دسته‌بندی نشده · فوریه 14, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب صوتی 177 باور آدم حسابی‌ها: افکار، عادات و فلسفه انسان‌های بزرگ و موفق | استیو سیبولدمعرفی کتاب صوتی 177 باور آدم حسابی‌ها: افکار، عادات و فلسفه انسان‌های بزرگ و موفقراه اصلی محقق کردن رؤیاهایمان کدام است؟ استیو سیبولد در کتاب صوتی 177 باور آدم حسابی‌ها با ارائه راهکارهایی به شما کمک می‌کند تا زندگی خود را به نحوی تغییر دهید که به هرآنچه می‌خواهید دست پیدا کنید. این کتاب کاربردی بعد از انتشار بیش از یک میلیون نسخه به فروش رفت.

درباره کتاب صوتی 177 باور آدم حسابی‌ها:

هر فردی در این جهان قادر است به هرآنچه که آرزویش را دارد برسد. کافی است افکار و عقایدتان را تغییر دهید تا به موفقیت، ثروت و هر چیزی که رؤیای رسیدن به آن را دارید، دست پیدا کنید. استیو سیبولد عقیده دارد هرکسی می‌تواند به یکی از ثروتمندترین افراد جهان تبدیل شود. او در کتاب 177 باور آدم حسابی‌ها (177 Mental Toughness Secrets of the World Class) درمورد اهمیت انتخاب و اتخاذ تصمیم‌های درست و تأثیر آن در موفقیت افراد صحبت می‌کند.

با شنیدن این کتاب متوجه می‌شوید که تغییر افکار و عقاید به شکلی است که می‌تواند کسی را از یک زندگی معمولی به سطح بسیار بالاتری بکشاند. اگر این کنجکاوی برایتان پیش آمده که کدام انتخاب‌ها هستند که بیشترین تأثیر را روی ثروت ما می‌گذارند، به کتاب صوتی 177 باور آدم حسابی‌ها گوش کنید تا با کمک راهکارهای ارائه شده در آن بتوانید از هر لحظه از زندگی‌تان بیشترین بهره را ببرید.

نویسنده به شما یاد می‌دهد بهانه آوردن را برای همیشه از زندگی‌تان کنار بگذارید و دستورالعملی کاربردی را برای رسیدن به موفقیت در زندگی‌تان به کار بگیرید. کافی است باورهایی را که زندگی افراد موفق را تغییر داد بشناسید و آن‌ها را در تصمیم‌گیری‌هایتان پیاده‌سازی کنید تا شاهد پیروزی و برنده‌شدن خود در بازی زندگی باشید.

در نکوداشت کتاب صوتی 177 باور آدم حسابی‌ها:

– به نظر من این کتاب تغییردهنده زندگی و رهایی‌بخش است. من الان یک زندگی عالی دارم. استیو سیبولد استادی است که به افراد آموزش می‌دهد به چه چیزهایی برای برنده‌شدن نیاز دارند. (لو وود – مدیر کسب‌وکار)

کتاب صوتی 177 باور آدم حسابی‌ها مناسب چه کسانی است؟

اگر دوست دارید مسیر زندگی‌تان را به سمت موفقیت پیش ببرید و مثل افراد برجسته زندگی کنید، شنیدن راهکارهای ارائه شده در این کتاب کمک زیادی به شما می‌کند.

با استیو سیبولد بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده و تنیس‌باز حرفه‌ای سابق و مربی ملی تابه‌حال به ورزشکاران زیادی همچون «آندره آغاسی»، «بوستون سلتیکس» و «فلوریدا مارلینز» کمک کرده تا بتوانند به مقام قهرمانی برسند. او در سال 1997 شروع به همکاری با تیم‌های فروش Fortune 500 کرد و به شرکت‌هایی مانند جانسون و جانسون، گلکسو اسمیت کلاین، ترانس آمریکا و یامانوچی کمک کرد تا فروش خود را تا صدها میلیون دلار افزایش دهند.

استیو سیبولد (Steve Siebold) تابه‌حال چندین کتاب در زمینه تمرین‌های ذهنی نوشته که به زبان‌های مختلفی ترجمه شده‌اند. وی مصاحبه‌ها و مقالاتی داشته که در نشریات معتبری همچون وال‌استریت ژورنال، فورچون، فوربس، یو اس ای تودی و صدها نشریه دیگر در سراسر جهان منتشر شده است.

در بخشی از کتاب صوتی 177 باور آدم حسابی‌ها می‌شنویم:

آماتورها چون از سر ترس رفتار می‌کنند، بنابراین شرافت را یک کار لوکس می‌انگارند که سعی در نگهداری از آن دارند. در تلاش برای بقا در دنیای بیزینس اغلب شرافت را در پشت سر خود می‌گذارد. اما آدم حسابی‌ها مزیت رفتار از سر عشق را دارند و این موضوع آن‌ها را مجبور می‌کند که شرافت را سرلوحهٔ همهٔ امور خود قرار دهند.

آدم حسابی‌ها به شرافت تمام‌عیار معروف‌اند. همکاران آن‌ها می‌دانند که حتی در شرایط سخت هم آن‌ها باشرافت عمل می‌کنند. شرافت عادت آدم حسابی‌ها است. نه به این دلیل که باعث موفقیت آن‌ها می‌شود. بلکه به این دلیل که کار درست این است. وقتی یک آدم حسابی به تو می‌گوید کاری را انجام می‌دهد، می‌توانی روی حرفش حساب کنی.

دست‌دادن با آن‌ها یعنی یک قرارداد ملزم کننده برخلاف آن چه که در مدارس کسب‌وکار آموزش می‌دهند. دست دادن در میان آدم حسابی‌ها هنوز هم بسیار رایج است. آدم حسابی‌ها قوانین مختلفی را رعایت می‌کنند.

معرفی و دانلود کتاب صوتی 177 باور آدم حسابی‌ها: افکار، عادات و فلسفه انسان‌های بزرگ و موفق | استیو سیبولد