دسته‌بندی نشده · آوریل 7, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی چطوری هیولام رو دیدم؟ | آماندا نال | آوارسا

[ad_1]

معرفی کتاب صوتی چطوری هیولام رو دیدم؟آماده‌ی ملاقات با هیولاها هستید؟… آماندا نال در کتاب صوتی چطوری هیولام رو دیدم؟ داستان پسربچه‌ای کوچک و بامزه را برایمان روایت کرده که یک شب از سر اتفاق با هیولاهای زیر تختش چشم در چشم می‌شود! گفتنی‌ست که اثر حاضر متعلق به مجموعه داستان‌هایی با عنوان «هیولامو می‌خوام» است.

درباره کتاب صوتی چطوری هیولام رو دیدم:

یکی بود یکی نبود. زیر گنبد کبود، یک پسربچه‌‌ی بامزه‌ای بود که شب‌ها به جای اینکه آرام توی تختش بخوابد، مشغول بازی با اسباب‌بازی‌هایش می‌شد. همه چیز خوب بود و خوب پیش می‌رفت تا اینکه یک شب، یکی از اسباب‌بازی‌های پسرک افتاد زیر تختش. خب، طبیعتاً او برای برداشتن اساب‌بازی‌اش خم می‌شود؛ و طبیعتاً سرش را می‌کند زیر تخت و دستش را دراز می‌کند؛ اما طبیعتاً نباید چشمش به کلی هیولا بیفتد که زیر تختش قایم شده‌اند! منتها دقیقاً همینطور می‌شود و پسرک، به طور کاملاً اتفاقی خانه‌ی هیولاها را زیر تختش پیدا می‌کند. حالا به نظر شما چه اتفاقی قرار است بیفتد؟…

آنچه خواندید خلاصه‌ای از داستان صوتی چطوری هیولام رو دیدم؟ (How I Met My Monster) بود؛ قصه‌ای جذاب و کودکانه که بی‌شک اوقات خوشی را برای فرزندان خردسال شما رقم خواهد زد.

نکوداشت‌های کتاب صوتی چطوری هیولام رو دیدم:

– ترسناک و بامزه. (Kirkus Reviews)
– پیشنهادی عالی به بچه‌هایی که به دنبال داستانی ترسناک (اما نه وحشتناک!) هستند. (Jennifer Wharton)

کتاب صوتی چطوری هیولام رو دیدم مناسب چه کسانی است؟

داستان چطوری هیولام رو دیدم؟ مخصوص کودکان سه تا هفت ساله است.

با آماندا نال بیشتر آشنا شویم:

آماندا نال ( Amanda Noll) نویسنده‌ی کودک و نوجوان و ساکن واشنگتن است. او تاکنون برنده‌ی چند جایزه‌ی معتبر برای مجموعه‌ی آثار خود شده. همچنین، در کارنامه‌ی وی سابقه‌ی همکاری با نشریاتی معبتر چون دیلی تلگراف به چشم می‌خورد.

در بخشی از کتاب صوتی چطوری هیولام رو دیدم می‌شنویم:

هیولای نارنجی به سقف خیره شد و قرمز هم دستی روی سرِ خودش کشید و به زمین زل زد. اما هیولای سبز برخلافِ بقیه به من نگاهی انداخت و شروع به قدم برداشتن به­ طرفم کرد. وقتی که کمی بهم نزدیک شد، صدای قارقور شکمی که اول شنیده بودم، باز هم به گوشم رسید. پس بدون معطلی به ­روی تختم پریدم تا دستِ هیولای سبز به پاهام نرسه.

“خیلی عجیبه. اینطور که معلومه صدای قاروقور شکم گِیب چیزیه که این بچه بهش نیاز داره تا روی تخت دراز بکشه.”

من هم برای اینکه مطمئن بشم اون پاهام رو نگیره، پتو رو چند دور دورِ خود پیچیدم.
فهرست مطالب کتاب صوتی۱۵ دقیقهچطوری هیولام رو دیدم؟ادامه فهرستمشخصات کتاب صوتیقیمت نسخه صوتی

معرفی و دانلود کتاب صوتی چطوری هیولام رو دیدم؟ | آماندا نال | آوارسا