، ذکر نکته‌ای دیگر نیز خالی از فایده نیست. و آن اینکه اثر حاضر تاکنون به قلم چند مترجم به فارسی ترجمه شده است. ما ضمن احترام به تلاش تمام مترجمان فارسی کتاب نگرش همه چیز است، مطالعه‌ی برگردان پیش رو را به شما توصیه می‌کنیم. خصوصاً که صدای گرم مهدی خلیلی و خوانش استادانه‌ی او جذابیتی دوچندان به آن داده است.

کتاب صوتی نگرش همه چیز است مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به آثار حیطه‌ی خودسازی و مثبت‌اندیشی از گوش سپردن به کتاب صوتی نگرش یعنی همه چیز بهره‌های فراوانی خواهند برد.

با جف کلر بیشتر آشنا شویم:

جف کلر نویسنده‌ی اهل آمریکا و صاحب تألیفاتی ارزشمند در حوزه‌ی روانشناسی مثبت‌گراست. وی در رشته‌های گوناگونی از جمله پزشکی و کامپیوتر به تحصیل پرداخته؛ اگرچه هیچ‌کدام را تا پایان دنبال نکرده است. امروزه از کلر به عنوان چهره‌ای مهم در دنیای ادبیات انگیزشی یاد می‌شود. او علاوه بر نویسندگی، ریاست مؤسسه‌ای مشهور به نام «نگرش یعنی همه چیز» را نیز بر عهده دارد.

از آثار وی است: «نگرش همه چیز است، موفقیت شما اینجاست.»

جملات برگزیده کتاب صوتی نگرش همه چیز است:

– واژه‌ها به طور قطع، پرقدرت‌ترین دارویی هستند که بشر از آن‌ها استفاده می‌کند.
– واژه‌هایی که پیوسته انتخاب می‌کنید، سرنوشت شما را شکل خواهد داد.
– صحبت از رنج و ناراحتی فقط آن را افزایش می‌دهد.

در بخشی از کتاب صوتی نگرش همه چیز است می‌شنویم:

بخش دوم: مراقب گفتارتان باشید.

آخرین باری که به طور جدی درباره‌ی واژه‌هایی فکر کردید که هر روز از آن‌ها استفاده می‌کنید، چه زمانی بود؟ چقدر در انتخاب آن‌ها دقت می‌کنید؟ حالا ممکن است در دل بگویید «جف، چرا این‌قدر به واژه‌ها اهمیت می‌دهی؟» جواب آن ساده است. کلماتی که شما به کار می‌برید قدرتی باورنکردنی دارند. آن‌ها می‌توانند آینده‌ی روشنی را بسازند؛ فرصتی را از بین ببرند؛ یا به حفظ وضع موجود کمک کنند. گفتار شما باورهایتان را تقویت می‌کند و باورهایتان حقیقت شما را می‌سازد. از این فرایند به عنوان سلسله روابطی زنجیروار یاد کنید که عبارت است از:

افکار به گفتار
گفتار به باورها
باورها به اعمال
و اعمال به نتایج

معرفی و دانلود کتاب صوتی نگرش همه چیز است: نگرش خود را تغییر دهید و زندگی‌تان را دگرگون کنید | جف کلر