دسته‌بندی نشده · فوریه 25, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب لقمه لقمه تا موفقیت | الهه راحمی | انتشارات نوآوران سینامعرفی کتاب لقمه لقمه تا موفقیتکتاب لقمه لقمه تا موفقیت نوشته‌ی الهه راحمی، راهکارهایی طلایی را ارائه می‌دهد که اگر قاطعانه و با اشتیاقی سوزان آن‌ها را دنبال کنید بدون شک به هر آنچه مد نظر دارید می‌رسید و موفق می‌شوید.

درباره‌ی کتاب لقمه لقمه تا موفقیت:

انتخاب هدفی که انسان در زندگی‌اش برمی‌گزیند، ارزش واقعی وی را تعیین می‌کند. برای توضیح بهتر این جمله به داستان زیر توجه کنید:

شخصی را تصور کنید که در حال تماشای مسابقه دوی 100 متر است. از زمان شروع تا پایان مسابقه زمان کوتاهی سپری و در نهایت یک نفر برنده می‌شود و مدال طلا را به او می‌دهند و مراسم باشکوهی برایش می‌گیرند. تماشاگر با دیدن این صحنه تصمیم می‌گیرد اگر باز هم مسابقه برگزار شد، شرکت کند و می‌گوید که این کار آسانی است و می‌تواند یکی از جوایز را به راحتی به دست آورد. وی نه‌ تنها بعد از شرکت در مسابقه بعدی به پیروزی دست پیدا نمی‌کند، بلکه به سختی شکست می‌خورد. در نهایت خود را انسان بدشانسی می‌داند که لیاقت پیروزی ندارد و این وضعیت اکثر مردم دنیا و جامعه خودمان است.

کتاب لقمه لقمه تا موفقیت به شما نشان می‌دهد که برای رسیدن به موفقیت تنها آرزو کردن کافی نیست، بلکه باید به رویاهایتان جامه‌ی عمل بپوشانید. اما چگونه؟ همه‌چیز از یک فکر و با یک ‌قدم شروع می‌شود، قدم‌های بعدی خودبه‌خود برداشته می‌شوند. جهان راه را جلوی پای افرادی قرار می‌دهد که می‌دانند مقصد نهایی‌شان کجاست.

موفقیت پدیده‌ای اتفاقی نیست! برای رسیدن به پیروزی ابتدا باید هدف خود را انتخاب کنید و قدم اول را بردارید؛ این نکته را بدانید که سختی کار برداشتن همین قدم اول است که اگر آن را بگذرانید ادامه‌ی مسیر هموار خواهد شد. کتاب حاضر برگرفته از چکیده‌ی چهل کتاب برتر در زمینه‌ی موفقیت است که نکات کاربردی را برای چشیدن طعم شیرین پیروزی به شما می‌آموزد.

راز موفقیت در آغاز کردن است. برای شروع باید وظایف سخت و پیچیده‌ی خود را به وظایف کوچک که قابل مدیریت کردن هستند، تبدیل کنید و یا به عبارتی دیگر آن‌ها را لقمه لقمه نمایید. موفقیت یک شبه به دست نمی‌آید، بلکه روز به روز و قدم به قدم شکل می‌گیرد. حتی کوچک‌ترین تصمیمات می‌تواند کلید اصلی رسیدن به موفقیت باشند.

کتاب لقمه لقمه تا موفقیت برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب را به افرادی پیشنهاد می‌کنیم که می‌خواهند راه‌های رسیدن به موفقیت را یاد بگیرند.

جملات برگزیده‌ی کتاب لقمه لقمه تا موفقیت:

– پیش از اینکه از پله‌های نردبان موفقیت بالا بروید، اول مطمئن شوید که نردبان را به دیوار درستی تکیه داده‌اید. (استفان کاوی)
– اگر فقیر به دنیا آمده‌ای تقصیر تو نیست، اما اگر فقیر از دنیا بروی تقصیر خودت است پس درست گام‌هایت را بردار. (بیل گیتس)
– شما آن چیزی می‌شوید که بیشتر اوقات به آن می‌اندیشید. (ارل نایتینگل)

در بخشی از کتاب لقمه لقمه تا موفقیت می‌خوانیم:

چه باورهایی مثبت و چه باورهایی منفی هستند.
باورهایی که باعث موفقیت، آرامش و پیشرفت ما می‌شوند باورهای مثبت هستند.
مانند: من توانایی‌های زیادی دارم و می‌توانم کارم را به بهترین شکل ممکن انجام دهم.
باورهایی که باعث می‌شود ما در مشکلات و یا در موقعیت‌های دشوار بمانیم، منفی هستند
مانند: احساس ضعف و ناتوانی از اینکه توانایی انجام آن کار را نداریم.
امیدوارم بتوانید نکات این فصل را در زندگی به کار بگیرید و روی باورهایتان، برای تقویت هر چه بیشتر کار کنید.
فهرست مطالب کتابپیشگفتار
مقدمه
موضوع کتاب
راز موفقیت، توکل بر خدا
اولین گام، سخت‌ترین گام
تقویت باورها
عبور از موانع
هدفمند بودن
تلاش و پشتکار
مدیریت زمان
عزت نفس و اعتماد به نفس
قدرت بیان
غلبه بر ترس و استرس
برنامه‌ریزی کنید
بنویسید تا اتفاق بیفتد
معاشرت و مصاحبه با افراد موفق
مطالعه کنید
تغییر در خود و ترک عادت‌های غلط
شکرگزاری
سخن پایانی
تقدیر و تشکر
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود کتاب لقمه لقمه تا موفقیت | الهه راحمی | انتشارات نوآوران سینا