دسته‌بندی نشده · آوریل 26, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب آزمون جامع تیزهوشان ششم | بهنام بناپور | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب آزمون جامع تیزهوشان ششممی‌خواهید خود را برای آزمون تیزهوشان یا آزمون‌های ورودی مدارس برتر آماده کنید؟ در کتاب آزمون جامع تیزهوشان ششم نمونه‌هایی شبیه‌سازی‌شده از آزمون‌های تیزهوشان را می‌بینید و با نمونه‌سؤال‌های سال‌های پیش نیز آشنا می‌شوید. همه‌ی این پرسش‌ها با پاسخنامه‌ی تشریحی در اختیار شما قرار گرفته‌اند.

درباره‌ی کتاب آزمون جامع تیزهوشان ششم:

در طول دوران تحصیل، خصوصاً در مقاطع حساسی مانند پایه‌ی ششم، بارها ناچار می‌شوید به این پرسش پاسخ بدهید که وضعیتتان چطور است، چقدر درس خوانده‌اید و تا چه میزان برای آزمون‌ها آمادگی دارید. برای اینکه بتوانید پاسخ درستی به این پرسش‌ها بدهید باید بتوانید وضعیتتان را ارزیابی کنید و برآورد دقیقی از عملکرد خود داشته باشید.

کتاب آزمون جامع تیزهوشان ششم به این منظور در دسترس شما قرار گرفته تا بتوانید میزان آمادگی خود را برای شرکت در آزمون‌های تیزهوشان و آزمون‌های ورودی مدارس برتر بسنجید. در کتاب پیش رو، با 5 آزمون شبیه‌سازی‌شده و 4 آزمون از سال‌های پیش، دانش و مهارت خود را ارزیابی می‌کنید و با استفاده از پاسخنامه‌ی تشریحی آن، سطح عملکرد خود را بالا می‌برید.

کتاب آزمون جامع تیزهوشان ششم برای چه کسانی مناسب است؟

دانش‌آموزان مقطع ششم ابتدایی می‌توانند از این کتاب به‌منظور سنجش میزان دانش و مهارت خود بهره ببرند.

(حجم این کتاب بیش از 20 مگابایت است. لطفاً، پیش از خرید، نسخه‌ی نمونه را دریافت کنید و مطمئن شوید که این کتاب در موبایل یا تبلت شما به‌درستی نمایش داده می‌شود.)
فهرست مطالب کتابآزمون شبیه‌سازی ورودی مدارس تیزهوشان (1)
آزمون شبیه‌سازی ورودی مدارس تیزهوشان (2)
آزمون شبیه‌سازی ورودی مدارس تیزهوشان (3)
آزمون شبیه‌سازی ورودی مدارس تیزهوشان (4)
آزمون شبیه‌سازی ورودی مدارس تیزهوشان (5)
آزمون شبیه‌سازی ورودی مدارس تیزهوشان سال 94 – 93
آزمون شبیه‌سازی ورودی مدارس تیزهوشان سال 95 – 94
آزمون شبیه‌سازی ورودی مدارس تیزهوشان سال 96 – 95
آزمون شبیه‌سازی ورودی مدارس تیزهوشان سال 97 – 96
پاسخنامه‌ی تشریحی
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب آزمون جامع تیزهوشان ششم | بهنام بناپور | انتشارات خیلی سبز