دسته‌بندی نشده · جولای 7, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب عصای جادویی ثروتمندان | رابرت کیوساکی | انتشارات طاهریانمعرفی کتاب عصای جادویی ثروتمندانیکی از بزرگان از «کلمات» به عنوان عصای جادویی یاد می‌کند و معتقد است با قدرت کلام می‌توانید تحولات مثبتی را رقم بزنید. بر همین اساس رابرت کیوساکی و کیم کیوساکی در کتاب عصای جادویی ثروتمندان به شما می‌گویند که ابزار سحرآمیز ثروتمند شدن چیست و چگونه عمل می‌کند. ابوالفضل طاهریان ریزی گزیده‌ای از مهم‌ترین نکات و ارزشمندترین شگردهایی را که در این کتاب وجود دارد با شما به اشتراک می‌گذارد.

درباره‌ی کتاب عصای جادویی ثروتمندان

ثروتمند شدن رازی دارد که هرکسی از آن باخبر نیست اما همه ثروتمندان در مسیر موفقیت خود از شگرد‌هایی استفاده می‌کنند که دانستن آن همچون جادو زندگی افراد را متحول می‌کند. رابرت کیوساکی و همسرش کیم کیوساکی زوج موفق و مشهور که سال‌هاست کتاب‌های خود در حوزه موفقیت را به چاپ می‌رسانند این بار پرده از رازی جادویی بر می‌دارند و راه جدیدی در مسیر موفقیت به شما نشان خواهند داد.

بسیاری از مردم تصور می‌کنند که راه رسیدن به استقلال مالی پس‌انداز پول است. این به آن دلیل است که اکثر شبه کارشناسان مالی، والدین و تعلیمات مدارس از سنین کودکی تنها این موضوع را آموزش می‌دهند. این در حالی‌ست که تغییرات کلان بازارهای اقتصادی و گردش سرمایه، فرهنگ مالی جدیدی را با خود به همراه آورده‌اند و برای کسب ثروت باید با این تغییرات هماهنگ شد.

رابرت کیوساکی و به همراه کیم کیوساکی در کتاب عصای جادویی ثروتمندان به شما می‌آموزند که همچون یک جادوگر حرفه‌ای و با یک عصای جادویی فرصت‌ها را به پول و سرمایه تبدیل کنید. اما این عصا چیست و در دست چه کسانی قرار دارد؟

کتاب پیش‌رو ترفندهای جدید ثروتمند شدن را با شما به اشتراک می‌گذارد و ابزارهای لازم برای تبدیل شدن به یک سرمایه‌دار موفق و ثروتمند را در اختیار شما قرار می‌دهد.

کتاب عصای جادویی ثروتمندان مناسب چه کسانی است؟

کسانی که برای ثروتمند شدن به دنبال راهکارهای جدید و هوشمندانه هستند، از این کتاب نکات مفیدی را خواهند آموخت.

با نویسندگان کتاب عصای جادویی ثروتمندان بیشتر آشنا شویم:

رابرت کیوساکی (Robert T Kiyosaki) نویسنده، سرمایه‌گذار، کارآفرین و مربی مالی ژاپنی – آمریکایی است که در هاوایی به دنیا آمد و همان جا نیز بزرگ شد. کیوساکی حاصل تجربیات خود را در زمینه مالی و درآمدزایی، در کتاب‌هایش با مخاطبانش به اشتراک گذاشته است.

مشهورترین و پرفروش‌ترین کتاب او «پدر فقیر، پدر پولدار است» که در دو سال متوالی به عنوان پرفروش‌ترین کتاب یو‌اس‌ای تودی در زمینه پول نامگذاری شد، بیش از 27 میلیون نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رسید.

او در سال 2005 به عنوان یکی از 25 نویسنده برتر فروش کتاب در آمازون معرفی شد. او همچنین در سال 2006 با همکاری دونالد ترامپ کتاب «چرا ما می‌خواهیم شما ثروتمند شوید» را نوشت که در صدر لیست پرفروش‌های نیویورک تایمز قرار گرفت.

از آثار دیگر این نویسنده می‌تون به «کسب ثروت به روش پدر پولدار»، «دسیسه ثروتمندان»، «هوش مالی خود را افزایش دهید!»، «رهایی از کارمندی!»، «راهنمایی‌های پدر پولدار برای سرمایه‌گذاری»، «تجارت قرن بیست و یکم» و «دانشکده کسب و کار» اشاره کرد.

کیم کیوساکی (Kim Kiyosaki) یک تاجر و سرمایه‌گذار آمریکایی‌ست که به همراه همسر خود رابرت کیوساکی چندین شرکت را تأسیس کردند. فعالیت تجاری خود در فضای تبلیغات آغاز کرد و کم‌کم به سوی کارآفرینی رو آورد.

او اولین کار خود را در سال 1984 راه‌اندازی کرد و سپس به همراه شوهرش رابرت، چندین شرکت تجاری را تأسیس کردند. پس از آن، کیم تجربیات مختلفی را پشت سر گذراند و تلاش بیشتری برای سرمایه‌گذاری و استقلال مالی خود کرد. حتی در این بین کتاب‌های مختلفی را نوشت تا تجربیات خود را به دیگران منتقل کند. آثاری نظیر «زمان رشد فرا رسیده است دختر» که با استقبال فراوانی نیز روبه‌رو شد.

در بخشی از کتاب عصای جادویی ثروتمندان می‌خوانیم

زمانی که پول کافی برای خرید ملک را پس انداز می‌کردیم، مقدار زیادی از درآمد حاصل از ملک را پوشش می‌دادیم و همچنین بدهی‌هایی را که در قالب وام مسکن می‌پذیریم، پوشش می‌دادیم. سپس به پرداخت هزینه‌های سرمایه گذاری خود و همچنین اضافه کردن جریان نقدی از ملکی به دیگری ادامه دادیم. این امر توانایی ما را برای خرید ملک دیگر تسریع کرد. این پس از آن منجر به سود بیشتری می‌شد. در نهایت بسیاری از آن‌ها را فروختیم و در پروژه‌های بزرگ‌تری مانند ساختمان‌های آپارتمانی سرمایه‌گذاری کردیم.

ما همچنین آن را به دارایی‌های دیگر گسترش دادیم. به عنوان مثال، کتاب من، پدر پولدار پدر بی‌پول، پرفروش‌ترین کتاب مالی شخصی در تمام دوران است که بیش از 32 میلیون نسخه فروخته است. من هنوز هم تا به امروز چک‌های بزرگ حق امتیاز دریافت می‌کنم و کسب و کار ما، پدر پولدار، آموزش مالی را در قالب کتاب، مربیگری، سمینارها و محصولات دیجیتال ارائه می‌دهد و هر ماه پول در جیب ما می‌گذارد.

من و کیم هرگز مجبور نیستیم یک روز دیگر در زندگی‌مان کار کنیم و جریان نقدینگی از دارایی‌هایمان هزینه‌های ما را پوشش می‌دهند. به عبارتی، این موضوع با پس انداز بسیار متفاوت است زیرا پس‌انداز ممکن است تمام شود. ولی جریان نقدی بدون توجه به هر چیزی ادامه می‌یابد. پس انداز می‌تواند ارزش خود را نسبت به تورم از دست بدهد. ولی ارزش دارایی‌ها همراه با تورم افزایش می‌یابد. به همین دلیل است که این فرمول شما را از نظر مالی واقعاً مستقل و آزاد می‌کند.
فهرست مطالب کتابمقدمه
فصل 1: استقلال مالی در سال 2022 چیست؟
فصل 2: 5 پیش‌بینی بازار املاک و مستغلات برای سال 2022
فصل 3: چگونه با برنامه‌ریزی سرمایه‌گذاری رویای بزرگی داشته باشیم؟
فصل 4: شش کسب و کار تازه در سال 2022
فصل 5: غلبه بر ناامیدی با هوش هیجانی
فصل 6: شگردهای بودجه‌بندی پدرپولدار و پدر بی‌پول برای سال 2022
فصل 7: چگونه می‌توانم آن را بپردازم؟
فصل 8: 5 نکته برای پرداخت بدهی کارت اعتباری در سال 2022
فصل 9: 8 نکته برای برنده شدن در بازی
فصل 10: 7 استراتژی اثبات شده برای سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات
فصل 11: سقوط بیت کوین و اتریوم
فصل 12: قدرت انتخاب و کلید ثروتمند بودن
فصل 13: آیا شغل خود را به خاطر ربات‌ها از دست خواهید داد؟

معرفی و دانلود کتاب عصای جادویی ثروتمندان | رابرت کیوساکی | انتشارات طاهریان