دسته‌بندی نشده · جولای 7, 2022 0

معرفی و دانلود کتاب چرا دختر به پدر نیاز دارد؟ (به صد دلیل) | گریگوری ئی. لنگ | نشر ارسمعرفی کتاب چرا دختر به پدر نیاز دارد؟ (به صد دلیل)پدرها برای دخترانشان به محکمی کوه و لطافت آسمانند. کتاب چرا دختر به پدر نیاز دارد؟ (به صد دلیل) اثر صمیمی، ساده و زیبای گریگوری ئی. لنگ، نویسنده پرفروش نیویورک تایمز است که صد دلیل از مهم‌ترین دلایل نیاز حضور پدران را در زندگی فرزندانشان بیان می‌کند.

درباره کتاب چرا دختر به پدر نیاز دارد؟ (به صد دلیل)

خیلی از ما تا زمانی که پدرمان را در کنار خود داریم، متوجه کیفیت و تاثیر حضور او در زندگی‌مان نمی‌شویم! درست شبیه به داستان ماهی کوچکی که تمام زندگی‌اش را درون آب بود، اما وقتی از او درباره چیستی آب سوال کردند، نتوانست پاسخ دهد!

کتاب چرا دختر به پدر نیاز دارد؟ (Why a Daughter Needs a Dad) با بیانی ساده، کوتاه و البته موثر تلاش کرده است که مهم‌ترین دلایل نیاز دختران را به پدرشان بازگو کند و با این کار روابط پدر و دختری، خواسته‌ها و نیازهای هر یک از آن‌ها را بهبود بخشد. گریگوری ئی.لنگ (Gregory E Lang) در شروع کتاب خودش بیان می‌کند که این اثر را با هدف تقویت عشق و احساس میان دختران و پدران نوشته است.

هر دختری می‌تواند این کتاب را به پدرش هدیه دهد تا به‌روشنی خواسته‌هایش را به او بگوید و در کنار هم احساساتشان را تقویت کنند.

کتاب چرا دختر به پدر نیاز دارد؟ (به صد دلیل) برای چه کسانی مناسب است؟

خواندن این کتاب به همه پدرهایی که فرزند دختر دارند و یا به زودی صاحب دختر می‌شوند، پیشنهاد می‌شود.

با گریگوری ئی. لنگ بیشتر آشنا شویم

یکی از نویسندگان موفق در حوزه روانشناسی خانواده که عنوان نویسنده پرفروش نیویورک تایمز را نیز از آن خود کرده است، گریگوری ئی. لنگ نام دارد. او دارای مدرک دکتری رشته رشد کودک و خانواده است و علاوه‌بر نویسندگی، در عکاسی هم مهارت دارد.

از این نویسنده بیش از چهار میلیون نسخه کتب الهام‌بخش و تاثیرگذار به چاپ و فروش رسیده است که در تغییر شیوه زندگی و بهبود روابط خانوادگی میان والدین و فرزندان تاثیرگذار بوده است.

در بخشی از کتاب چرا دختر به پدر نیاز دارد؟ (به صد دلیل) می‌خوانیم

دختر به پدر نیاز دارد…
که همیشه برای بغل کردن
و بوسیدن او وقت دارد،
که برایش مهم نیست وی کفشش را لگد کند،
که همیشه جای بازگشت او را به خانه
باز نگه می‌دارد.
مشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود کتاب چرا دختر به پدر نیاز دارد؟ (به صد دلیل) | گریگوری ئی. لنگ | نشر ارس