دسته‌بندی نشده · آوریل 26, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب آزمون ریاضی تیزهوشان ششم | بهنام بناپور | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب آزمون ریاضی تیزهوشان ششممی‌خواهید خود را برای آزمون ریاضی تیزهوشان آماده کنید؟ در کتاب آزمون ریاضی تیزهوشان ششم نمونه‌هایی شبیه‌سازی‌شده از آزمون‌های تیزهوشان را می‌بینید و با انواع آزمون‌های فصلی، دوره‌ای و… میزان دانش و مهارت خود را می‌سنجید. همه‌ی این آزمون‌ها با پاسخنامه‌ی تشریحی در اختیار شما قرار گرفته‌اند.

درباره‌ی کتاب آزمون ریاضی تیزهوشان ششم:

در طول دوران تحصیل، خصوصاً در مقاطع حساسی مانند پایه‌ی ششم، بارها ناچار می‌شوید به این پرسش پاسخ بدهید که وضعیتتان چطور است، چقدر درس خوانده‌اید و تا چه میزان برای آزمون‌ها آمادگی دارید. برای اینکه بتوانید پاسخ درستی به این پرسش‌ها بدهید باید بتوانید وضعیتتان را ارزیابی کنید و برآورد دقیقی از عملکرد خود داشته باشید.

کتاب آزمون ریاضی تیزهوشان ششم به این منظور در دسترس شما قرار گرفته تا بتوانید میزان آمادگی خود را برای شرکت در آزمون‌های تیزهوشان و آزمون‌های ورودی مدارس برتر بسنجید. در کتاب پیش رو، با چند دسته آزمون مواجه می‌شوید که هر یک به‌نوعی سطح دانش شما را در درس ریاضی می‌سنجند و شما را یاری می‌کنند تا مهارت خود را در آزمون‌های این درس بالا ببرید.

کتاب آزمون ریاضی تیزهوشان ششم برای چه کسانی مناسب است؟

دانش‌آموزان مقطع ششم ابتدایی می‌توانند از این کتاب به‌منظور سنجش میزان دانش و مهارت خود بهره ببرند.

(حجم این کتاب بیش از 20 مگابایت است. لطفاً، پیش از خرید، نسخه‌ی نمونه را دریافت کنید و مطمئن شوید که این کتاب در موبایل یا تبلت شما به‌درستی نمایش داده می‌شود.)
فهرست مطالب کتابفصل اول: آزمون‌های فصل به فصل
فصل دوم: آزمون‌های دوره‌ای
فصل سوم: آزمون‌های ورودی مدارس برتر
فصل چهارم: آزمون‌های مسابقات ریاضی
فصل پنجم: پاسخنامه
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب آزمون ریاضی تیزهوشان ششم | بهنام بناپور | انتشارات خیلی سبز