دسته‌بندی نشده · ژوئن 1, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب پول، پول، پول، پول، پول | جان میلتون فاگ | انتشارات فرشتهمعرفی کتاب پول، پول، پول، پول، پولجان میلتون فاگ در کتاب پول، پول، پول، پول، پول، با بیانی گویا و شفاف شما را با مفهوم بازاریابی شبکه‌ای و وجوه گوناگون آن آشنا می‌کند و بهتان می‌آموزد که بدون نیاز به هزینه‌های هنگفت، کسب‌وکار شخصی خود را تاسیس کنید و از آن به درآمدزایی برسید. این کتاب با برخورداری از نکات طلایی، کلید موفقیت را در دستان شما قرار می‌دهد.

درباره کتاب پول، پول، پول، پول، پول:

بازاریابی یکی از مشاغلی است که علاوه بر درآمد بالا و افزایش پول، موجب ثروت‌آفرینی نیز می‌شود. اما ثروت‌آفرینی چیست و چه تفاوتی با کسب درآمد دارد؟

ثروت آفرینی به این معنی است که فرد سرمایه‌گذار علاوه بر کسب سود، آفرینش و خلق ثروت را با نگاهی بلند مدت به دیگران می‌آموزند و این فرهنگ را در مجموعه خود جاری می‌سازد. به این ترتیب هرکس برحسب تلاش و فعالیت خود به پول می‌رسد. زمانی‌که چنین موقعیتی خلق می‌شود، به اصطلاح، آن فعالیت ارزش افزوده زیادی برای کل افراد یک سازمان به ارمغان آورده و یکی از راه‌های رسیدن به چنین موقعیتی، بازاریابی شبکه‌ای است.

کتاب پول، پول، پول، پول، پول با تمرکز بر حوزه بازاریابی شبکه‌ای و توسعه کسب‌وکار فردی، شما را با اصول و روش‌های این حوزه آشنا می‌کند و ابزارهای اساسی را که برای رسیدن به موفقیت به آن‌ها نیاز دارید در اختیارتان می‌گذارد.

بازاریابی شبکه‌ای یک مبحث صرفاً آکادمیک نیست. اما این موضوع دلیلی بر کم‌ارزشی یا بی‌اعتباری آن نخواهد بود بلکه به این معناست که در حین کار و تجربیات واقعی شکل می‌گیرد. به همین دلیل است که یک بازاریاب شبکه‌اى تازه‌کار هم مى‌تواند روش‌های این نوع کسب‌وکار را بیاموزد و به دیگران منتقل کند.

همین ویژگی باعث شده تا با کمک این اصول، هر فرد با هر سطحی از آشنایی بدون وقفه و مستقیم برای کسب درآمد اقدام کند و شبکه فروش خود را تاسیس نماید. کتاب پول، پول، پول، پول، پول (Money Money Money Money Money)، ضمن آشنا کردن شما با اصول بازاریابى شبکه‌اى روش‌های کسب درآمد و رسیدن به سود را نیز آموزش می‌دهد.

با جان میلتون فاگ بیشتر آشنا شویم:

نویسنده، سخنگو، استاد و مربی، عکاس، فروشنده و سردبیر نشریه از جمله تخصص‌های جان میلتون فاگ (John Milton Fogg) است که او را به فردی مشهور و سرشناس تبدیل کرده. میلتون فاگ مدرک کارشناسی عکاسی از دانشگاه هنرهای زیبای فیلادلفیا دارد و در کشورهای آمریکا، استرالیا، کانادا، چین، جزیره کرت، امارات، کره، مالزی، نیوزلند، روسیه، سنگاپور، کاستاریکا سخنرانی کرده است.

او صاحب امتیاز دو مجله درباره فروش مستقیم به نام‌های Upline و Network Marketing Lifestyles و سردبیر مجله Networking Times و یکی از نویسندگان مجله Success است.

خواندن کتاب پول، پول، پول، پول، پول به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

مطالعه این کتاب برای کسانی که به حوزه‌های مختلف بازاریابی علاقه دارند و در این زمینه در حال کسب تجربه هستند، مناسب است.

در بخشی از کتاب پول، پول، پول، پول، پول می‌خوانیم:

روزی، یکی از مشتریان اداره آمده بود تا حق بیمه‌اش را پرداخت کند. لباس‌های آزاد و متناسبش توجه تامی را جلب کرد. تامی از آن زن که اسمش جوزت بود پرسید، او چه کار کرده که لاغر شده است، و جوزت هم یک دسته بروشور روی میز تامی انداخت و گفت: «اگر بین این‌ها چیزی نظرت را جلب کرد، با من تماس بگیر.» قبل از اینکه جوزت به ملاقات بعدی‌اش برسد، تامی به تلفن ماشینش زنگ زد و گفت: «همین حالا، برگرد این‌جا. هر چی باشه، من می‌خوامش.»
فهرست مطالب کتابپیشگفتار
درباره‌ی نویسنده
پول، پول، پول، پول، پول…
حکایت یک انسان
ریشه‌ی همه‌ی بدی‌ها
چگونه پول در می‌آورید…؟
چه می‌شد اگر راهی وجود داشت…
حرفه‌ی فروش از طریق بازاریابی شبکه‌ای
فروش از طریق بازاریابی شبکه‌ای
راز ثروتمندان
چگونه در بازاریابی شبکه‌ای، پول در می‌آورید؟
گام بعدی در تکامل اقتصاد آزاد
آنچه در بازاریابی شبکه‌ای برای شما امکان‌پذیر است
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود کتاب پول، پول، پول، پول، پول | جان میلتون فاگ | انتشارات فرشته