دسته‌بندی نشده · آوریل 9, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب میانبری به موفقیت: نسخه موفقیت شما در زندگی، روابط،‌ شغل، درآمد و سلامتی | باب هاتینگا | انتشارات رسپینا

[ad_1]

معرفی کتاب میانبری به موفقیت: نسخه موفقیت شما در زندگی، روابط،‌ شغل، درآمد و سلامتیاین شما و این نقشه‌راهی برای خلق یک زندگی شگفت‌آور… باب هاتینگا در کتاب میانبری به موفقیت فرمولی اساسی را برای رسیدن به موفقیت بیان کرده و به شما کمک می‌کند تا یک زندگی کامیاب‌کننده‌تر را برای خود رقم بزنید. با به‌کاربستن این اثر شگفت‌انگیز در جنبه‌های مختلف زندگی خود، از جمله روابط، سلامتی، ثروت و شغل موفق‌تر عمل خواهید کرد.

درباره کتاب میانبری به موفقیت:

موفقیت برای شما چگونه تعریف می‌شود؟ به عبارتی، دقیقاً چه باید رخ دهد تا خود را موفق بنامید؟ حقوق فراوانی بگیرید، در یک خانه‌ی فوق‌العاده بزرگ زندگی کنید،‌ رابطه‌ی عاطفی شگفت‌انگیز و پرشوری داشته باشید و یا بالاترین مدل ماشین متعلق به شما باشد؟‌ باب هاتینگا (Bob Huttinga) در کتاب میانبری به موفقیت (A Shortcut to Success)‌ بیان می‌کند فارغ از این که معیار موفقیت برای شما چگونه تعریف می‌شود، فرمولی اساسی وجود دارد که با به‌کار بستن آن می‌توانید به هر‌آنچه که «موفقیت» و «خوشبختی» می‌نامید، دست پیدا کنید.

دستیابی به موفقیت آسان نیست. که، مسیری‌ست سخت و پرچالش. اما خبر خوب اینجاست که قرار نیست به‌تنهایی قدم به این راه دشوار و طولانی بگذارید. باب هاتینگا گام‌به‌گام در این مسیر همراه شماست و توصیه‌ها و پیشنهاداتی را مطرح می‌کند که با به‌کارگیری آن‌ها موفقیت سهل‌الوصول‌تر خواهد شد و آسان‌تر از آنچه که در سر می‌پرورانید، به خواسته‌های خود جامه‌ی عمل خواهید پوشاند. این کتاب فرصتی را در اختیار شما قرار می‌دهد که با استفاده از آن می‌توانید پتانسیل‌های خود را به فعلیت برسانید و رویاهای خود را تحقق ببخشید. باب هاتینگا از تجارب فراوان خود در زمینه‌ی پزشکی، روانشناسی و هوموپاتی بهره گرفته و فرمولی طلایی برای موفقیت ارائه کرده است؛ فرمولی کلیدی که می‌تواند زندگی شما را دگرگون سازد.

بنابراین اگر از آثار کلیشه‌ای و ناکارآمد خودسازی به تنگ آمده‌اید، کتاب میانبری به موفقیت تمام چیزی‌ست که به آن نیاز دارید. نکاتی که نویسنده‌ی این اثر طی ده فصل به آن‌ها می‌پردازد، جملگی آزموده شده و امکان‌پذیر هستند. این اثر از جمله کتاب‌هایی‌ست که بارها به آن برمی‌گردید و مطالبش را از نو مطالعه خواهید کرد. هاتینگا به ما نشان می‌دهد که می‌توان مسیر دور و درازِ موفقیت را بسیار کوتاه‌تر پیمود؛ تنها کافی‌ست به توصیه‌های کتاب پیش‌رو دل بسپاریم و یک بار برای همیشه عزم خود را برای تغییر زندگی‌مان جزم کنیم. در نهایت این که همه‌ی ما لایق یک زندگی شگفت‌آور هستیم. مسأله اینجاست که این امر به‌خودی خود محقق نمی‌شود. زمان آن رسیده که دست بر زانو بزنیم و خود مسئولیت زندگی‌مان را برعهده بگیریم.

کتاب میانبری به موفقیت مناسب چه کسانی است؟

اگر به کتاب‌های موفقیت علاقه‌مند هستید، این اثر به شما پیشنهاد می‌شود.

جملات برگزیده‌ی کتاب میانبری به موفقیت:

– لزومی ندارد به دنبال عشق بگردید، وقتی در جستجو و پیدا کردن همه‌ی موانعی که در وجودتان بر علیه عشق ساخته‌اید باشید، خیلی به آن نزدیک شده‌اید. (رومی)
– در جاده حقیقت، انسان فقط می‌تواند دو اشتباه داشته باشد، یا آن را شروع نکند یا تا به آخر نرساند. (بودا)
– من هر چه بیشتر و بیشتر متقاعد می‌شوم که کامیابی یا ناکامی ما بیشتر بستگی به نوع نگاه ما به اتفاقات گذشته دارد، تا به طبیعت خود اتفاقات. (الکساندر فون هامبولت)
– اگر از چیزی خارج از وجود خودتان اضطراب دارید، اشکال از آن چیز نیست، بلکه از برداشت شما از آن چیز است. شما توانائی آن را دارید که هر وقت بخواهید نظرتان را تغییر دهید. (مارکوس آنتونیوس)

در بخشی از کتاب میانبری به موفقیت می‌خوانیم:

نقش خداوندی به کارهای خیلی بزرگی مربوط می‌شود که ما حقیقتاً نمی‌توانیم آن‌ها را کنترل یا تغییر دهیم. موضوعاتی مثل: هوا، زمین لرزه، طوفان ها و غیره. اگر ما نگران این رویدادها باشیم، مسلماً گرفتار اضطراب و التهاب در جسم خود خواهیم شد. ما می‌توانیم بعضی کارها را انجام دهیم، مثلاً اعانه بدهیم یا در خدمات خیرخواهانه داوطلب باشیم، اما هر وقت در هرکاری گرفتار نگرانی شرایطی که خداوند در آن نقش اصلی را دارد شدیم، لازم است یک لحظه تأمل کرده و به خود بگوئیم ” این نقش و مشیت خداوندی است و او بر آن چه می کند آگاه است” و بعد آسوده باشیم و به کار خود ادامه دهیم.

نقش و مسئولیت من می‌تواند هر چیزی باشد که روی من تأثیر می‌گذارد و مشخصاً به خود من مربوط می‌شود و فقط من می‌توانم آن ها را انجام دهم. مثلاً اگر من سیگار می‌کشم و این عادت به سلامتی من لطمه می‌زند، تنها کسی که می‌تواند این شرایط را تغییر دهد، خود من هستم نه کس دیگری، یا حتی سرزنش و ملامت دوستان و اعضا خانواده. خداوند نیز اهمیتی به آن نمی‌دهد. البته اگر از او تقاضای کمک بخواهیم، حاجت ما را برآورده می‌کند. اما اگر اصرار در ادامه این رفتار آسیب رسان داشته باشیم، او کاری به ما ندارد. اگر من عوارض معوقه‌ی ملک خود را پرداخت نکرده باشم، کس دیگری- شهرداری شهر، مراقب است و به من اعلام و اخطار می کند تا آن را پرداخت کنم. بنابراین، من شخصاً باید مراقب نقش و مسئولیت خود باشم.

نقش و مسئولیت شما نیز کارهائی هستند که فقط شما شخصاً باید آن ها را انجام دهید. اگر حیاط خانه شما درهم و برهم و نامرتب است، مسئولش شما هستید. اگر من از این موضوع ناراحت هستم، مشکل من است. وظیفه ی من نیست که مثلاً چمن حیاط خانه ی شما را کوتاه کرده یا شما را وادار به این کار بکنم، بلکه وظیفه‌ی من مراقبت از خودم و چگونگی رفتارم است.
فهرست مطالب کتابیادداشت نویسنده
معرفی
1: درک من از ماهیت چیزها
2: ‌ ذهن – آگاه و نیمه‌آگاه
3: فرمول ساختن یک زندگی شگفت‌انگیز
4: تغییر نگرش در خاطرات گذشته
5: قدم اول فرمول – خاطرات گذشته خود را تغییر دهید.
6: قدم دوم فرمول – شفافیت در اهداف و خواسته‌ها
7: قدم سوم فرمول – برداشت درست از آینده
8: فرمول حرکت از معمولی به شگفت‌انگیزی
9: آیا می توان برای دیگری زندگی شگفت‌انگیزی ساخت؟
10: خلاصه – شما که سازنده زندگی خود هستید، پس آن را شگفت‌انگیز بسازید
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود کتاب میانبری به موفقیت: نسخه موفقیت شما در زندگی، روابط،‌ شغل، درآمد و سلامتی | باب هاتینگا | انتشارات رسپینا