دسته‌بندی نشده · آوریل 4, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی کایلو، عید پاک مبارک | ملانی رودال تسیه | آوارسامعرفی کتاب صوتی کایلو، عید پاک مبارککتاب صوتی کایلو، عید پاک مبارک از ملانی رودال تسیه داستانی کودکانه درباره‌ی پسر بچه‌ای به نام کایلو است که می‌خواهد تعطیلات عید پاک را در مزرعه‌ی عمو فلیکس خود بگذراند، و به خاطر همین هم حسابی ذوق دارد و سرحال است…

درباره کتاب صوتی کایلو، عید پاک مبارک:

روز عید پاک بود و کایلو و خواهرش رزی از خوشحالی در پوست خود نمی‌گنجیدند. آخر، پدر و مادرشان به آن‌ها قول داده بودند که چند روزی را در مزرعه‌ی عمو فِلیکس بگذرانند. همینطور هم شد. کایلو همراه خانواده به مزرعه‌ی عمو فلیکس رفت و چند روز فوق‌العاده را آنجا سپری کرد. البته این فقط کایلو نبود که خوش می‌گذراند؛ همه­ اعضای خانواده از روز اولی که به مزرعه رسیده بودند اوقات خوبی را سپری کرده بودند. ولی خب، کایلو کمی بیشتر از بقیه خوشحال بود. چرا؟ چون می‌توانست حسابی با دخترعمو و پسرعمو وقت بگذراند و کارهای باحال انجام دهد.

اگر شما هم می‌خواهید با کایلو و دوستان کوچکش همراه شوید و ضمن گردش در مزرعه چند نکته‌ی جالب درباره‌ی طبیعت و رسوم عید پاک یاد بگیرید، همین حالا شروع به گوش دادن قصه‌ی صوتی کایلو، عید پاک مبارک (Caillou: Happy Easter!) کنید…

اقتباس از کتاب صوتی کایلو، عید پاک مبارک:

مجموعه داستان‌های کودکانه‌ی کایلو در سال 1997 به قالب سریالی تلویزیونی با همین نام (سریِ کایلو) درآمدند.

کتاب صوتی کایلو، عید پاک مبارک مناسب چه کسانی است؟

کودکان سه تا هفت ساله مخاطبین اصلی داستان کایلو، عید پاک مبارک از ملانی رودال تسیه‌ (Melanie Rudel-Tessier) هستند.

در بخشی از کتاب صوتی کایلو، عید پاک مبارک می‌شنویم:

بعد از تموم شدن کار رنگ‌­آمیزی تخم­‌مرغ‌­ها، کایلو با صدای بلند پرسید: «کی قراره بازی شکار تخم‌­مرغ‌­ها رو بکنیم؟»

شکار تخم‌مرغ‌­ها بازی­‌ای مخصوص عید پاک بود که تو اون، خرگوش عید پاک تعداد زیادی از تخم‌­مرغ­‌های تزیین‌شده رو تو جاهای مختلف خونه قایم می­‌کرد و بچه­‌ها باید با سبدی به دنبالشون می­‌گشتن. هرکسی که تخم­‌مرغ‌­های بیشتری رو پیدا می­‌کرد برنده می­‌شد.

خاله آنا از توی آشپزخونه جواب داد که فردا بعد از اینکه خرگوش عید پاک به خونه­‌شون برسه این بازی رو انجام می‌دن. بعد پیشنهاد داد که چندتا هویج برای بیرون بذارن چون بعید نیست که اون هم وقتی می­‌رسه مثل بچه­‌ها گرسنه باشه.
فهرست مطالب کتاب صوتی۱۰ دقیقهکایلو، عید پاک مبارکادامه فهرستمشخصات کتاب صوتیقیمت نسخه صوتی

معرفی و دانلود کتاب صوتی کایلو، عید پاک مبارک | ملانی رودال تسیه | آوارسا