دسته‌بندی نشده · جولای 9, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب آمادگی آزمون دکتری سایزموتکتونیک | … | انتشارات سنجش امیرکبیرمعرفی کتاب آمادگی آزمون دکتری سایزموتکتونیککتاب آمادگی آزمون دکتری سایزموتکتونیک که یکی از جلدهای مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر است، تست‌هایی طبقه‌بندی‌شده، خلاصه‌ی مباحث و روش مطالعه‌ی دروس را شامل می‌شود. این کتاب از کامل‌ترین منبع‌های کنکور دکتری است که داوطلبان کنکور زمین‌شناسی می‌توانند از آن بهره‌ ببرند.

درباره کتاب آمادگی آزمون دکتری سایزموتکتونیک

از جمله منابعی که می‌توانید برای افزایش مهارت در آزمون سایزموتکتونیک از آن کمک بگیرید،‌ کتاب آمادگی آزمون دکتری سایزموتکتونیک از مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر است. کتاب‌ها و جزوه‌های بی‌شماری برای آزمون وجود دارد که می‌تواند سردرگمی داوطلبان را افزایش دهد. یکی از بهترین آثاری که داوطلبان آزمون سایزموتکتونیک می‌توانند از آن بهره ببرند، همین کتاب است.

در ادامه عناوین برخی از فصول کتاب آمادگی آزمون دکتری سایزموتکتونیک را مطالعه می‌کنید:

زمین‌ساخت فعال و دگرشکلی‌های کواترنر
تأثیر زمنی‌لرزه بر زمین‌لغزش و دریالرزه
سازه‌های مقاوم در مقابل زمین‌لرزه
پهنه‌بندی لرزه‌ای زمین‌لرزه

درباره‌ی مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر

امروزه به سبب حجم بالای داوطلبین و وجود رقابت تنگاتنگ میان ایشان، ورود به دانشگاه‌های مطرح در سراسر کشور امری بسیار دشوار است، که علاوه بر هوش و توانایی‌های علمی، تمرین و ممارستی جدی نیز می‌طلبد. در شرایطی که هر روزه موسسه‌هایی جدید، با انبوهی از شعارهای غیرعملی سربرآورده و متقاضیانِ ورود به دانشگاه را جذبِ تبلیغات پرطمطراق خود می‌کنند، یک متقاضی ساده کاری سخت برای انتخاب راهبرد صحیح، در مسیر تحصیلی خود دارد.

مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر سعی دارد با ارائه‌ی برنامه‌های فرهنگی و آموزشی به نام «دوره‌های مکاتبه‌ای» نیازهای دانشجویان، دانش پژوهان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و مراکز عالی را پاسخ دهد. کتب آموزشی «دوره‌های مکاتبه‌ای» با هدف ارتقاء سطح علمی دانشجویان سال اول تا چهارم دانشگاه و همچنین داوطلبان ورود به مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به نگارش درآمده‌اند.

روش استفاده از این کتب آموزشی

این کتاب‌ها شامل دو قسمت هستند. قسمت اول دربردارنده‌ی خلاصه درس و نکات کلیدی می‌باشد و قسمت دوم شامل تست‌های طبقه‌بندی شده است. بنابراین کافی‌ست تا داوطلبان موضوع درسی هر قسمت را به خوبی فرا گرفته و در آخر تست‌های طبقه‌بندی شده را حل نماید.

کتاب آمادگی آمادگی آزمون دکتری سایزموتکتونیک برای چه کسانی مناسب است؟

داوطلبان کنکور زمین‌شناسی از این کتاب بهره‌مند خواهند شد.
فهرست مطالب کتابفصل اول: اصول تغییرشکل شکننده
فصل دوم: ویژگی‌های لرزه‌ای زمین‌لرزه
فصل سوم: سازوکار کانونی زمین‌لرزه‌های زمین‌ساختی
فصل چهارم: زمین‌ساخت فعال و دگرشکلی‌های کواترنر
فصل پنجم: تأثیر زمنی‌لرزه بر زمین‌لغزش و دریالرزه
فصل ششم: سازه‌های مقاوم در مقابل زمین‌لرزه
فصل هفتم: پهنه‌بندی لرزه‌ای زمین‌لرزه
منابع
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب آمادگی آزمون دکتری سایزموتکتونیک | … | انتشارات سنجش امیرکبیر