دسته‌بندی نشده · آوریل 26, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب آزمون علوم تیزهوشان ششم | مهدی مظلوم شایان | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب آزمون علوم تیزهوشان ششممی‌خواهید خود را برای آزمون علوم تیزهوشان آماده کنید؟ در کتاب آزمون علوم تیزهوشان ششم نمونه‌هایی شبیه‌سازی‌شده از آزمون‌های تیزهوشان را می‌بینید و با انواع آزمون‌های درس به درس، جامع و… میزان دانش و مهارت خود را می‌سنجید. همه‌ی این پرسش‌ها با پاسخنامه‌ی تشریحی در اختیار شما قرار گرفته‌اند.

درباره‌ی کتاب آزمون علوم تیزهوشان ششم:

در طول دوران تحصیل، خصوصاً در مقاطع حساسی مانند پایه‌ی ششم، بارها ناچار می‌شوید به این پرسش پاسخ بدهید که وضعیتتان چطور است، چقدر درس خوانده‌اید و تا چه میزان برای آزمون‌ها آمادگی دارید. برای اینکه بتوانید پاسخ درستی به این پرسش‌ها بدهید باید بتوانید وضعیتتان را ارزیابی کنید و برآورد دقیقی از عملکرد خود داشته باشید.

کتاب آزمون علوم تیزهوشان ششم به این منظور در دسترس شما قرار گرفته تا بتوانید میزان آمادگی خود را برای شرکت در آزمون‌های تیزهوشان و آزمون‌های ورودی مدارس برتر بسنجید. در کتاب پیش رو، با چند دسته آزمون مواجه می‌شوید که هر یک به‌نوعی سطح دانش شما را در درس علوم می‌سنجند و شما را یاری می‌کنند تا مهارت خود را در آزمون‌های این درس بالا ببرید.

کتاب آزمون علوم تیزهوشان ششم برای چه کسانی مناسب است؟

دانش‌آموزان مقطع ششم ابتدایی می‌توانند از این کتاب به‌منظور سنجش میزان دانش و مهارت خود بهره ببرند.

(حجم این کتاب بیش از 20 مگابایت است. لطفاً، پیش از خرید، نسخه‌ی نمونه را دریافت کنید و مطمئن شوید که این کتاب در موبایل یا تبلت شما به‌درستی نمایش داده می‌شود.)
فهرست مطالب کتاببخش 1: آزمون‌های درس به درس سال ششم
بخش 2: آزمون‌های جامع سال پنجم
بخش 3: آزمون‌های جامع سال ششم
بخش 4: آزمون‌های جامع ترکیبی سال پنجم و ششم
بخش 5: آزمون‌های تیزهوشان
پاسخنامه‌ی تشریحی
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب آزمون علوم تیزهوشان ششم | مهدی مظلوم شایان | انتشارات خیلی سبز