دسته‌بندی نشده · ژوئن 20, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب مجموعه قوانین حقوقی – جلد دوم | سمیه همراهی | انتشارات نویسندگان آزادمعرفی کتاب مجموعه قوانین حقوقی – جلد دومکتاب مجموعه قوانین حقوقی – جلد دوم نوشته‌ی سمیه همراهی و مجتبی احمدی، مجموعه کاملی از قوانین حقوقی ایران را دربردارد که شامل قانون پیش‌فروش ساختمان، قانون صدور چک، قانون نوسازی و عمران شهری، قانون وکالت، قانون حفاظت از خاک، قانون مالیات‌های مستقیم و قانون کار است.

درباره کتاب مجموعه قوانین حقوقی – جلد دوم

در کتاب حاضر هر بخش به ترتیب و با جزییات تقسیم‌بندی شده است. سمیه همراهی و مجتبی احمدی قوانین مربوط به هر موضوع را به خوبی تفکیک کرده و با دقت و جزییات شرح داده‌اند.

کتاب مجموعه قوانین حقوقی – جلد دوم مناسب چه کسانی است؟

مطالعه این کتاب به علاقه‌مندان به مباحث حقوقی پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب مجموعه قوانین حقوقی – جلد دوم می‌خوانیم

ماده 8 – دفتر اسناد رسمی، پس از مراجعه مؤدی، استعلام مربوط به مورد معامله (شامل مشخصات اصلی مورد معامله، پلاک اصلی و فرعی، مشخصات هویتی خریدار و فروشنده و کد رهگیری تخصیص داده شده به مؤدی در درگاه تبادل اطلاعات) را در سامانه ثبت وارد می‌نماید. استعلام در سامانه ثبت، تأیید و به صورت الکترونیکی و ممهور به مهر الکترونیکی سازمان ثبت، صادر و به درگاه تبادل اطلاعات ارسال خواهد شد. سازمان مالیاتی نیز رسیدی مبنی بر تأیید دریافت اطلاعات را، به صورت الکترونیکی و ممهور به مهر الکترونیکی صادر و به سازمان ثبت ارائه می‌نماید.
فهرست مطالب کتابفصل 4: قانون پیش‌فروش ساختمان
فصل 5: قانون صدور چک
فصل 6: قانون نوسازی و عمران شهری
فصل 7: قانون وکالت
فصل 8: قانون حفاظت از خاک
فصل 9: قانون مالیات‌های مستقیم
فصل 10: قانون کار
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود کتاب مجموعه قوانین حقوقی – جلد دوم | سمیه همراهی | انتشارات نویسندگان آزاد