دسته‌بندی نشده · آوریل 23, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی پسری با دست آب نباتی | لارا نورث | آوارسامعرفی کتاب صوتی پسری با دست آب نباتیلارا نورث در کتاب صوتی پسری با دست آب نباتی از طریق نقل قصه‌ای شیرین و بامزه درباره‌ی پسرکی شکمو به نام جک، نکات آموزشی مهمی را در راستای کنترل بر هوس‌ها و مراقبت از خود، در اختیار مخاطبین خردسال اثر قرار داده است.

درباره کتاب صوتی پسری با دست آب نباتی:

جک، خوشحال و قبراق و پرانرژی، پشت میز غذاخوری نشسته و به کیک شکلاتی بزرگ و وسوسه‌برانگیزی که روبه‌رویش قرار دارد، خیره شده. امروز روز تولد اوست. جک با فوت کردن شمع‌های تولدی که روی کیک را پوشانده‌اند، نُه ساله خواهد شد. ولی راستش را بخواهید، حواس این پسربچه‌ی شکمو خیلی متوجه این مسائل نیست. فکر و ذکر او فقط و فقط زدن گازی به آن کیک شکلاتی لعنتی است! ولی مگر مادرش به این راحتی‌ها اجازه‌ی این کار را می‌دهد؟…

کتاب صوتی پسری با دست آب نباتی (The Boy with the Sweet-Treat Touch) قصه‌ای کودکانه است که ضمن سرگرم ساختن فرزندان شما، نکاتی تربیتی را نیز به ایشان می‌آموزد.

کتاب صوتی پسری با دست آب نباتی مناسب چه کسانی است؟

داستان آموزنده‌ی پسری با دست آب نباتی برای کودکان 6 تا 8 ساله نوشته شده است.

با لارا نورث بیشتر آشنا شویم:

لارا نورث (Laura North) نویسنده‌ی داستان‌های کودک و نوجوان، و ساکن و شاغل در شهر لندن است. از او تاکنون چندین اثر به فارسی ترجمه و منتشر شده، که از میان آن‌ها می‌توان به این عناوین اشاره داشت: «جک و کیک و لوبیا»، «پسری با دست آب نباتی» و «پاهای بزرگ سیندرلا».

در بخشی از کتاب صوتی پسری با دست آب نباتی می‌شنویم:

جک اون شب به همراه پدر و مادرش سر میز شام نشست و مامانش براش توی بشقاب غذا کشید. جک به بشقاب شامش نگاه کرد و چیزی به جز کوهی از سبزیجات ندید.
داد زد: «من از کلم بروکلی بدم میاد. از نخود و هویج حالم به هم می­‌خوره.»
همون لحظه چشمش به یک دسر شکلاتی بزرگ وسط میز خورد. یکهو لحنش عوض شد و گفت:
«می‌شه یه خورده دسر بهم بدین، لطفاً لطفاً؟»
«نه نمی‌شه. اول باید کلم بروکلیت رو تمومش کنی.»
فهرست مطالب کتاب صوتی۱۵ دقیقهپسری با دست آب‌نباتیادامه فهرستمشخصات کتاب صوتیقیمت نسخه صوتی

معرفی و دانلود کتاب صوتی پسری با دست آب نباتی | لارا نورث | آوارسا