دسته‌بندی نشده · مارس 20, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی ولفی و فلای – جلد اول | کری فگن | کتاب‌های درگوشی

[ad_1]

معرفی کتاب صوتی ولفی و فلای – جلد اولداستانی سرشار از تخیل، هیجان و ماجراجویی! کتاب صوتی ولفی و فلای – جلد اول نوشتهٔ کری فگن قصه دو دوست صمیمی را به تصویر می‌کشد که با هم به دل یک ماجراجویی خیالی سفر می‌کنند. کتاب حاضر به‌عنوان بهترین کتاب کودکان در کتابخانه عمومی نیویورک انتخاب شد و جزو بهترین کتاب‌های سال 2017 بود.

درباره کتاب صوتی ولفی و فلای – جلد اول:

ولفی دختربچه‌ای است که ارتباط برقرار کردن با دیگران را کاری سخت می‌داند و معمولا وقت خود را در تنهایی می‌گذراند. او همیشه لباس‌های تکراری به تن دارد و دوستان زیادی هم ندارد. تا اینکه روزی یکی از هم‌کلاسی‌هایش به اسم «فلای» که شبیه او تنهاست و نمی‌تواند با کسی ارتباط برقرار کند، توجه او را به خود جلب می‌کند. ولفی و فلای بعد از مدت کمی به دوستان صمیمی تبدیل می‌شوند و مدام با هم بازی می‌کنند.

کری فگن در جلد اول مجموعهٔ ولفی و فلای دنیای متفاوت کودکان را توصیف می‌کند. این دو دوست ظاهر و علایق متفاوتی با یکدیگر دارند، اما دنیاهایشان از طریق تخیل و ماجراجویی با هم یکی می‌شود. نویسنده در کتاب ولفی و فلای – جلد اول (Wolfie and Fly) درواقع سعی دارد بگوید تفاوت دوستی‌های بین کودکان و بزرگ‌سالان در این است که کودکان با وجود تفاوت‌هایشان به‌سادگی با یکدیگر روابط دوستانه برقرار می‌کنند.

ولفی و فلای غرق در دنیای ساختگی خودشان با یک زیردریایی مقوایی به اعماق اقیانوس سفر می‌کنند و فرسنگ‌ها از این دنیای واقعی فاصله می‌گیرند. ولفی که تصور می‌کرد هیچ‌وقت نمی‌تواند با کسی دوست شود، حالا با دوست جدیدش ماجراجویی‌های شگفت‌انگیزی را تجربه می‌کند. شما نیز با شنیدن این کتاب به دنیای خیالی ولفی و فلای دعوت می‌شوید و همراه آن‌ها ماجراجویی می‌کنید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی ولفی و فلای – جلد اول:

– تصاویر پرجنب‌وجوش این کتاب تخیل بچه‌ها را بیدار می‌کند. (بوکلیست)
– داستانی کلاسیک، سرشار از تخیل، دوستی و ماجراجویی. (مجلهٔ سیتی پرزنت)
– فگن با ایجاد یک تضاد کمدی بین گرایش‌های انسان‌دوستانه ولفی و شور و شوق فلای داستانی بسیار سرگرم‌کننده خلق کرده است. (پابلیشرز ویکلی)

کتاب صوتی ولفی و فلای – جلد اول مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 7 تا 10 سال که به داستان‌های تخیلی و ماجراجویی علاقه دارند و والدینی که قصد دارند برای بچه‌هایشان قصه‌های آموزنده بگویند مناسب است.

کری فگن را بیشتر بشناسیم:

این نویسندهٔ کانادایی در سال 1957 و در تورنتو به دنیا آمد. او تحصیلات خود را در دانشگاه تورنتو ادامه داد و در رشتهٔ زبان انگلیسی فارغ‌التحصیل شد. کری فگن (Cary Fagan) تابه‌حال برای مخاطب کودک و بزرگسال کتاب نوشته و جوایز متعددی دریافت کرده است. از دیگر کتاب‌های وی می‌توان به مجموعه دوجلدی «گرگی و ویزویزک» اشاره کرد.

جوایز و افتخارات کری فگن:

– فینالیست دریافت جایزه کتاب تورنتو
– برنده جایزه ادبی استاندار عمومی
– برنده جایزه Scotiabank Giller
– برنده جایزه Trust Fiction Fiction در سال 2013
– برنده جایزه کتاب تصویری مرلین بیلی
– برنده جایزه IODE Jean Throop
– برنده جایزه کتاب یهودی
– برنده جایزه کتاب کوه راکی
– برنده جایزه هک متک
– برنده جایزه نورما فلک
– برنده جایزه بید درخشان
– دریافت مدال نقره آقای کریستی
– نامزد نهایی جایزه توس نقره‌ای
– نامزد دریافت جایزه کتاب تورنتو در سال

در بخشی از کتاب صوتی ولفی و فلای – جلد اول می‌شنویم:

لیوینگ استون خواهش کرد: «اه … بیا دیگه ولفی. مگه من کمکت نکردم؟ پس چرا اینا باید بدون من برن تو آب؟ الان واقعا میخواد از وسط اقیانوس رد بشه یعنی؟»
– «نمی‌دونم دربارهٔ چی حرف میزنی. این یه جعبهٔ مقواییه. راستکی که توی اقیانوس نیست.»
– «بله، خودم میدونم. فقط داریم اداشو درمیاریم.»
– «من ادا در نمیارم فلای.» برای اولین بار بود که اسم مستعارشو گفت: «من دارم تحقیق علمی انجام میدم، ادا درنمیارم.»
– «ولی ادا درآوردن خیلی باحاله! میخوای بگی یعنی هیچوقت هیچ ادایی درنیاوردی؟»
– «من حتی نمیدونم چجوری باید اینکارو انجام بدم. این کار مال بچه‌هاست.»
– «ماهم بچه‌ایم دیگه. بعدشم، نکنه واقعا می‌خواین منو بفرستین بیرون؟ اونم وقتی برادرم هنوز به خاطر توپ بیسبال از دستم عصبانیه، بزار یکم دیگه بمونم، نشونت بدم چجوری میشه ادای چیزیو درآورد. حتما خوشت میاد!»
فهرست مطالب کتاب صوتی۶ دقیقهبخش اول: ممنون ولی نه۸ دقیقهبخش دوم: بزرگ‌تر۹ دقیقهبخش سوم: کار درست۸ دقیقهبخش چهارم: تو هم همان چیزی را می‌بینی که من می‌بینم؟۴ دقیقهبخش پنجم: آن بیرون خبرهایی است۸ دقیقهبخش ششم: شنا کردن۸ دقیقهبخش هفتم: صبحانهٔ پرنده۵ دقیقهبخش هشتم: اثاثیهٔ شناور۶ دقیقهبخش نهم: خوش‌شانسیادامه فهرستمشخصات کتاب صوتیقیمت نسخه صوتی

معرفی و دانلود کتاب صوتی ولفی و فلای – جلد اول | کری فگن | کتاب‌های درگوشی